Kredyt gotówkowy PKO BP

PKO BP to jeden z najstarszych banków w Polsce, który funkcjonował już w dwudziestoleciu międzywojennym. Lata doświadczenia w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawiają, że ta instytucja finansowa tworzy produkty w pełni spełniające oczekiwania współczesnych konsumentów.

Choć bazą działalności PKO BP jest ponad 1 000 funkcjonujących placówek w całej Polsce, ten bank wprowadził także rozbudowaną oraz łatwą w obsłudze platformę bankowości internetowej i mobilnej, które już od długiego czasu stanowią jego ważny element. Większość oferowanych produktów finansowych jest dostępnych za pośrednictwem iPKO oraz IKO. Dzięki nim PKO BP stworzył swoim klientom możliwość wygodnego zarządzania własnymi finansami.

Bank kieruje w ich stronę atrakcyjne konta osobiste, karty płatnicze, ubezpieczenia, produkty oszczędnościowe czy inwestycyjne, a także kredyty hipoteczne czy gotówkowe. Te ostatnie cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na atrakcyjne, konkurencyjne warunki. Z oferty kredytu gotówkowego tego banku mogą skorzystać zarówno nowi jak i stali klienci.

PKO BP kredyt gotówkowy – 200 000 zł na dowolny cel

Kredyt gotówkowy w PKO BP udzielany jest na kwotę od 500 do nawet 200 000 zł, w zależności od zdolności kredytowej danej osoby. Warto zaznaczyć, że udzielone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – jednak trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu rat. Jeśli chodzi o ofertę tego banku, to okres kredytowania jest stosunkowo krótki i może wynosić 2, 3, 6, 9 lub 12 miesięcy.

Produkt finansowy proponowany przez PKO BP jest dostępny bez zbędnych formalności. Najszybciej mogą go uzyskać aktualni klienci banku, którzy korzystają z serwisu iPKO i aplikacji mobilnej. Warto zaznaczyć również, że wysokość RRSO stoi na przyzwoitym poziomie 7,22 proc., jednak jeśli zdecydujemy się na ubezpieczenie kredytu, może ono znacznie wzrosnąć.

Najważniejsze informacje
Potrzebne dokumenty
 • dowód osobisty
 • zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu/PIT za ostatni rok/

wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące

Dochód
 • umowa o pracę
 • umowa o dzieło
 • umowa zlecenie
 • emerytura
 • renta
 • świadczenie przedemerytalne
Czas wypłaty kredytu zwykle w dniu złożenia wniosku
Wnioskowanie
 • przez internet (iPKO)
 • za pomocą IKO
 • w oddziale banku
Promocje
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę
 • zawieszenie spłaty do 3 miesięcy
Wiek min. 18 lat
RRSO 7,22 proc. (bez ubezpieczenia)
Oprocentowanie ustalane indywidualnie
Ubezpieczenie Tak, dobrowolne

Co ciekawe, oprocentowanie kredytu gotówkowego w PKO BP jest ustalane indywidualnie,
w zależności od czynników związanych z pożądanymi przez kredytobiorcę warunkami i jego zdolnością kredytową. Bank zapewnia przejrzyste umowy, bez ukrytych kosztów. Wszystkie opłaty, prowizje i cenniki dotyczące oferowanych produktów są dostępne na stronie internetowej, a w razie wątpliwości zainteresowani zawsze mogą skontaktować się z infolinią lub udać się prosto do placówki tej instytucji.

[button class=”btn-cta” link=”/out/pko-bp”]Sprawdź ofertę[/button]

PKO BP – Opinie

PKO BP jest jednym z najpopularniejszych i najstarszych banków w Polsce. Dzięki długotrwałej obecności na rynku i nowoczesnym rozwiązaniom cieszy się dużym zaufaniem współczesnych konsumentów. Posiada swoje stałe produkty finansowe, a przy tym co pewien czas uatrakcyjnia ofertę, proponując nowe rozwiązania i udoskonalając już te obecne. Klienci cenią ten bank m.in. za ugruntowaną pozycję i fachową obsługę.

 • Andrzej
  “Wziąłem kredyt w tym banku jakiś czas temu. O wszystkim zostałem dokładnie poinformowany, mogłem dopasować warunki umowy do swoich potrzeb. Nie żałuję swojej decyzji.”
 • Rafał
  “Marzyłem o skuterze i wziąłem kredyt w PKO. Szybko dostałem decyzję i płaciłem niskie raty. Nie miałem żadnych problemów z bankiem.”
 • Monika
  “Elastyczna oferta, przyjemna obsługa i korzystne raty. Jestem zadowolona.”

PKO BP – wymagania wobec kredytobiorcy

Rynek finansowy w Polsce zawiera bogatą ofertę kredytów gotówkowych, które różnią się poszczególnymi parametrami. Kredytodawcy proponują produkty zróżnicowane pod względem wysokości limitu kredytowego czy okresu spłaty. Co ważne, wymagania uprawniające do wzięcia kredytu gotówkowego także mogą być inne, zależne od danej instytucji finansowej. PKO BP chce, aby jego klienci byli zadowoleni ze współpracy, dlatego nie stawia wygórowanych wymagań.

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy w PKO BP, należy spełnić następujące warunki:

 • wiek – minimum 18 lat;
 • pozytywna zdolność kredytowa;
 • dobra historia finansowa;
 • aktywne konto bankowe;
 • telefon komórkowy;
 • stały dochód (może pochodzić z różnych umów);
 • zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu (opcjonalnie).

Kredyt gotówkowy ma pomóc w realizacji różnych celów, jednocześnie nie obciążając domowego budżetu. Dlatego też PKO BP podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny i szczegółowo dokonuje zdolności kredytowej w jak najszybszym czasie.
Potencjalny kredytobiorca powinien mieć dobrą historię finansową, odpowiednio wysokie źródło stałego dochodu – bez względu na rodzaj umowy, ponieważ ta instytucja akceptuje także umowy cywilnoprawne. PKO BP to bank z tradycją, dlatego pamięta o nieco starszych konsumentach – każdy emeryt czy rencista może ubiegać się o kredyt gotówkowy. Z drugiej strony w tej firmie stawia się również na osoby młode, dopiero rozpoczynające dorosłe życie. Skutkuje to tym, że nawet ze stosunkowo niskimi zarobkami możliwe staje się otrzymanie finansowania. Warto więc złożyć wniosek i poczekać na decyzję od PKO BP.

[button class=”btn-cta” link=”/out/pko-bp”]Weź kredyt[/button]

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w PKO BP?

Osoby, które zdecydują się sięgnąć po kredyt gotówkowy w PKO BP, mogą liczyć na błyskawiczne rozpatrzenie wniosku – dla tych wysyłanych przez IKO nawet w 30 sekund. Można je składać na trzy dostępne sposoby:

 • przez internet w serwisie bankowości elektronicznej iPKO;
 • za pomocą mobilnej aplikacji IKO;
 • bezpośrednio w placówce banku.

Dwie pierwsze opcje są dostępne tylko dla klientów Bankowości Osobistej. Jeśli osoba ubiegająca się o kredyt gotówkowy nie korzysta usług tego banku, w celu uzyskania finansowania musi udać się do najbliższego oddziału. Na stronie PKO może także zamówić kontakt z konsultantem, aby dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

Aby wziąć kredyt poprzez iPKO, należy zalogować się do tej platformy używając swojego loginu i hasła. Następnie trzeba wejść w zakładkę kredyty i wybrać odpowiednią opcję. Przy pomocy suwaków ustawiamy interesującą nas kwotę i liczbę rat, a także jeśli chcemy, ubezpieczenie zobowiązania. Teraz wystarczy kliknąć przycisk “dalej” i postępować według wskazówek. Zazwyczaj bank wysyła wypełniony wniosek i umowę w formie elektronicznej, które należy podpisać poprzez jednorazowy kod i odesłać do PKO. Kwota kredytu gotówkowego może pojawić się na koncie nawet w 30 sekund od złożenia wniosku, w przypadku kwoty do 46 900 zł.

Podobnie sytuacja wygląda składając wniosek przez IKO na urządzenia mobilne. Wystarczy zalogować się do aplikacji przy pomocy czterocyfrowego numeru PIN i wybrać z menu odpowiednią opcję. Dalsze kroki (wybór kwoty i liczby rat) są takie same jak w przypadku ubiegania się o kredyt przez iPKO.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że bank może wymagać dostarczenia dodatkowych dokumentów, które pozwolą na dokonanie oceny zdolności kredytowej i sporządzenie ostatecznej wersji wniosku i umowy kredytowej. Podstawowe zasady wnioskowania są takie same, jednak indywidualne podejście do kredytobiorców wiąże się z nieco innym procesem ubiegania się o finansowanie, w zależności od wielu czynników np. czy uzyskiwane dochody trafiają na konto w PKO BP albo czy dane na temat klienta widniejące w systemie PKO są aktualne. W razie wątpliwości ze strony banku skontaktuje się z nami telefoniczny doradca i przeprowadzi nas przez wszystkie formalności.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w PKO BP

Bank PKO BP dla swoich klientów przygotował ciekawą ofertę ubezpieczenia kredytu w dwóch głównych wariantach – Ochrona dla Ciebie oraz Ochrona dla Ciebie +. Dostępne opcje należy wybrać przy składaniu wniosku o pożyczkę. Kiedy bank wyśle nam umowę zobowiązania do podpisania, wtedy trzeba też zaakceptować warunki ubezpieczenia. Klienci płacą składkę za cały okres usługi z góry.

Ubezpieczenie Ochrona dla Ciebie jest przeznaczone dla kredytów gotówkowych zaciągniętych na kwotę do 100 000 zł, jednak na czas nie krótszy niż 2 miesiące i nie dłuższy niż 120 miesięcy. Klienci w pakiecie otrzymują ubezpieczenie na życie oraz NNW. Warto dodać, że okres usługi jest taki sam jak planowany termin pożyczki. Ochroną mogą zostać objęci maksymalnie dwaj pożyczkobiorcy. Co ważne, osoby powyżej 75. roku życia, zamieszkałe na stałe poza granicami Polski i te, które do roku przed zawarciem umowy ciężko chorowały (np. miały udar mózgu) nie mogą skorzystać z ubezpieczenia. W pewnych przypadkach ochrona może zostać ograniczona lub nawet wyłączona. Wysokość składki za Ochronę dla Ciebie może być różna:

 • ubezpieczenie na życie dla klientów Bankowości Osobistej to 0,1429 proc. x kwota kredytu x liczba rat,
 • ubezpieczenie na życie dla pozostałych klientów to 0,237 proc x kwota kredytu x liczba rat,
 • NNW dla klientów Bankowości Osobistej to 0,1071 proc. x kwota kredytu x liczba rat,
 • NNW dla pozostałych klientów to 0,113 proc. x kwota kredytu x liczba rat.

Należy jednak pamiętać, że ubezpieczenie sprzedawane jest w pakiecie, więc ostateczny koszt składki to suma kosztów ochrony na życie oraz NNW. Ważne jest to, że PKO zostawia kredytobiorcom wybór i wykupienie ubezpieczenia nie jest obowiązkowe.

Ochrona dla Ciebie + jest przeznaczona dla kredytów powyżej 100 000 zł, na czas nie krótszy niż 2 miesiące i nie dłuższy niż 120 miesięcy. Ochrona ta zapewnia spłacenie przez bank pozostałej zaciągniętej kwoty w przypadku śmierci kredytobiorcy. Dodatkowo każdy klient w razie zachorowania wskutek nieszczęśliwego wypadku zyskuje dostęp do pakietu pomocy medycznej. Jeśli chodzi o koszty składki, wyglądają one następująco:

 • dla klientów Bankowości Osobistej – 0,175 proc. x kwota kredytu x liczba rat,
 • dla pozostałych klientów – 0,195 proc. x kwota kredytu x liczba rat.

[button class=”btn-cta” link=”/out/pko-bp”]Zobacz ofertę[/button]

PKO BP – promocja dla klientów

Oferta tego banku sama w sobie ma charakter promocyjny, który polega na niskim RRSO 7,22 proc., oprocentowaniu ustalanym indywidualnie i szybkim wydaniu decyzji kredytowej. Z nowych warunków mogą skorzystać tylko ci, którzy starają się o finansowanie po raz pierwszy w tym banku lub od zakończenia umowy poprzedniego zobowiązania z tą instytucją finansową minęło minimum 10 lat. Należy przy tym pamiętać, że posiadanie konta w PKO BP znacznie zwiększa szanse na uzyskanie większej kwoty. Ważne jest także to, aby maksymalny okres kredytowania wynosił 12 miesięcy. Dodatkowo przy wyborze tej oferty PKO BP nie pobiera żadnych opłat za wcześniejszą spłatę i umożliwia także wstrzymanie płacenia rat nawet do 3 miesięcy.

421 thoughts on “Kredyt gotówkowy PKO BP

  • Author gravatar

   najgorszy bank

  • Author gravatar

   opłata 7,99 za przelew między dwoma swoimi kontami na jednym numerze konta to skandal

  • Author gravatar

   Bank PKO BP zniechęca mnie przede wszystkim niekompetencją pracowników,która sprawia kłopoty użytkownikom. Zakładając do ROR-u bankowość internetową, a następnie kartę kredytowa nie spodziewałam się, że stanie się to dla mnie źródłem niekończących się problemów. Pracowniczka banku najpierw uszczęśliwiła mnie papierowymi wyciągami, których stanowczo nie chciałam, a także źle zapisała nazwisko panieńskie mojej mamy – w efekcie czego po zablokowaniu sobie dostępu do konta przez internet nie mogłam go odblokować telefonicznie i musiałam się udać do oddziału. Nieszczęśliwie był długi weekend przez co przez 4 dni byłam pozbawiona dostępu do konta. Wizyta w banku – koszmar – kilometrowa kolejka. Ta sama sytuacja powtórzyła się przy karcie kredytowej, w efekcie czego znowu musiałam odbyć pielgrzymkę do oddziału. Złożyłam przy okazji reklamację na piśmie, do której bank nie raczył się ustosunkować. W efekcie czego po pół roku zlikwidowałam ROR, a po roku kartę kredytową.

   PKO BP – nigdy więcej.

  • Author gravatar

   Mam pytanie i zażalenie w jednym !!! Czy jest ktoś jeszcze komu pko podkrada pieniądze za opłatę informacyjną?? co to kurde jest żadne informacje minie przychodzą anie sms-em ani @. czy można tą usługę wyłączyć ??

  • Author gravatar

   Już nie jestem klientem tego banku! Co prawda placówek mają dość sporo, ale w każdej z nich potworne kolejki. za każdym razem czułem się jak na poczcie lub w przychodni, gdzie wiecznie się czeka! Poza tym obsłudze przydałyby się jakieś szkolenia produktowe…

  • Author gravatar

   To bank emerytów i wiecznych kolejek ,

  • Author gravatar

   korzystałam z usług tego banku,duże koszty prowadzenia rachunku i karty.

  • Author gravatar

   Jeśli ktoś uwielbia stać w gigantycznych kolejkach ten bank jest właśnie dla niego! Powiem więcej, ostatnio skończyła mi się lista kodów i nie przysłali mi kolejnej. Dzwoniłam do banku i kobita mi mówi, że muszę się osobiści pofatygować…. no ludzie!!! Nie po to zakładałam konto z dostępem internetowym aby teraz latać z pierdołami do banku!

  • Author gravatar

   Ja korzystam zarówno z tradycyjnego pko bp jak i inteligo – oba jak dla mnie bardzo solidne. Oczywiście, zgadzam się że w pko bp są duze kolejki o kazdej porze dnia, co wynika to z faktu, że duża część klientów to osoby w podeszłym wieku które nie korzystają z dobrodziejstw XXI wieku – internet.

  • Author gravatar

   Dla mnie OK. Najważniejsze że jak chcę kredyt to idę do placówki i na podstawie wpływów na konto w 15 min. mam kasę 😉

  • Author gravatar

   Jestem klientem Banku PKO BP w segmencie bankowości osobistej i posiadam konto Aurum. Jestem bardzo zadowolony – wszystko za FREE i osobisty doradca, stąd też bez kolejek. Nawet, jeśli wpływy n akonto nie są na tyle duże,aby być zwolnionym z opłaty za konto, to i tak opłata 20 zł – za tak duzy pakiet zysków nie jest kwota wygórowaną. Ogromny minus to niskie oprocentowanie depozytów, ale to już inna bajka.

  • Author gravatar

   proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej kampanii reklamowej PKO BP z udziałem Szymona Majewskiego, ankieta stanowi część mojej pracy licencjackiej na temat zmiany wizerunku PKO BP, link:

   http://www.ankietka.pl/ankieta/111636/skutecznosc-kamp

   wypełnienie nie potrwa dłużej niż 5 minut

   dziękuje

  • Author gravatar

   poszłam do banku na pl.Wolności w Poznaniu ,bardzo dużo wywieszek i okienek co tu się załatwia ale najważniejsza to "nieczynne" 2 kasy ! wpłaciłam i chciałam załatwić ksiązeczkę mieszkaniową i to nie tu mam inne okienko ! no i nowy numerek! po tym wszyskim tj.2 godz.dowiedziałam się ,że muszę!!! jechać na os.Sobieskiego /od domu tj.25 km ,razem 50/z końca -na koniec.Bank napewno "Polski"?

  • Author gravatar

   Obsługa transakcyjno-kasowa to kpina z klientów. Kto nie musiał wpłacić pieniędzy w II oddziale w Szczecinie, ten nie wie, co nieprzyjazny bank.

  • Author gravatar

   Bank największy, ale także z największymi i przeróżnymi opłatami, najdłużej się też tam wszystko załatwia (dopisanie żony do zwykłego mojego konta = prawie 2 godziny…), nieprzyjazny klientowi, zbiurokratyzowany i zformalizowany (wymagał nawet tłumaczeń przysięgłych wydruków z konta…), wymagający niezliczonych ilości dokumentów i odrzucający te dokumenty gdy brakuje krzyżyka lub kreski, nieszanujący swoich klientów. Moja przygoda z bankiem to konta od ponad 10 lat, kilka lokat wcześniej, kredyt hipoteczny, konto ROR i walutowe… Bank wypowiedział mi kredyt ponieważ nie miał zabezpieczenia hipotecznego (deweloper zbankrutował i walczymy o dokończenie budowy), żadne prośby o przedłużenie terminu przedłożenia zabezpieczenia nie pomogły (kilka pism, wyjaśnień, spotkań, telefonów). Kredyt był przy tym spłacany od 6 lat (wzięty tylko na 50% wartości mieszkania i 25 lat) bez ani jednego opóźnienia czy braku spłaty raty. Wreszcie okazujemy hipotekę, którą chcemy zabezpieczyć kredyt – i tu mamy więcej papierów do przedłożenia niż przy zaciąganiu kredytu (!!!) + idiotyczne wymagania w stylu, że zaświadczenie o zarobkach musi być na 1 kartce dwustronnie(!) (odrzucone), a nie na dwóch osobnych… Jesli ktoś ma nerwy, dużo czasu do stracenia i pieniędzy, na których mu nie zależy to proszę bardzo. Na plus, że dużo placówek, bankomatów, iPKO, ale teraz już nie są to rzeczy, których inne banki by nie miały.

  • Author gravatar

   Oddział Nowy Sącz ul. Freislera 6 powierzchnia 200 m dwie kasy z tego jedna czynna, plus punkt obsługi rachunku i kredytów, który nie ma z tym nic wspólnego bo wszystko jest załatwiane w kasach. Oprócz kasjerów którzy wiedza wszystko reszta to statyści. Kolejki nie mają końca, brak organizacji w obsłudze klienta. Czy ktoś z zewnątrz kontroluje ilość obsłużonych interesantów albo obrót placówki? Czy ta placówka jest na tyle rentowna żeby istniała ? Kasy są do wpłacania i wypłacania gotówki, nie do załatwiania kredytów skoro jest do tego osobne stanowisko, chyba ze osoba która tam pracuje bierze pensje za gapienie się w monitor. Będąc tam często, nie widziałem aby ktoś z personelu pofatygował się na drugą kasę by klient chociaż myślał że komuś na nim zależy. Pozdrawiam wszystkich interesantów PKO BP przed załatwieniem formalności w banku należy zaopatrzyć się w prowiant i napoje bo nie wiesz kiedy wyjdziesz. Czas to pieniądz, w tym przypadku pracuje na twoja niekorzyść.
   Stały klient.

  • Author gravatar

   PKO BP to bank który nazywa rachunki walutowe oszczędnościowymi a przynoszą same straty. Schemat wydojenia rachunków "oszczędnościowych" polegają na obłożeniu ich opłatą za prowadzenie (haracz miesięczny) oraz nalicza odsetki "oszczędnościowe", od których odliczany jest podatek belki ;( . Przykładowo od 100 euro pobierają opłatę 0,26 euro następnego dnia księgują odsetki w wysokości 0,26e i obciążają jeszcze podatkiem 19% wartość 0,26e jako suma wychodzi 100-0,26+0,26-(0,26*19%)= 99,95. I to jest rachunek "oszczędnościowy" !!! Gdzie to mogę zgłosić, gdyż narusza to założenia ustawy Art. 30a "Ust. o pod. doch. od osób fiz."

  • Author gravatar

   PKO BP w Bogatyni to dopiero bank!!! Pani kierowniczka jest tak nie miła, że gdy podeszłam do jej stanowiska to mnie zwyczajnie pogoniła stwierdzając, że cyt. "nie widzi pani, ze to stanowisko kierownicze….proszę stanąć w kolejce…", Wielka kierowniczka o parchatej buzi, tylko skąd ja mam wiedzieć, że ona nie obsługuje, choć siedzi jak inne kobietki. W tym banku wiecznie mnóstwo ludzi i niekończące sie kolejki, ale pani kierownicza pracą się nie hańbi i żadnej podwładnej nie pomoże ha!!!! komuno wróć

  • Author gravatar

   jeśli bierze się najtańszę konto bo szkoda paru złotych na lepszy produkt to niestety nic się nie dostaje i stoi sie w kolejkach
   ludzie chcą mieć konto za darmo i żeby wokół nich wszyscy skakali a ile płacisz tyle masz
   sam założyłem konto AURUM za całe 20 zł i spotkałem się z miłą obsługą preferencjami w dostępie do innych prodoktów banku i załatwiam wszystko bez kolejki

  • Author gravatar

   BARDZO NIE MIŁA KIEROWNICZKA BANKU W BOGATYNI, NIE CHCE POMÓC KLIENTOWI , ODGANIA OD SIEBIE A JEJ WYGLĄD ODSTRASZAJĄCY

  • Author gravatar

   Mają świetna oferte, IKO bije na głowę wszystko inne, nawet płace już w Rosmannie. Konto z IKO jest za darmo, pąłcenie wygodne, nie muszę w sumie pamietać o zadnych kartach itp. Polecam

  • Author gravatar

   Strzeżcie siebie i swoich starszych rodziców/emerytów/przed tym bankiem! Każdy emeryt dla nich to jeleń do oskubania. Mojej mamę namówili na kredyt na dwa miesiące przed śmiercią ,mimo że nie miała aż pilnej potrzeby gdyż miała stałe wystarczające dochody.Są tak nachalni że gdy poszedłem likwidować konto mojej matki usiłowali mnie namówić na kredyt chociaż nie jestem ich klientem. Zdecydowannie odmówiłem.

  • Author gravatar

   Syn miał w tym banku Konto Pierwsze. Kilka dni przed 18tymi urodzinami byliśmy razem z synem w placówce banku. Chcieliśmy zlecić przekształcenie tego konta na Konto dla Młodych. W tym dniu również zrezygnowaliśmy z karty debetowej. Pani w oddziale powiedziała, że syn ma się zgłosić jak już skończy 18 lat. Poszedł 2 dni po urodzinach. Okazało się, że bank za przekształcenie konta pobrał mu prowizję 50 zł. (mimo, że w tabeli opłat takie przekształcenie jest zwolnione z opłaty). Podobno w dniu urodzin przekształcili mu konto na tzw. Superkonto bo ponoć nie wiedzieli, że się uczy jeszcze. Będąc w banku kilka dni przed urodzinami Pani w okienku prosiła go o legitymację szkolną i doskonale wiedziała, że syn jest uczniem. A wiedząc , że za 3 dni kończy 18 lat mogła zaznaczyć tą informację w systemie.

  • Author gravatar

   mają fajne opcje dla dzieciaków, np. konto junior i platformę edukacyjną, bardzo polecam, jest to bezpłatne

  • Author gravatar

   PKO BP to najbardziej archaiczny i zacofany bank działający w Polsce, tak pod względem poziomu obsługi klienta oraz poziomu zarządzania placówkami tego banku przez kadrę kierowniczą, będąc w oddziale ma się wrażenie ,że czas w tej instytucji finansowej dosłownie pod każdym względem zatrzymał się 40 lat temu, (przykład oddziału w Sierpcu k/Płocka) nie polecam nikomu tego Banku!!!

  • Author gravatar

   jestem nie zadowolony z usług banku ,zamknełem konto i mam spokój

  • Author gravatar

   Bank nie informuje swoich klientów, że jest możliwa zamiana posiadanego konta na takie bez opłat (za zmianę płacimy 50 zł) ale za to z ofertą kredytu potrafią dzwonić regularnie.

  • Author gravatar

   PKO BP BIAŁA PODLASKA,oddział główny-fatalna obsługa na kasach.10-15 interesantów,a obsługiwana jest jedna kasa,panie sobie chodzą albo rozmawiają o sprawach nie służbowych,co słychać jest wyrażnie.Sytuacja ma miejsce od czasu skrócenia godzin otwarcia placówki.Kuriozalne jest to że obsługa w pozostałych stanowiskach jest szybka i profesjonalna,czyli co można?

  • Author gravatar

   Bardzo arogancka kasjerka pozwala sobie na ubliżanie klientom tylko dlatego że jako numerka ja załatwiałam s przyszła kolej mojego numerka nie zdążyłam zejść z piętra w banku(załatwiając inną sprawę) stwierdziła że mój numer przepadł bo ja poszłam sobie na zakupy chamstwo, pozwalała sobie na więcej komentarzy w moim kierunku!!!!! Obsługa skandal nie jednokrotnie kolejki a Panie ploteczki sobie urządzają!!!!

  • Author gravatar

   PKO Bogatynia. Nie wiem co tam się dzieje. Nie ma pracowników. Jeden pracownik na cały bank i to kasjer, a kolejka do kasy MEGA. Stałam 50 min!!!

  • Author gravatar

   Skandalicznie także w 2014 roku długi czas oczekiwania na dokonanie operacji wpłaty gotówki w oddziale PKO BP S.A. Oddział/Lubartów. Każdorazowo powyżej 15 minut, ostatnio jest to 25 do 30 minut. Stress dla oczekujących ludzi i strata tak obecnie cennego czasu dla oczekujących ludzi. Czyżby PKO BP. przyjęło taktykę swoistego "przeczołgiwania klienta" nim w końcu zezwoli na dokonanie trywialnej sprawy, jak wpłata gotówki?. Podkreślam, iż sytuacja taka jest permanentna i nie widać poprawy w temacie, a wręcz przeciwnie. Pomimo najlepszych chęci jako klient jeszcze z lat 90tych nie potrafię na dziś znaleźć podstaw do choćby neutralnej opinii o tym banku. Z wyrazami szacunku. JS

  • Author gravatar

   Chciałem zlikwidować konto i pani powiedziała mi że konto będzie działało przez miesiąc,oczywiście karta do bankomatu zlikwidowana.Nie będę korzystać z konta a opłaty za korzystanie z konta zostaną,dlaczego!!!! Niestety nie miałem konta za zero.

  • Author gravatar

   nowe iPKO jest super. Bardzo przejrzysty i wygodny serwis – tak jak to powinno być. Bank naprawdę z obsługą o aktualną ofertą na plus.

  • Author gravatar

   Oto opinia o tzw. najlepszym pracodawcy jakim jest rzekomo bank PKO BP S.A. na przykładzie oddziału k.Płocka w Sierpcu, a zaznaczam że jest to czubek góry lodowej: PKO BP pod względem jakości obsługi, kompetencji pracowników, jakości zarządzania przez tzw. kadrę kierowniczą oddziałami to najgorsza instytucja finansowa w Polsce, aż ręce opadają!!!!!, przykład oddziału k/płocka w Sierpcu:, zero zainteresowania klientem przez bezpośrednią obsługę tzw. pracowników ladowych, w czasie gdy ogromne kolejki przy kasach dosłownie wałęsanie się w/w pracowników po oddziale i oczywiście głupie uśmiechy, klienci odsyłani od stanowiska do stanowiska z powodu niekompetencji obsługi, przy tym arogancja i zwykła głupota!! Przy próbie ubiegania się o kredyt hipoteczny sprzeczne informacje uzyskiwane od tzw. doradców, przy tym również zupełnie inne informacje udzielane przez tzw. dyrektor tego oddziału, w efekcie wprowadzania w błąd, zmiana banku przy staraniu się o ten kredyt. Z własnych obserwacji jak również z informacji otrzymanych od pracownika tego oddziału głównym działaniem tzw. dyrektor oraz kadry kierowniczej w celu zamaskowania swojej niekompetencji, braku umiejętności zarządzania, energia i działania skierowane na: dyskryminacji pracowników, mobbingu, intrygach prowadzących do wzajemnego wyniszczania się pracowników oddziału, fałszowanie kart pracy pracowników, podstawowe kryteria oceny pracownika to: mierność, bierność ale wierność!! itd……………. Efekt – pozwy w sądach skierowane przez klientów oraz pracowników przeciwko osobom odpowiedzialnym za ten stan rzeczy, totalny bałagan, chaos brak jakiegokolwiek porządku w oddziale.Nie polecam nikomu tego banku a zwłaszcza oddziału k/Płocka – w SIERPCU – KOMPROMITACJA!! MASAKRA!! ŻENADA!!DNO!!

  • Author gravatar

   w krzeszowicach w pkobp stoi się w kolejce po 50 minut na cztery okienka dwa są czynne

  • Author gravatar

   Miało być konto "za zero" a pojawiła się opłata za prowadzenie konta 6,90.Na moje zapytanie jakim prawem potrącają mi opłatę,otrzymałem odpowiedż,że wysłali mi informację pocztą(nie listem poleconym).Biorą sobie pieniądze z konta bez zgody klienta.Trzeba jak najszybciej zmienić bank

  • Author gravatar

   Dziadostwo, dziadostwo i beznadzieja. Największy oddział w Poznaniu, wielka hala , mnóstwo ludzi , czterech kasjerów i plastikowe wyświechtane numerki – lepkie od rąk spoconych ludzi. Zmęczone twarze obsługujących pań i długi czas oczekiwania, ponad godzinę. To ma być ten najlepszy bank? W czym ? na pewno nie w obsłudze! Tylko współczuć klientom i chyba pracownikom, którzy próbują jeszcze coś wcisnąć tym klientom. Dla mnie to już ostatni raz!

  • Author gravatar

   Witam! Sprawa dot. 10/o we Wrocławiu przy ul. Drukarskiej 38. Jakiś czas temu chciałem zamknąć konto, bo zbyt wiele mnie to kosztowało. Pani, która do mnie oddzwoniła i zaprosiła na spotkanie w oddziale, przekonała mnie do pozostania i do dalszej współpracy z Bankiem. Znalazła dla mnie naprawdę korzystną ofertę. Gdyby nie to, że Pani była niezwykle uprzejma i miła, co jest w PKO rzadkością, to już dawno zamknąłbym konto. A tak!? Moja współpraca z Bankiem PKO BP S.A. trwa nadal, a jeśli mam jakiekolwiek pytania dot. spraw finansowych, to zawsze mogę liczyć na fachową obsługę "mojej" doradczyni. Pozdrawiam Panią Anię Mikulską 🙂

  • Author gravatar

   Niewiem ale w Braniewie małym miasteczku w warmińsko-mazurskim isnieją od pewnego czasu numerki to osobiście mi się nie podoba , bo nie mogę wybrac mojej ulubionej Pani Kasjerki. te wyzej wspomiane numerki opóźniją , zamiast przyspieszac obsługę klienta. Nie wspomnę o delikatniej mówiąć naciąganiu na fundusze inwestycyjne pokazująć tabelki wzrostowe , nic nie mówiąc o faktycznym ryzyku lokowania w takie fundusze ,tak było parę lat wcześniej . Nie szanowaniu stałych klientów , którzy , zakładając lokatę terminową , gdy np zakładaja z konta osobistego lub likwidują zakończoną lokatę PKO , oferuje się nim niższe oprocentowanie niż np ;;Osoba która przyszła z ulicy dostaje na dzień dobry wyższe. Tak wygląda ze chyba Pan Szymon opracowuje regulamin PKO. Jest to moloch , który moim skromnym zdaniem , gdy naprawdę nie zmieni podejścia do klientów to za parę lat to będzie cieniutko .Serdecznie pozdrawiam personel z Banku PkO w Braniewie

  • Author gravatar

   PKO BP W WOŁOWIE.WESZŁAM JAKO 3 KLIENT ,DO OKIENKA DOTARŁAM 50 MINUT PÓZNIEJ…NA 4 OKIENKA TYLKO 2 FUNKCJONUJĄCE Z CZEGO JEDNA PANI SPACEROWAŁA I CO MOMENT COŚ ROBIŁA NA KOMPUTERZE ,W PRZERWACH PANIE SOBIE SZEPTAŁY I SIĘ ŚMIAŁY…..POTEM WCALE MIŁO NIE ZOSTAŁAM OBSŁUŻONA BO SKOMENTOWAŁAM SYTUACJĘ ….PRZEDOSTANIM RAZEM 2 PANIE ROZMAWIAŁY SOBIE O PREMII ,PYTAM ZA CO !!! JESZCZE POWINNY Z WYPŁAT ODDAWAĆ ZA TĄ FATALNĄ OBSŁUGĘ !!!! NIE POLECAM PKO W WOŁOWIE …

  • Author gravatar

   Zamknęłam konta w PKO BP SA ponieważ kosztowały mnie za dużo, oprocentowanie Oszczędnościowego Konta żenująco niskie, coraz wyższe opłaty za prowadzenie konta.
   Wypłaciłam pieniądze, zamknęłam konta, wycofałam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
   Nie mam konta ale mam pieniądze i spokój!

  • Author gravatar

   co tam w wielkich miastach u nas w kolejce można czekać nawet ponad 2 godziny

  • Author gravatar

   Braniewo- uważajcie na tę kobietę, nie kompetentna osoba, nierzetelna, mowi co innego a robi zupelnie co innego, nie dba o dobro klienta, zamienia dokumenty ,kilkakrotnie daje do podpisu umowy mowiac ze zmienila w niej blachostke, a pozniej sie okazuje ze poważne rzeczy byly zmienione ale wiedziala, ze klient by wtedy takiej umowy nie podpisal, Braniewo-nie bierzcie tu kredytu jezeli nie chcecie miec klopotow,

  • Author gravatar

   tez mam "konto za zero" i wszystko jest tak jak w ofercie. Aby nie płacić za kartę trzeba wykonać nią transakcję na kwotę min. 300 zł w miesiącu – gdzie ja więcej na tygodniu na spożywkę wydaje. Niezadowolonym radzę czytać ofertę, a nie nagłówki !!

  • Author gravatar

   Ten bank to jakaś porażka. Jak się człowiek spóźnia chociaż jeden dzień ze spłatą to wydzwaniają na potęge i sciągają kase za tel. interwencyjny. A jak chce się coś załatwić to nawet 4 dni na załatwienie sprawy czy na danie chociaz jakiejs konkretnej odpowiedzi to dla nich za mało. A jakie problemy zrobili z karta kredytowa. ha ! 3 razy pomyliłam pin i wciągneło mi karte, poszłam do oddzialu w tym miescie i powiedzieli mi, ze odeślą karte do oddziału zgodnie z podanym adresem klienta i co się okazało po przyjeździe do tego oddziału oddalonego o 200 km od miejscowości gdzie karte wciagneło ? że oni nie praktykują takiego czegoś, i że karta MUSI być w miescie gdzie ja wciagneło. ODRADZAM !!!

  • Author gravatar

   Byłam w oddziale pierwszym banku PKO BP w Częstochowie 7-go lipca 2014 roku ok. 11. W kolejce stało powyżej 10 osób, obsługiwano w 3 okienkach, a 3 pracownice banku siedziały w najlepsze za biurkami i …nic…Nie zareagowały na prośby NIEWIDZIALNYCH klientów. Słyszałam, że miały się zmienić standardy obsługi klientów…Ale oddziału Pierwszego to nie dotyczy. Jak chcecie się poczuć niewidzialni to tylko tam!!!

  • Author gravatar

   Iko to jakiś badziew

  • Author gravatar

   Ja również mam dość płacenia za to, że bank obraca moimi pieniędzmi (a nie są to małe kwoty). Zamierzam w najbliższym czasie zlikwidować konto, które miało być "kontem za zero". Oczywiście, jak się później okazało – wcale nim nie jest i opłaty są coraz wyższe. Na zachodzie byłoby to niedopuszczalne. Jedno wielkie oszustwo. Oprocentowania kredytów wcale nie są niskie, a lokat oszczędnościowych chyba najniższe w kraju. Przelicznik walut koszmarnie niski. Tylko rezygnacja i nigdy więcej żadnego kontaktu z tym bankiem. Jak wszyscy zrezygnujemy, to może coś się zmieni… Nie można pozwolić się tak traktować.

  • Author gravatar

   Wysoki standard obsługi klienta minął wraz z odejściem starej dobrej gwardii

  • Author gravatar

   Bank który zakłada prawie 80 letniej osobie na emeryturze lokatę "kapitał na emeryturę" na 15 lat, z oprocentowaniem wg wibor 3m i obecnie 1,72%. Przy czym osoba jest przekonana że ma lokate na pół roku. Nie polecam. Naciągają starszych ludzi!

  • Author gravatar

   Witam,
   po raz kolejny zawiodła się na Banku, kiedyś zwróciłam kartę i przez 2 miesiące pobierano mi opłatę 5zł za nią, sprawa została wyjaśniona ale nie smak pozostał a dziś Bank przeszedł samego siebie! Zdecydowałam się jednak po ok 1.5 roku wziąć znowu kartę do bankomatu do Konta dla Młodych, opłata za nią nią miała być od 1zł do 5 zł w zależności od tego ile transakcji w miesiącu wykonam. Więc biegałam jak głupia do bankomatu robiłam przelewy ale mino iż zrobiłam ich 3 w danym okresie rozliczeniowym pobrano mi opłatę 5zł! Poszłam do Banku by to wyjaśnić ale Pani sama nie wiedziała czemu, dopiero po konsultacjach okazało się, żeby ta opcja była aktywna MUSZĘ mieć i aktywować aplikacje ipko w telefonie ! co uważam za TOTALNĄ GŁUPOTĘ ponieważ nie każdy ma smartfony ! Oczywiście w ulotce NIE MA O TYM ANI SŁOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Każdemu będę odradzać ten Bank.

  • Author gravatar

   W czerwcu 2012 roku przy przekształcaniu starego konta w konto za zero otrzymałem nowe karty debetowe, stare zostały oddane do banku. W sierpniu 2014 roku zrezygnowałem z obecnych kart debetowych (otrzymanych w 2012r.) i oddałem je do banku. Bank naliczył mi opłaty za używanie starych kart debetowych za 2013 i 2014 r. Pytam się jak to jest możliwe że bank nalicza opłaty za używanie starych kart debetowych, które sam zniszczył w czerwcu 2012 roku? Pani w banku nie potrafiła mi tego wyjaśnić. Według niej wszystko jest w porządku (może w PKO BP są to normalne praktyki), a jak mi coś nie podoba się ta mam pisać reklamację. Sukcesu życzę z takim podejściem do klienta. Nie polecił bym tego banku nawet największemu wrogowi.

  • Author gravatar

   PKO BP to katastrofa. Odbija stan Państwa. Ludzi traktuje się tu nie jak klientów. Oragnizacja tego banku to tragedia. Miałem doświadczenie takie że mając stałe zlecenie przelewu za telefon . TP SA odcieła mi telefon bo PKO BP przelało zamiast 175 zł , 170 zł. Mimo że na koncie było dość pieniędzy. Tłumaczono mi że zmienił się format plików wymiany danych i nastąpiła pomyłka przy wprowadzaniu. Popełniłem błąd i otworzyłem dla syna konto młodzieżowe . Co tu się dzieje. Zmiany numeru telefonu na którym przychodzi autoryzacja przelewów nie można zrobić nigdzie. Byliśmy trzy razy w Oddziale i byli bezradni. Nie byli w stanie tego zmienić. Ludzie jak najdalej od nich !!!

  • Author gravatar

   naciagacze

  • Author gravatar

   Chyba za dużo POlaków w tym banku obecnie pracuje, stąd chyba bierze się POlityka, która w przyszłości doprowadzi ten bank do upadku. Radzę uciekać kto może, byle szybko.

  • Author gravatar

   Bank źle naliczył mi odsetki na moją niekorzyść. Nieco wcześniej byłam sprawdzić stan odsetek i był prawidłowo liczony. Miesiąc później stan odsetek zmienił się na moją niekorzyść, mimo że ani z wyliczeń arytmetycznych nie wynikała taka różnica, ani ze zmiany w oprocentowaniu tego produktu. Mimo, że zgłosiłam reklamację, nie uwzględniono jej. Nie polecam tego banku. Uważam, że zostałam oszukana w nim. I dlatego w przyszłości nie zamierzam już korzystać z jego produktów. Uważam, że renoma tego banku spadła "mniej niż zero".

  • Author gravatar

   "Mniej niż zerooooo o, mniej niż zerooooo o". Słowa piosenki najlepiej oddają sposób zarządzania tym bankiem.

  • Author gravatar

   Jeśli ktoś tęskni do PRL-u,bank godny polecenia.
   Ogadżetowany jak przystało na XXI wiek,ale mentalnie nadal w latach70-tych XX wieku.
   Jeśli lubisz długie kolejki do kas(nawet półtoragodzinne oczekiwanie),łupienie klienta przy każdej operacji finansowej-będziesz zachwycony.

  • Author gravatar

   W oddziale na 5stanowisk pracuja tylko 2 pracowni w. Czeka sie od groma bo oczywiscie jedna robi jakieś oplaty a inna co innego. Mozna sie zalamac. Oddzial na retkinskiwj w lodzi.

  • Author gravatar

   Kiepska Oferta,za wszystko klient ponosi Opłaty,Stary i zaniedbany Bank którym zarządza władza i liczy tylko Zysk.

  • Author gravatar

   Korzystam z usług tego banku,za wszystko się płaci,nie miła obsługa i wiecznie gigantyczne kolejki.zdecydowanie nie polecam!!!!!

  • Author gravatar

   Oto opinia o tzw. najlepszym pracodawcy jakim jest rzekomo bank PKO BP S.A. na przykładzie oddziału k.Płocka w Sierpcu, a zaznaczam że jest to czubek góry lodowej: PKO BP pod względem jakości obsługi, kompetencji pracowników, jakości zarządzania przez tzw. kadrę kierowniczą oddziałami to najgorsza instytucja finansowa w Polsce, aż ręce opadają!!!!!, przykład oddziału k/płocka w Sierpcu:, zero zainteresowania klientem przez bezpośrednią obsługę tzw. pracowników ladowych, w czasie gdy ogromne kolejki przy kasach dosłownie wałęsanie się w/w pracowników po oddziale i oczywiście głupie uśmiechy, klienci odsyłani od stanowiska do stanowiska z powodu niekompetencji obsługi, przy tym arogancja i zwykła głupota!! Przy próbie ubiegania się o kredyt hipoteczny sprzeczne informacje uzyskiwane od tzw. doradców, przy tym również zupełnie inne informacje udzielane przez tzw. dyrektor tego oddziału, w efekcie wprowadzania w błąd, zmiana banku przy staraniu się o ten kredyt. Z własnych obserwacji jak również z informacji otrzymanych od pracownika tego oddziału głównym działaniem tzw. dyrektor (traktowanie oddziału jak prywatny folwark) oraz kadry kierowniczej w celu zamaskowania swojej niekompetencji, braku umiejętności zarządzania, energia i działania skierowane na: dyskryminacji pracowników, mobbingu, intrygach prowadzących do wzajemnego wyniszczania się pracowników oddziału, fałszowanie kart pracy pracowników, pożądanymi kryteriami oceny pracownika jak również tzw. pozytywnego postrzegania ich przez tzw. kierownictwo to: mierność, bierność ale wierność oraz wszelkiego rodzaju zachowania nie mające nic wspólnego z etyką jak również z kulturą organizacji itd……………. Efekt – pozwy w sądach skierowane przez klientów oraz pracowników przeciwko osobom odpowiedzialnym za ten stan rzeczy, totalny bałagan, chaos brak jakiegokolwiek porządku w oddziale.Nie polecam nikomu tego banku a zwłaszcza oddziału k/Płocka – w SIERPCU – KOMPROMITACJA!! MASAKRA!! ŻENADA!!DNO

  • Author gravatar

   Płacić mi tutaj do naszego banku i nie narzekać…

  • Author gravatar

   Dostałem nowy telefon i na obu korzystałem z IKO. Zauważyłem, że apka dostosowuje się do systemu operacyjnego, co jest genialną sprawą 🙂 Działa szybko i łatwo się z niej korzysta. Tak, więc polecam

  • Author gravatar

   PKO BP był pierwszym bankiem, w którym założyłem konto jeszcze na samym początku studiów. Dziś to nie jest mój główny ROR, bo z racji kredytu osobistego muszę używać konta innego banku. Ale nadal konto w PKO jest przeze mnie chętnie używane, bo żona też ma w tym banku, więc przelewy między kontami są szybkie i bezpłatne. Opłaty są niższe niż u konkurencji, przynajmniej moim zdaniem. Poza tym to bezpieczny bank, bo przecież rząd nie pozwoli, żeby upadł, skoro ma tam 65 procent udziałów. Teraz będę brał kredyt gotówkowy MiniRatka.

  • Author gravatar

   żeby dostać pożyczkę trzeba wpłacic prowizję a jak spłacisz wcześniej mimo iż możesz to cię ukarają grzywną .,naprawdę świetny bank

  • Author gravatar

   W soboty nie chce się im pracować

  • Author gravatar

   Jak największy negatyw.Wcale mnie nie dziwi mega ilość negatywów.Dzisiaj chciałem wypłacić gotówkę w kasie a tu zoong.Mało atrakcyjna pani kasjerka mówi mi że podpis jej się nie zgadza.Chyba miała coś z oczami.Zagotowałem się niezmiernie.W poniedziałek wypowiadam umowę na prowadzenie rachunku.Można stracić klienta?Można.

  • Author gravatar

   Wszystkie opinie świadczą dobitnie o tym że w -PKO PRACUJĄ LUDZIE ,KTÓRZY SĄ NIEGODNI TEGO ,ABY TAM PRACOWAĆ -są niekompetentni,nie umieją dobrze wytłumaczyć i nie zachęcają klientów ,aby tam ponownie przyjść.A MOŻE BY TAK ŁADNIE UBRAĆ PRACOWNIKÓW ,SZCZEGÓLNIE TYCH ,CO PRACUJĄ PRZY OKIENKACH,tak jak to jest w innych bankach -przecieź to aż miło by popatrzeć ,a nie każdy chodzi ,jak chce .

  • Author gravatar

   Jestem klientem banku od kilkunastu lat…i bardzo mocno się zdziwiłam, że zmieniono mi rodzaj rachunku bez poinformowania mnie i teraz bulę za każdy przelew, za prowadzenie konta i wypłatę z bankomatu Euronet- który dotychczas był za free..ale już nie jest- tylko po co o tym informować klienta skoro lepiej go "okraść" i na nim zarobić.

  • Author gravatar

   Jakie tu niektórzy bzdury piszą, połowa nie wie jakie kupuje produkty finansowa, a jeszcze inni to są ograniczeni umysłowo. Trzeba czytać to co sie podpisuje

  • Author gravatar

   PKO BP łupi swoich klientów na wszystkie możliwe sposoby. Ostatnio potrącono mi prowizję w wys. 5 zł za korzystanie z macierzystego bankomatu. Przypuszczam, że za wydruk o stanie konta. Tu za wszystkie operacje się płaci. W skali roku to niezła sumka! Dość! Jutro składam wniosek o rozwiązanie umowy z tą PRL-owską instytucją!

  • Author gravatar

   zapraszam do przeczytania informacji zawartych na stronie www pkobp.info.pl

  • Author gravatar

   Dziś rozwiązywałem umowę skrytki sejfowej, z zegarkiem w ręku zajęło mi to 4 godziny. To skandal, cały dzień na ten fatalny bank straciłem, wyszedłem wypluty jak bym maraton przebiegł. A to tylko dlatego że mieli problem ze zwrotem pobranej opłaty za dni których nie wykorzystałem. Drugi raz mam do czynienia z tym bankiem i nic się nie zmieniło na lepsze. I jak tu można im powierzyć jakieś pieniądze.

  • Author gravatar

   Bank jest beznadziejny. Złodzieje,nic więcej. Za wszystko trzeba płacić. Mało tego, coraz częściej podnoszą opłaty- za wszystko!!! to jest nowoczesny bank??? Nigdy więcej PKO BP !!!

  • Author gravatar

   mam konto w PKO i nie narzekam. Doradca wyjaśnił mi warunki konta i wiem jak korzystać by nie płacić 🙂 Bank naprawde podchodzi do mnie jak do człowieka. Polecam.

  • Author gravatar

   średnio co 2 miesiące moje konto jest "okradane" przez PKO BP po czym po miesiącu "kopaniny" pieniądze wracają na konto. Szkoda zdrowia. Radzę wszystkim znajomym żeby omijali szerokim łukiem.

  • Author gravatar

   Moja żona ma konto w tym banku i nigdy z niczym nie miała problemów, a przy jej szczęściu to aż dziwne 🙂
   Gdy bralismy sprzęd RTV do mieszkania na mimi ratki to też sprawnie poszło, a w moim mimo, że zarabiam więcej to było sporo papierologi – więc sobie darowaliśmy.

  • Author gravatar

   Jest super! Lepiej jak u lekarza. Ostatnio byłem z lekkim kaszlem, kolejka 5-6 osób, czekałem jakieś 40 minut. Lekarz nie za bardzo chciał gadać, za to w kolejce jedna starsza pani opowiadała o swoim dzieciństwie na Kresach. W PKO BP zawsze w kolejce ok 1 do 1,5 godziny. Historie jakie słyszę, są zawsze mile słuchane jako anegdoty przy Wigilii. Dla mnie nie ma nic lepszego niż pogadać trochę w kolejce. Co drugi dzień wypłacam 50-100 zł. Pozdrawiam kolejkowiczów.

  • Author gravatar

   moja żona założyła niestety konto w tym "banku" 1.07.2015 karta przyszła po siedmiu dniach roboczych a dziś jest 14.07.2015 i nie ma PINU.Nie wiadomo kiedy dotrze, wiem gdzie ja NIE założę konta.!!!!!

  • Author gravatar

   niby darmowe konto dla studentow a zrzeraja co miesiav 5 zl za prowadzenie konta. zalosne. jutro ide i likwiduje konto. nawet nie maja zadnych kont oszczednosciowych!!

  • Author gravatar

   Rotunda – 40 min i jestem w połowie kolejki. Dobrze, że przyszedłem wcześniej, bo ci, co weszli przed chwilą będą stać co najmniej 1,5. Nic dziwnego 3 osoby, które są głównie zainteresowane sprzedażą produktów a nie obsługa klientów. Chyba już się zdecydowałem zmienić bank, nawet na pocztowy – tam mają przynajmniej numerki w kolejkach.

  • Author gravatar

   kocham ten bank 🙂 mam w nim konto od studiów. Placówki i bankomaty wszędzie pod nosem – nawet na wakacjach. Przelewy przez ipko bardzo intuicyjne. Z kartą tez nie ma problemów. Bank jak dla mnie bez zarzutów.

  • Author gravatar

   Do "to ja": PIN od początku istnienia kart w tym banku przychodziły w osobnej korespondencji. To nic nowego i bulwersującego. Wyobraź sobie co by było, gdyby twój list przepadł, a w nim by była i karta i PIN.

  • Author gravatar

   Pisze aby ostrzec przed tym bankiem! Mam kredyt hipoteczny i konto w nim musze mieć ale nienawidzę go straszecznie! Zdzierają ze mnie jak tylko mogą! Za wszystko, szczerze odradzam! Mialam kiedys konto w eurobanku i bylo naprawde ok.

  • Author gravatar

   I odzdz w Lublinie na Krakowskim, odradzam, pracownicy może chcą, ale ta bląd dyrektorka niestety obniża poziom. Zachowanie, słowictwo… Polecam inne oddziały!

  • Author gravatar

   Od połączenia banków nordea i pko bp zaczęły sie negatywne zjawiska.Na początku zostały wyrwane terminale komputerowe w sali operacyjnej banku gdzie klienci nordei od lat mogli zrobić przelewy i sprawdzic stan konta ,następnie dokonano połaczzenia banków w dniu 20 kwietnia .Z historii rachunku zniknęła część od 1 kwietnia do 18 kwietnia. opłaty za wypłatę z euronetu podniesiono z 4 zł do 3% zapłaciłem za 1 wypłatę 10000 zł 300zł. Kiedy bankoamat z siedziby banku w czasie działania placówki ukradł mi 500zł po złozeniu reklamacji już po miesiacu uznano mi ją po czym po miesiacu cofnięto. poprostu horror. Jako były klient Nordei też jestem karany i nie we wszystkich wpłatomatach banku mogę dokonywać wpłat możliwe jest to tylko w byłych siedzibach banku Nordea. Jak mozna było tak popsuć dobrze działajacy bank jakim była Nordea

  • Author gravatar

   Posiadam konto dwa i pół roku. Korzystam z debetu. Debet zawsze spłacam w terminie z odsetkami ze wszystkim. Jednak nagle bez żadnej informacji zabrano mi kredyt. Pieniądze miałam przeznaczone za rate kredytu w innym banku. Zostałam bez pieniędzy, a bank ma moją sytuację gdzieś. Odradzam to oszuści!!! Mamy tyle banków do wyboru, że ten spokojnie lepiej ominąć szerokim łukiem.

  • Author gravatar

   Odradzam każdemu ten bank. Konto za 0 :). Konto wmusili mi przy kredycie, nigdy nie płaciłem za konto, a tu 6,9 za konto + 3,90 za karte. Wiem, że da się to obejść używając konta, ale zdecydowanie wole swój wcześniejszy bank. Kredyt też ładnie wygląda jak się dowiadujecie (z Pana zdolnością to czysta formalność), a potem z 5% wkładu własnego robi się 30% zdolność spada o połowe itp. A to wszystko dlatego że macie już umowe z deweloperem, zadatek i parcie na własne M.

  • Author gravatar

   To jest święta prawda ,że pracownicy P K O powinni być ubrani jak do ślubu ,w kontakcie z klientem.Chyba stać na to dyrekcję ,aby zainwestować w swoich pracowników,bo tyle ściąga kasy ze swoich klientów ,że to powinien być pryszcz dla nich .Naleźałoby wziąć przykład z pracowników CREDIT AGRICOLLE ,którzy się perfekcyjnie prezentują .Bierzcie z nich przykład .

  • Author gravatar

   Czy ktoś słyszał o włamaniu na serwery PKO w poniedziałek 24.11.w godzinach wieczornych? Mi ogołocili konto oszczędnościowe (i podobno tylko oszczędnościowe były okradane) a bank oczywiście milczy i robią do mnie podchody że niby mój błąd. Z nieoficjalnego źródła wiem, że mieli włamanie ale cisza jak po śmierci ogranisty.

  • Author gravatar

   zapłata kartą za transakcje mnie nie interesuje,natomiast bank nie podpisał ze mną aneksu do umowy(jak było dotychczas"za zero" ).Pozytywne opinie piszą jako reklamę pracownicy pkobp.Skąd tyle negatywnych opinii?

  • Author gravatar

   To jest dobry pomysl z tymi mundurkami dla pracowników -ale zapewne nikt o tym w pko nie pomyślał .A co do bankomatu,który nie nadaje się do użytku -w poznaniu przy ulicy słowiańskiej to jest prawda ,bo mi kiedyś też zjadł kartę bankomatową ,i najwyższy czas go wymienić .

  • Author gravatar

   brałem mini ratkę na święta. Super podejście do klienta, minimum formalności i szybko masz pieniążki na koncie.

  • Author gravatar

   Założyłam wczoraj swoje pierwsze konto w banku PKO. Jako młoda osoba nie mam jeszcze własnych środków na swoje utrzymanie, więc każdy grosz jest dla mnie ważny. Zaraz po otwarciu konta wpłaciłam 100 zł. Po zalogowaniu się na serwis iPKO zobaczyłam, że na koncie mam 20 zł. Następnego dnia poszłam do banku, aby się dowiedzieć, dlaczego na moim koncie jest tylko 20 zł. Dowiedziałam się, że 50 zł z mojego konta zostało pobrane za OTWORZENIE rachunku, natomiast kwota 30 zł została zabrana z mojego konta na potrzeby ubezpieczenia, o którym nie zostałam poinformowana. Tragedia !!!
   Założyłam wczoraj swoje pierwsze konto w banku PKO. Jako młoda osoba nie mam jeszcze własnych środków na swoje utrzymanie, więc każdy grosz jest dla mnie ważny. Zaraz po otwarciu konta wpłaciłam 100 zł. Po zalogowaniu się na serwis iPKO zobaczyłam, że na koncie mam 20 zł. Następnego dnia poszłam do banku, aby się dowiedzieć, dlaczego na moim koncie jest tylko 20 zł. Dowiedziałam się, że 50 zł z mojego konta zostało pobrane za OTWORZENIE rachunku, natomiast kwota 30 zł została zabrana z mojego konta na potrzeby ubezpieczenia, o którym nie zostałam poinformowana. Tragedia !!!

  • Author gravatar

   Robiłem przelew na rachunek walutowy mojego kolegi dokładnie 104,60 euro, a do niego doszło tylko 98,38 euro. To nie pierwszy problem z tymi oszustami, nie polecam!!! Jutro likwiduje wszystkie rachunki…

  • Author gravatar

   PKO BP to spoko bank i lider polskiej bankowości. Ale jak ktoś nie zna warunków oferty i opłat to zawsze będzie narzekał.

  • Author gravatar

   Ostrzegam przed tym bankiem a w szczególności posługiwanie się kartami debetowymi tego banku w internecie. W razie kradzieży pieniędzy przez internet Bank rozpatruje reklamację 90 dni ale ode mnie żąda uzupełnienia debetu który zrobił złodziej. Czyli traktuje mnie jak potencjalnego złodzieja i nie ponosi żadnej winy za kiepskie zabezpieczenia transakcji internetowych.

  • Author gravatar

   Pko BP od lat to mój bank. Zaczęło się od konta studenckiego potem ROR dla "dorosłych". Bez opłat, bez stresu. Opłaty są a i owszem ale do wytrzymania. Jestem na tak w dalszym ciągu

  • Author gravatar

   Mam tu ROR. Opłaty miesięczne za obsługę rachunku i pochodne to co najmniej 15zł. Na koncie stale jest ok. 3-5 tys. Procent? 2grosze z czego 1 zabierany jest na podatek Belki. Za to sponsorują Nagrodę Wałęsy- 100 tys dolarów, w tym roku dla Majdanu…

  • Author gravatar

   brak słów przelewy idą z opuznieniem

  • Author gravatar

   Nikomu nie polecam tego banku, dla nich nie jest ważny klient, absolutnie. Bankami rządzi często stary komunistyczny aparat, który dobiera sobie klaszczących idiotów

  • Author gravatar

   genialne jest nowe iPKO. żaden bank nie ma tak ładnego i łatwego w użyciu serwisu. Polecam

  • Author gravatar

   Wybralem pko bp 15 lat temu bo stwierdziłem ze jego placówki sa wszędzie.Nie dawno zawiodłem się ponownie na nim.Moja karta bankomatowa jest wazna do 31.07 br.Do dziś nowej nie otrzymałem.Infolinia mi tlumaczyla ze została wyslana 30.06 lub najpóźniej 15.07.Dostawca jest inpost.Smiech na sali.Chyba zmienie bank.Jutro musze wyjechać i będę bez karty ale sobie dam rade

  • Author gravatar

   W PKO konto mam od 6 lat. Niedawno spłaciłam jeden kredyt i teraz planowałam wziąć kolejny, Wniosek złożyłam przez konto, został on rozpatrzony pozytywnie, zadzwonił do mnie konsultant, że mam udać się do najbliższego oddziału żeby podpisać umowę, bo ona już tam na mnie czeka… To ja, cała szczęśliwa jadę tam i… zaczynają się schody z tą ich całą papierologią… zaświadczenia, zusy rmua i inne gówna ode mnie chcieli, a przecież miałam tylko umowę podpisać… tak, więc podziękowałam, zabrałam swoją torebkę i wyszłam. skorzystam z usług innego banku…

  • Author gravatar

   Na przelew czeka się masakrycznie długo , w innych bankach każdego miesiąca wypłaty wpływają z rana , a w tym banku ciągle trzeba czekać niedługo to będziemy się musieli prosić o zaksięgowanie naszych wpływów . A co do "konta za zero" to w ogóle jedna wielka klapa , jak za jedno nie ściągają kasy to zrobili opłatę za coś innego …

  • Author gravatar

   obsługa fatalna…od trzech miesięcy nie mogę doprosić się o duplikat faktury…w przypadku dzwonienia na infolinię byłam przez 15 minut przełączana od jednego konsultanta do kolejnego i nic nie załatwiłam.kontakt z tym bankiem to strata czasu

  • Author gravatar

   Moje dziecko w szkole ma SKO od PKO BP i załozyłam mu konto Junior. Cieszę sie, że PKO ma taką ofertę, bo wstyd sie przyznać ale synek wie więcej o pieniądzach niż ja.

  • Author gravatar

   Zdecydowanie pracuje za mało ludzi,nie mam nic do Pani która pracuje sama w jednej z agencji pko na moim osiedlu bo uwija sie jak w ukropie ale do jej pracodawców…

  • Author gravatar

   Najlepszy polski bank! Mam konto od 7 lat i nigdy nie mialaem problemow.

  • Author gravatar

   Bank tragedia. Dziś pan dyrektor oddziału zapomniał ze pracuje zamiast o 10 otworzą 10.30. Brak słów. Zreszta to nie pierwszy raz.

  • Author gravatar

   Opłata za prowadzenie konta nagle mi się podniosła i nawet nikt nie raczył mnie o tym poinformować ani telefonicznie ani e-mailem ani pocztą….!
   Ale jak na koncie pojawiło mi się -10zł od razu o 7 rano sms że mam to uregulować!
   Śmieszne!
   Zdzierają kasę z ludzi jak się tylko da! Nigdy więcej nie chce mieć z nimi nic wspólnego!
   Nie polecam!!!!

  • Author gravatar

   W dniu 04.08.2015 o godz. 15:45 chciałam za pomocą pesel lub nr klienta dokonać transakcji wpłaty gotówki, ale mi się nie udało. Moje postępowanie wynikło z sytuacji, gdzie w innym oddziale osoba chciała dokonać takiej transakcji i sczytano moje dane. Bardzo się zaniepokoiłam, ale Pani Dysponent na stanowisku nr 6 oraz Pani Naczelnik w III O w Gdańsku przywróciły mi nadzieję, że moje dane osobowe nie trafią w niepowołane ręcę. Dziękuję i przepraszam, ale musiałam tą informację sprawdzić.Jestem stałym klientem od 20lat i nadal nim będę bo ufam tej instytucji finansowej.

  • Author gravatar

   moj chlopak ma u nich konto, ja tez niedawno zalozylam. w sumie rodzinny biznes, bo rodzice od dawna mnie na to namawiali jak im narzekalam na oplaty w moim banku. no i bylo warto! zakladalam konto przez internet i musze Wam powiedziec ŚWIETNA strona!! az znajomym pokazywalam, bo bylam tak zdziwiona. maja wyszukiwarke, ktora dopasuje do Twoich potrzeb idealne konto osobiste. ktory niby bank ma jeszcze taki bajer?! PKO RZADZI!

  • Author gravatar

   może by tak najpierw zadbać o pracowników na najniższym szczeblu którzy robią wszystko za marne grosze bo to oni pracują na nagrody i premie menagerów,kierowników, prezesów i niezliczonej liczby dyrektorów niewiadomo od czego .Prosze zejść do bezpośredniej obsługi klientow porozmawiać z nimi posiedzieć na kasie przez miesiąc i nie jako kontrola tylko jako pracownik i poznać opinie ludzi . Kasjerzy są fundamentem tego banku i to dzięki nim wyżej posadzeni mają swoje premie.

  • Author gravatar

   nigdzie w internecie nie można znaleźć czasów księgowania przelewów elixir. jak już znajdziecie tę informację, to i tak okaże się, że wasz przelew miał przyjść o dwie sesje elixir wcześniej. NIE POLECAM!

  • Author gravatar

   jestem klijentem od 20 lat Olsztyn ul. Jasna— dział kredytu hipotecznego—-obsługa na medal z wielu bankow nie znam lepszego…kierowniczka i personel —merytorczna, fachowa przy udzielaniu kredytu nie ma nikt stresu po analizie klijeta konkretna decyzja ..Polecam

  • Author gravatar

   Bank zdziera kasę jak tylko może, prowizja 3% od kwoty przy wyborze pieniędzy z innego bankomatu niż PKO. Niekompetentni pracownicy w banku- pytają się po sto razy innych jak załatwić najprostsze sprawy. Nawet nieprzyjacielowi nie poleciłbym tego banku! Nie dziwi liczba negatywów…

  • Author gravatar

   Zdarzyło się, że miałam niedopuszczalny debet na koncie, ponieważ transakcje zbliżeniowe były księgowane wieki. Ale ok. Wchodziłam na konto, wiedziałam ile mam na minusie, spłacałam i teoretycznie po sprawie, ale… po dwóch tygodniach, kiedy wydawało mi się, że konto mam czyste, przychodził monit w wysokości 15-30zł plus odsetki i kwota, którą już spłaciłam. Wpłacałam i znowu wydawałoby się, że wszystko jest w porządku. Ale ale! Nagle znajdują się kolejne odsetki. I tak w kółko.

   Miałam również sytuację, że zostawiłam kartę w sklepie, zadzwoniłam do uprzejmej pani, zablokowała mi kartę, poinformowała, że wyśle drugą. Okazało się, że ktoś w sklepie narobił zakupów moją kartą, ale ok, moja wina. Dostałam monit 15zł plus kwota zadłużenia, spłaciłam. Dostałam po jakimś czasie nową kartę, ale doszłam do wniosku, iż konto chcę zlikwidować. Dostałam dzisiaj pisemko, że nie spłaciłam niedopuszczalnego debetu przez okres dłuższy jak 60dni i bez mojej zgody będą przetwarząć informacje stanowiące tajemnicę bankową dla celów oceny mojej zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego.

   Poszłam do oddziału, pytam o co chodzi skoro mam spłacone. Pani zmarszczyła brwi po czym burknęła "Ale czego pani nie rozumie… dowód sosobity." Po chwili dowiedziałam się, że debet jest dwa razy taki jak w ostatnim monicie, który również pokazałam. Pokazałam przelew na kwotę z monitu. Pani w "lekkim" szoku, wyśmiała całą sytuację. Powiedziałam, że chcę zrezygnować z konta, wobec tego zapłacę i koniec. Przez 40 minut pani sprawdziła obie karty, nową pocieła, informując mnie, że za miesiąc styczeń (a mamy grudzień) za tą kartę mam zapłacić 5zł. Policzyła na kalkulatorze bardzo proste działanie (kwota zadłużenia + 5zł za używanie karty której nie będę używać bo ją pocieła), a i tak wydała mi 2gr za mało (końcówka 98gr, proste liczenie – 2 gr dla mnie).

   Ludzie, dajcie sobie spokój z tym bankiem. Paranoje na każdym kroku, panie w oddziałach powolne i nie koniecznie miłe, a jeżeli to na siłe.
   Pozdrawiam 😉

  • Author gravatar

   jeżdżę dużo po polsce i tylko pko bp spełnia moje oczekiwania. Łatwy dostęp do konta przez ipko i aplikację IKO. I co ważne dużo bankomatów i to bez prowizji.

  • Author gravatar

   Witam przyszłych klientów PKO BP. Z całego serca odradzam jakiekolwiek konto w ww. banku. Mimo posiadania konta przez 15 lat bank nie potrafi prawidłowo zabezpieczyć środków na kontach ponieważ przy wprowadzaniu nowej strony logowania hakerzy wyprowadzili nam z 2 kont prawie 20 tyś zł. a bank uznał iż to my udostępniliśmy dane złodziejowi. Nawet nie użyto hasła jednorazowego i użyto argumentu o nieprawidłowym logowaniu. Czy ja przez 15 lat nie nauczyłem się obsługi? Korzystałem cały czas z tego samego adresu strony więc zastanawiające jest takie rozumowanie. Najlepiej odmówić reklamacji choć co miesiąc haracz był zgarniany.

  • Author gravatar

   beznadzieja, otworzylem rachunek w nordea bank i wszystko bylo ok do momentu zmiany na PKO.. na chwile obecna nie mam dostepu do swoich srodkow. bylem w placowce po nowa karte kodow, karte dostalem , pani zapewniala ze jest aktywna. chcac dokonac przelewu okazalo sie ze mimo aktywnej karty wystepuje blad autoryzacji.. zwrocilem sie z prosba o naprawienie tego bledu i… karta zostala zablokowana.. zamowilem kolejne.. juz prawie tydzien sa produkowane.. rachunki nie zaplacone zadnego kontaktu.. slowa przepraszam.. nic! jak tylko uzyskam dostep wyplacam wszystkie srodki i zamykam konto. NIE POLECAM TEGO BANKU!!!!

  • Author gravatar

   zalozylam konto 2 miesiace temu, przeszłam z Wbk. to dopiero był gnój, co chwile jakiś nowy regulamin i nowe opłaty. Jak chciałam zmienić konto to proponowali konto za 0zł i pozniej znowu zmiana regulaminu i kolejne opłaty. Syzyfowe zmiany regulaminu. Konto dla młodych naprawdę jest w porządku, póki co jestem zadowolona, chociaż mogliby bardziej postarac się o bezpieczeństwo logowania w sieci.

  • Author gravatar

   To jest jakaś kpina z logowaniem wpisując numer aby się zalogować nie można dokończyć wpisywania gdy po chwili słychać o nieprawidłowym nr. do serwisu telefonicznego w celu odblokowania konta. Straciłem 1.5 godz. by odblokować dostęp do konta internetowego,po raz kolejny wpisując 8-cyfrowy nr.klienta(prawidłowy)ciągle po wpisaniu czwartej cyfry przerywano operację, ale brak słów aby rozpisywać się nad procedurami przez które my klienci musimy przechodzić.

  • Author gravatar

   Bank pko obciążył mnie za roczną kartę bankomatową i myślałem ,że się przewrócę-w zeszłym roku było 26 złotych ,a teraz aż 39 złotych .PRZECIEŹ TO JEST 50 % WIĘCEJ-przecież to nie można nazwać inaczej nazwać inaczej niż SKANDAL .Za co taka podwyżka-ciągle jakieś podwyżki -a to konto ,a to znów coś jeszcze .Podjąłem decyzję -rezygnuję z konta i emeryturę będzie mi przynosił listonosz do domu -przynajmniej nie będę miał żadnych opłat ,ani podwyźek opłat.I TAK POWINNI ZROBIĆ WSZYSCY ,KTÓRZY MAJĄ KONTO W PKO .A swoją drogą ,żeby tak o 50 % oprocentowali pieniądze co są na kontach to nie . JEDNYM SŁOWEM SKANDAL , SKANDAL I JESZCZE RAZ SKĄNDAL !!!!!!!!

  • Author gravatar

   Najlepszy polski bank ktory mam od 19 roku zycia. Inne przy nim się chowają.

  • Author gravatar

   KOLEJKI JAK W PKO BP !!!BEZNADZIEJA !!

  • Author gravatar

   To jest jakis żart i nieporozumienie. Dzwonie na infolinie, zadają mi sto pytań, szkoda, że nie proszą o numer buta. Kolejki w oddziałach, odkąd Nordea została kupiona przez ten pseudo bank, nie można nic zalatwic. MASAKRA!!!!!!!!

  • Author gravatar

   Opłata za zaświadczenie o saldzie zadłużenia kredytu… 300 zl.! Nie mogłam w to uwierzyć. Jak tak można?

  • Author gravatar

   Bank zawsze informuje z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach w tabeli opłat i prowizji. Mamy różnego rodzaju rachunki – np. Konta dla Młodych to rachunek który jest całkowicie za darmo. Bez opłat można mieć też dołączoną do niego kartę – po dokonaniu niż 5 dowolnych transakcji

  • Author gravatar

   Kiedyś byłem w tym banku wybrałem pieniążki kupiłem piwa wódki przeleciałem nawet teściową potem poszedłem jeszcze raz a tam mi powiedzieli że już nie ma.Taka okularnica mówi nie ma ,a ja na to pani jak nie ma to trza kupić a ona na to co a ja wódek 100

  • Author gravatar

   Konto za zero może być całkowicie za darmo. Wystarczy posiadać kartę, która również jest za darmo, jeśli w ciągu miesiąca zapłaci się nią rachunki wartości 300 zł. Nie trzeba też płacić za karty zdrapki – wystarczy w iPKO zmienić sposób autoryzacji na bezpłatne SMS-y.

  • Author gravatar

   miło zaskoczony. Przeszedłem miesiąc temu do pko bp. iPKO piękne i funkcjonalne. Bankomaty i wpłatomaty wszędzie dostępne. opłaty znikome jeśli się normalnie używa karty.

  • Author gravatar

   Zaksiegowanie pieniędzy z wypłaty…..to jakaś paranoja kolega z pracy ma konto w banku
   Spółdzielczym i ma pieniądz na koncie a w PKO

   Trzeba Przeczekać weekend dramat nie polecam

  • Author gravatar

   polecam ten bank . Pan Artur jako doradca pełna profeska – mam kredyt na mieszkanie, nie wielką lokatę i jeszcze konto dla dziecka z taką karta z johny bravo.

  • Author gravatar

   Kontakt z bankiem to jakaś kpina kilkakrotnie prosiłam o informację w sprawie kredytu hipotecznego, rozmawiałam z konsultantem jednak jak się okazało po rozmowie nie ma śladu.

  • Author gravatar

   Konto w pko -nigdy w życiu.Właśnie rezygnuje z konta w tym banku,nie będzie mnie bank okradał i podwyższał nieustannie wszelkie możliwe opłaty.PRZECIEŻ TO NIE MA ŻADNEGO UZASADNIENIA . Procenty spadły -to trzeba klienta wziąć z innej strony, i wyciągnąć od niego jak najwięcej kasy.DROGI BANKU -TAK SIĘ NIE ROBI.Tak,więc w związku z tym -NAJPEWNIEJSZA JEST SKARPETA, BO TAM CI NIKT OPŁAT NIE PODNIESIE .

  • Author gravatar

   Nie dbają o klientów,szmacą pracowników, tylko Warszawka wraz z Prezesami Banki PKO BP ŻYJE SOBIE i SIĘ ZABAWIA!!!!!!

  • Author gravatar

   Dobry polski bank, który coraz mocniej rozumie, ze ludziska nie lubią stać w oddziałach. Fajne jest nowe iPKO, a jeszcze fajniejsze jest to, że cały czas można korzystać ze starej wersji serwisu – dla tych którzy są przyzwyczajeni i nie chcą nic zmieniać. Od czasu jak w moim oddziale postawili wpłątomat, to w żadnej kolejce już nie stoję. Opłaty spoko – przy moich dochodach i wydatkach nic nie płce za ROR, ale trzeba przejrzeć ofertę i wybrać najlepsze – na to trzeba przeznaczyć trochę czasu.

  • Author gravatar

   Żenada, Tłumy klientów i jedna osoba na obsłudze!Zamknęłam rachunek ,

  • Author gravatar

   Właśnie nie ma darmowych Banków ja miałam konto w Getin Bank mBank i wszędzie się płaci albo koszty są jawne albo gdzieś ukryte. Ludzie opamiętajcie się i albo podajcie jakiś super Bank gdzie wszystko jest słodkie piękne i miłe albo trzymajcie kasę w domu i przestańcie w końcu narzekać. Bo ciągle tylko masakra i masakra aż już nie dobrze się robi od tego.

  • Author gravatar

   oddział 2 w Jaworznie piękny ale obsługa pod psem , żółw i ślimak to sprinterzy -proszę sprawdzić ilu ludzi obsługuje dany pracownik – to kpina !!!!!!!!a zarobki mają super .

  • Author gravatar

   masakra.wiszę 4 godziny na infolinii i nic.zmieniam na wbk.lepsza oferta i obsługa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Author gravatar

   Jaworzno -oddział 2 -pracownica pracująca na stanowisku 2 w dniu 11.08 0 godz.13.00do zwolnienia -obsługa beznadziejna , wolna,

  • Author gravatar

   Konto za zero ktore kosztuje 6.90 zl miesiecznie plus 10gr za kody ze zdrapki (nie rozumiem po co i na co ona)
   Oddzial w Sierpcu- kolejka na numerki w ktorej dzis spedzilam z moja mama UWAGA 1 godzine i 30 minut!!! Tak tak 1.5 godziny – na 4 okienka jedno obsugujace. Ja rozumiem ze Sierpc jest malym miastem plus okoliczne wsie ale petentow bylo dosc duzo i nie sadze ze ktos marzy o tym aby spedzac swoj dzien czekajac w kolejce w banku.

  • Author gravatar

   KONTO ZA ZERO TYLKO JEŚLI POSIADAM APLIKACJE IKO,TAK MNIE POUCZYŁ PRACOWNIK BANKU,IDIOCI MAJĄ NAS ZA BARANÓW

  • Author gravatar

   moja mama została oszukana przez bank PKO BP na kwotę ubezpieczenia około 16tys. zł. pracownik banku wprowadził ją w błąd co do spłaty ubezpieczonej pożyczki a teraz bank wprost mówi że nie mamy tego nagranego i nie mamy dowodu i oni mają czyste ręce" jestem bezradny wobec banku pko w Łodzi oddział 3. a rzecznik klienta w tym banku jest beznadziejny i nie wie co ma robić- brak jakichkolwiek kompetencji. kontakt 512 329 498

  • Author gravatar

   Pieniadze do skarpety i będzie za ,,zero":)))

  • Author gravatar

   Panie Maciej, co za bzdury pan wypisuje. Ręce opadają

  • Author gravatar

   ludzie czytajcie warunki! a pretensje to do samych siebie a nie do banku. Ja jakoś nie mam problemów z tym bankiem. wiem jakie mam konto (konto za zero), wiem, że muszę obrócić karta na min. 300zł by za nią nie płacić.

  • Author gravatar

   KONTO ZA DARMO DLA MLODYCH -kon by sie usmial -biora 5 zlotych podobno to jest za karte -PYTAM SIE ZA JAKA KARTE – POWIEDEZCIE OTWARCIE TO JEST ZA PROWADZENIE KONTA- I TAK LUPIECIE MLODYCH -a ktory mlody ma 5 operacji karta jak on nie ma pieniedzy – jeszcze raz powtarzam -kont darmowych w p k o NIE MA !!!!!!!!!!!!!

  • Author gravatar

   Panie Maćku, a co mówi umowa, bo jeśli nie ma pan umowy to jak można do tego było doprowadzić.
   PKOBP obsługuje wszystkie moje finanse. Oprócz konta bez granic, mam również rachunek maklerski, rachunek TFI, rachunki IKE i IKZE i nie mam najmniejszego problemu z niczym. Wszystko jest na wysokim poziomie, szybko, jeśli występują błędy i problemy są szybko rowiązywane. Bylem już w trzech bankach i wróciłem do PKOBP bo są najlepszy i najstabilniejszy.

  • Author gravatar

   Szanowny Panie Tomaszu moja mama została wprowadzona w błąd przez co straciła dosyć dużą kwotę, a pracownik który to zrobił już tam nie pracuje. Zmarł mój ojciec i mama chciała pozalatwiac wszystko jak należy z pożyczką jako współkredytobiorca, pożyczka była ubezpieczona w EUROPA SA.
   Zaufanie do pracownika banku który powinien mieć dużą wiedzę zawiodło. A z kolei ubezpieczyciel Europa SA to koleiny oszust który podważa ogólne zasady ubezpieczeń.

  • Author gravatar

   Najgorszy i najdroższy bank ! Jeśli uwielbiasz stać w kolejkach od 45 do 2,5 h to polecam. Najgorsze warunki kredytowe, ukryte opłaty. Traktują klienta jak kupę ! 5 okienek, 1 otwarte, kolejki rencistów ciągną się bez końca. I NIC NIC nie da się załatwić przez infolinię. ZAWSZE nalezy przyjść do oddziału. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. A pracownicy ubrani niechlujnie, flejowato, wpoplamionych ciuchach i z niebieskimi paznokciami. PKO zatrzymał się w roku 97. Przeszłam do Millenium i jest cudownie !

  • Author gravatar

   TAK NIESTETY -to jest swieta prawda-TAK JEST W P K O

  • Author gravatar

   3 grudnia 2014 zalożylem konto dla mlodych corce , pin i karta kodow przyszla szybko po ok 2 tyg, natomiast karta bankomatowa po moich interwencjach ok 18 stycznia 2015 r. Gdy corka poszla uaktywnic karte do bankomatu okazalo sie ze pin jest niezgodny . poszla wiec do oddzialu pko bp i powiedziala jaki jest problem . po sprawdzeniu przeprosili ją i kazali czekac na nowy pin, ktory przyszedl 23 stycznia . Dzisiaj corka poszla uaktywic ta karte i juz jest ok ,ale gdy przyjechala do domu i weszla na swoje konto to okazalo sie ze za drugi pin skasowali sobie 10 zl. , tzn za bląd pracownika ktory zreszta w rozmowie telefonicznej( ze mną) nie poczuwal sie do zadnej odpowiedzialnosci . To jest wlasnie odpowiedzialnosc za bledy.

  • Author gravatar

   fałsz – zmieniłam bank.

  • Author gravatar

   zapropowano mi konto za zero,na drugi dzien s,kasowano 50 zł i skasowano mi dostep do debetu.i pobrano mi przy modyfikowaniu zlecenia 2,99 przy uwadze ze miało byc tanio Wazna odpowiedzia la ze nie o wszystkim sie pisze przy zmianie konta .narescie wolny. , ,Szczeliwy emeryt

  • Author gravatar

   mam od niedawna konto Aurum i jak na razie wszystko na plus, wszystko za zero, bez kolejki i miła obsługa a jak coś konkretnego trzeba załatwić to jest to robione kameralnie

  • Author gravatar

   Bank beznadziejny jak i cała obsługa

  • Author gravatar

   Kolejki zasłabnięcia czekających ludzi. Horror.
   MOGDY PKO BP

  • Author gravatar

   jestem studentem i założyłem konto w tym samym banku co rodzice by mi kasę co miesiąc na życie przelewali. Nie myślałem nawet ze ten bank taki fajny. Nowoczesny design w ipko, płatności przez IKO, bankomaty wszędzie. Co więcej potrzeba?

  • Author gravatar

   za wszystko opłaty jestem klientem 20 lat ,traktowanie i obsługa coraz gorsze ,chyba zamknę rachunek,
   PKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

  • Author gravatar

   dzwoniac w sprawie zastrzezenie karty pod jeden numer czekalem 10 minut tam przelaczono mnie pod inny po polaczeniu bankow stracilem nastepne 10-15 minut tam znowu mnie przelaczono pod inny numer twierdzac ze tu nie moga tego zrobic stracilem nastepne 10 minut a wiec to powinnno zajac 5 minut zajelo mi ponad pol godziny LE[PIEJ ZMIENIC BANK SKORO KONSULTANCI PIJA SOBIE KAWKE

  • Author gravatar

   Proszę nie dać się zwieść tym pochlebnym opinią bo jak wszystko na to wskazuję są to oszukane komentarze, za które płaci bank aby było więcej klientów…

  • Author gravatar

   jezu, to jest najgorszy bank na świecie! ciągle za coś płacę! za przelew 8zł, hahaha to jest śmieszne. W t-mobile mam NATYCHMIASTOWE przelewy za darmo 10 w miesiącu, nic nie płace. Szczerze nienawidzę tego banku mam nadzieję że zbankrutują.

  • Author gravatar

   w miarę możliwości trzymać się z daleka – niekompetentni pracownicy którzy potrafią (być może nawet i nieświadomie) wprowadzić w błąd który kosztuje kredytobiorcę. W moim przypadku, jak to często bywa, deweloper spóźnił się z etapem budowy o czym poinformowałem bank. Pani powiedziała że to nic wielkiego, wystarczy oświadczenie dewelopera o nowym terminie zakończenia prac i po kłopocie. Przychodzę zatem ze stosownym oświadczeniem, po czym okazuje się że to nie wystarczy, trzeba podpisać aneks a jako że termin właśnie minął to muszę zapłacić prowizję za niewykorzystany kredyt w wysokości prawie 3 000pln! MASAKRA!!!!!!

  • Author gravatar

   Bank jak bank. Każdy ma jakieś wymagania lub opłaty. W PKO BP dobre jest to że załatwi się każda sprawę. Przykładowo w euro banku nawet nie mogłam zrobić przelewu za granicę nie mają takiej usługi szok. A i kredyty nie wychodzą drogo mimo że oprocentowanie było wyższe niż w inny najwidoczniej ten bank nie ukrywa kosztów. Polecam

  • Author gravatar

   ja mam same dobre doświadczenia z PKO BP. To normalny bank dla normalnych ludzi.

  • Author gravatar

   Pko łupi kliemtów za wszystko co się da .Za spóźnienle się z wpłatą o 2 dni wysyłają SMS a a na 3 dzień dzwonią ,i za to biorą 10 złotych .TO JEST PO PROSTU SKANDAL.UCIEKAM Z TEGO BANKU -tu jest całkowita demokracja !!

  • Author gravatar

   jest o.k.

  • Author gravatar

   Stary oddział przeniesiony z barwinka , do kurnika
   wszyscy widzą i słyszą o czym się mowi.
   Pobieranie kwot pieniężnych od kasjera , jest widoczne dla ogołu. Klient jest obserwowany i
   nie jest bezpieczny. Brak intymności przy stole
   kasjera. Katastrofa.

  • Author gravatar

   otrzymałam dwukrotnie kredyt gotówkowy, konto posiadam już ponad 10 lat, nigdy nie miałam żadnych problemów, naprawdę dziwią mnie te negatywne opinie dotyczące tego banku.

  • Author gravatar

   najgorszy bank jaki istnieje,klientów dzieli na lepszych i gorszych, dziadostwo do potęgi, odradzam wszystkim, omijajcie ten bank szerokim łukiem,
   pko bp złotów porażka do potęgi

  • Author gravatar

   mi dziś pani kasjerka w PKO BP zaplusowała. Zostawiłem 200 zł przy kasie, bo chciałem sobie podzielić na rożne wydatki, nie zauważyłem i wyszedłem, a ona wybiegła za mną z oddziału.

  • Author gravatar

   Koleżeństwo widać nie lubi wszystkiego co polskie, narzeka i tak na prawdę nie podaje żadnych szczegółów – taki typowy hejt. Otóż szanowni jestem zadowolonym klientem PKOBP i raczej nie jestem naiwniakiem. Ciesze się, że to polski bank a jeszcze bardziej że mają dla mnie dobrą ofertę, bo nie płace za konto, za bankomaty za kartę (5 razy trzeba nią zapłacić – dziennie czasami tyle robię). Mają super serwis, mają bankomaty i wpąłtomaty, więc także nie stoję w tych osławionych kolejkach, ale szanuje też tych, którzy wolą obsługę osobistą – ich wybór, ja wolę wygodę.

  • Author gravatar

   Koleżeństwo widać nie lubi wszystkiego co polskie, narzeka i tak na prawdę nie podaje żadnych szczegółów – taki typowy hejt. Otóż szanowni jestem zadowolonym klientem PKOBP i raczej nie jestem naiwniakiem. Ciesze się, że to polski bank a jeszcze bardziej że mają dla mnie dobrą ofertę, bo nie płace za konto, za bankomaty za kartę (5 razy trzeba nią zapłacić – dziennie czasami tyle robię). Mają super serwis, mają bankomaty i wpąłtomaty, więc także nie stoję w tych osławionych kolejkach, ale szanuje też tych, którzy wolą obsługę osobistą – ich wybór, ja wolę wygodę.

  • Author gravatar

   do -zdziwionej JAK MOŻMA BYĆ ZADOWOLONYM Skoro PKO ciągle podnosi wszelkie opłaty ,aby wyrównać sobie obniżki procentów .CZY te produkty naprawdę muszą ciągle i ciągle iść do góry -przecież to nie ma żadnego uzasadnienia .A KIEDY DOCZEKAMY SIĘ OBNIŻEK ŻEBY PRZYCIĄGNĄĆ NOWYCH KLIENTÓW -A MOŻE TAK NP.ZA PROWADZENIE KONTA WPROWADZIĆ KWOTĘ TYLKO – 3 złote ,aby przebić inne banki -MOŻE KTOŚ Z P K O wypowiedziałby się na ten temat i zachęcił klientów ,bo to dotychczas proponuje P K O niestety nie powala ! ! ! !

  • Author gravatar
  • Author gravatar

   Jawnie naciąganie klientów. Już zlikwidowałam u Państwa 2 rachunki-w najbliższym czasie mam zamiar zlikwidować ostatni. Wprowadzacie zmiany w taryfach opłat i prowizji i tak za konto które miałam mieć "za zero" ponoszę opłaty, prowizja za wcześniejszą spłate kredytu hipotecznego miała wynosić 0,5% dziś jest 1,5% to proszę o informacje jaki jest sens podpisywania z wami umowy skoro muszę jej przestrzegać tylko JA!! a wy w trakcie jej trwania zasłaniając się tabelą opłat i prowizji zmieniacie jej warunki w trakcie obowiązywania umowy. TO JAKAŚ KPINA Z KLIENTA. Z pewnością nikomu nie polecę waszego banku a wręcz będę go wszystkim odradzała.

  • Author gravatar

   Obsługa transakcyjno-kasowa to kpina z klientów. Kto nie musiał wpłacić pieniędzy w II oddziale w Raciborzu, ten nie wie, co nieprzyjazny bank.

  • Author gravatar

   Szanowny panie ekspercie -BIEDNI KLIENCI PKO nie chcą takich kont za zero bo każde jeż czymś obwarunkowane .MY CHCEMY NAPRAWDĘ PRAWDZIWYCH KONT ZA ZERO -ALBO NIECH KONTO KOSZTUJE TYLKO 3 złote -uwaga -PRZEDSTAWIONE PROPOZYCJE NAPRAWDĘ NIE INTERESUJĄ BIEDNYCH LUDZI .P K O -NAPRAWDĘ MOŹE TO ZROBIĆ ! ! ! !

  • Author gravatar

   Nie polecam – likwiduje konta firmowe i prywatne…takie burdlu to jeszcze nie widzialem…bank – porażka.

  • Author gravatar

   PKO Bank Polski proponuje darmowe:
   Konto Pierwsze (karta – po 2 transakcjach)
   Konto dla Młodych (karta za darmo – pod warunkiem dokonania 5 dowolnych transakcji)
   Konto za Zero (pod warunkiem posiadania karty – ta jest za darmo jeśli miesięcznie płatności wynoszą min. 300 zł).
   Mamy też specjalną ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

  • Author gravatar

   ja zmieniłem bank na PKO BP. I powiem Wam, że obsługa i oferta pierwsza klasa.

  • Author gravatar

   Nie polecam tego banku bo jak wyjdzie jakiś problem to bank odwraca się od klienta plecami. A pracownicy na każdym kroku pokazują brak wiedzy.
   PKO TO OSZUŚCI NIE POTRAFIĄ PRZYZNAĆ SIE DO BŁĘDÓW, TA FIRMA NIE MA JUZ DOBREGO IMIENIA STRACILA Z CHWILĄ OSZUKANIA PIERWSZYCH LUDZI SZCZEGÓLNIE 3 ODDZIAŁ W ŁODZI

  • Author gravatar

   Bylem klientem bank nordea a tera przejal nas pko bp, i oczywiscie gorsi klienci nam nie uwzgledniaja zadnych regulacji ktore rekomendowaly calej Polsce tylko starym swoim kilientom SZOK I OBLUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Author gravatar

   Bank pkobp mnie oszukał. A więc płaciłem karta debetowe za paliwo, w czasie tranzakcji dokonywania przez terminal tranzakcji została odrzucons i ponownie dokonałem tranzakcji wszystko było ok od czasu aż sprawdziłem saldo konta. Okazało się ze za tranzakcji odrzucona pobrali mi pieniądze. Skandal jeszcze raz skandal ja za tranzakcji odrzucona w terminalu można pobrać pieniądze. Po konsultacji tel. Zostałem poinformowany ze na moje przywlaszczone pieniądze musze czekać 30 dni… skandal

  • Author gravatar

   mi w pko bp sie podoba. Bank idzie do przodu, jest nowoczesny. no ale jak ktos chce trwac w prl -u to może skarpeta będzie ok.

  • Author gravatar

   Ostatnio w moim oddziale zainstalowali wpłatomat. Kika dni temu przeszedłem na tej maszynie szkolenie i jestem w szoku jak bardzo ułatwia to życie. Mogę zapomnieć o kolejkach do kasy – mnie już tam nie zobaczą. Brawo pkobp. Teraz do oddziału to chyba pójdę jak będę brał kredyt hipoteczny i trzeba będzie podpisać umowę.

  • Author gravatar

   mnie tez zlupili za jeden telefon biora 10 zlotych -ladnie sie cenia – to jest tzw. telefon interwencyjny. pko w ten sposob nabija sobie kabze- OJ NIELADNIE TAK SZUKAC PIENIEDZY U BIEDAKOW-TRZEBA STAD OBOWIAZKOWO UCIEKAC.

  • Author gravatar

   Pani obsługująca Klientów w placówce PKO BP w Piaskach chyba siedzi tam za kare…..Jest niemiła,wszystko załatwia od niechcenia,nie wytłumaczy spraw których się nie rozumie tylko z miną cierpiętnicy stwierdza że tak ma być bądź nie byc… Kolejki w banku są straszne,,,Pani obsługuje wolno urządza sobie pogaduszki prywatne a Klienci czekają ponad pół godziny na obsługę….. Jeśli Pani nie daje rady z obsługą Klienta proszę tej biedaczce kogoś dodac aby czekanie na obsługę nie trwało 45 min….Komuś może sie spieszyć…. Moja dzisiejsza wizyta w tej placówce była moją ostatnią wizytą… Pomiomo tego że mogę dokonywać tam wpłat bezprowizyjnych skotrzystam jednak z innych banków gdzie o Klienta i jakość jego obsługi się DBA,nawet płacąc prowizję,niemałą zresztą ….Chciałąbym jeszcze dodać że moze Pani wychowana była w okresie komuny gdzie pani w banku była boginią jednak proszę jej powiedzieć że te czasy juz minęły i teraz to Klient jest najważniejszy…Proszę również wysłać Panią na szkolenie z obsługi Klienta-myslę ze konieczne w jej przypadku bo jak tak dalej pójdzie to stracicie nie tylko jednego Klienta…… Pani życzę wiecej uprzejmości i na boga kobieto – uśmiechnij się czasami …to nic nie kosztuje a moze zaczniesz być odbierana bardziej pozytywanie…Oczywiscie składam oficjalną skarge na Panią do siedziby głównej PKO BP…Mam nadzieje ze to nauczy Pania uprzejmości i traktowania Klienta z szacunkiem….

  • Author gravatar

   Jestem klientem od 1999 roku. Generalnie nie można narzekać, uważam, że z wszystkich banków ten jest najbardziej rzetelny. Rozwiązania nie zawsze są po mojej myśli, szczególnie jeśli idzie o spłatę kredytu hipotecznego w chf, ale obsługa w PKO w Radomsku bardzo miła i profesjonalna.

  • Author gravatar

   Ubiegałam się o likwidacji własnej książeczki mieszkaniowej. Mam dwa mieszkania. Faktura była wystawiona na jedno, robota w drugim. Nie zgadzał się adres w dokumentacji. Pani zaczyna rozmowę, że to jest "wyłudzenie pieniędzy" (!). Jestem naprawdę w szoku, jak tutaj się traktuje ludzi!!!! Jestem klientem kilku banków. Nie raz brakowało czegoś w dokumentacji, albo trzeba było poprawiać. Zawsze traktowano mnie z szacunkiem, a tutaj z miejsca jak jakiegoś OSZUSTA!!!

  • Author gravatar

   Kiedy zakładałam kartę kredytową pierwszy rok był za darmo a po roku pobrano opłatę i wszystko by się zgadzało gdyby nie to, że po roku od kolejnej płatności za kartę postanowiłam ją zlikwidować. Pan w okienku poinformował mnie, że trzeba będzie jeszcze pobrać opłatę za kartę gdyż minął już rok od poprzedniej płatności. Okazało się więc, że pierwszy rok nie był za darmo jak głosiła promocja lecz opłata pobrana była "z dołu". Poczułam się oszukana. Dziś poszłam do banku celem wyjaśnienia pobrania płatności za prowadzenie mojego konta "za zero". Pani w banku zupełnie nie była zorientowana i szukała pomocy u koleżanek i w mądrych księgach. TRAGEDIA spędziłam tam pół godziny zamiast 3 minut. Na koniec wizyty pani zaproponowała mi zmianę konta z darmowego na takie za 15 PLN wtedy nie będzie niespodzianek z płatnością za rachunek. Opłata za taką zmianę to jedyne 50 PLN

  • Author gravatar

   Ja bardzo lubię pko bp. Polski bank, dużo bankomatów a w każdym mieście znajdziesz placówkę. Do tego bardzo dobra bankowośc przez internet ipko, mam konto w trzech bankach i z ipko najwygodniej mi sie kożysta

  • Author gravatar

   Nie rozumiem negatywnych komentarzy, sam nie daję pozytywa, bo bank ma wady, jednakże:
   Zalety:
   -dostępność oddziałów, wszędzie
   -pokój VIP z kawą
   -prywatna infolinia VIP
   -ipko, iko i inne takie
   -uczciwe oprocentowanie kredytów, właśnie kończę sporą mini-ratkę
   -super panel do zarządzania większa ilością kont (mbank to syf pod tym względem)
   -bezpieczeństwo, gwarantowane przez skarb państwa, ostatni polski bank, który może upaść na naszym rynku. Wolę zapłacić więcej niż trzymać kasę w jakiś krzakach wbk czy w niemieckim mbanku

   Wady:
   -za dobrą obsługę, trzeba zapłacić, konta VIPowskie
   -brak powiadomienia SMS o pracach konserwacyjnych
   -słaba oferta "dla ciebie", a w zasadzie jej brak, mimo gigantycznego obrotu
   -brak programów lojalnościowych, bo to co jest, to jakaś parodia mOkazji
   -kolejki w oddziałach, omijane jedynie przy kontach VIPowskich
   -szczegółowa weryfikacja każdego, bzdurnego papierka przy kredycie

   Do zalet zaliczę jeszcze formę ewentualnej windykacji. Spóźniam się np. jeden dzień, a zdarzyło się nawet 2 tygodnie i dopiero wtedy zadzwonili z zapytaniem, a nie żądaniem.
   Przykładowo Getin, Credit Agricole, w pierwszym dniu spóźnienia uruchamiają lawinę telefonów, zasypując połączeniami co 30 minut. Na stwierdzenie, że wpłacę jutro, wrzeszczą, że mam czas do 14:00. Ok, to do 14:00… potwierdzam, pani "zapisuje", a za 10 minut dzwoni następny kretyn z tym samym pytaniem.

  • Author gravatar

   Pobierają niesłuszna opłate za prowadzenie konta za zero nawet przy spełnieniu wszystkich wymogów zeby opłata niebyła pobierana . Złodzieje

  • Author gravatar

   pko nie realizuje prawidłowo złożonych zleceń płatniczych, pomimo wwystarczających środków na r-ku. Przyczyny i termin realizacji nieznany – nikt nie wie !!!

  • Author gravatar

   Wpłaciłam na rachunek oszczędnościowy całkiem sporo EURO, żeby leżakowały,ale co miesiąc mam na koncie mniej EURO, bo opłata za prowadzenia konta jest wyższa, niż odsetki od EURO. TRAGEDIA!!! Likwiduję konto! Widzieliście jakie mają lokaty w PLN? śmiech na sali 0,10%-0,50%na rok.
   BANK nie nadaje się dla oszczędzających, pracownice nerwowe, niegrzeczne i najgorsze, że każda mówi co innego.

  • Author gravatar

   CZY KTOŚ W PKO BP. WYCIĄGNIE WNIOSKI Z TEGO, ŻE NEGATYWNYCH OPINII JEST AŻ 62 PROCENT, DO 33 POZYTYWNYCH, RESZTA TO NEUTRALNE.
   BANK, DO ROBOTY!!!

   SZANUJCIE LUDZI, KTÓRZY PRZESZLI Z NORDEA DO WAS, NIESTETY!!!!

  • Author gravatar

   Zostało mi zablokowane na koncie 200 zł aż na 10 dni, ponieważ dokonałem wypłaty kartą. Niby nic, ale napisałem prośbę o autoryzację tej transakcji z mojego konta PKO BP do rachunku. Odpowiedziano jakimiś frazesami i pouczeniami. BANK TEN ZACHOWUJE SIĘ JAK DYSPONENT, A NIE DEPOZYTARIUSZ MOICH ŚRODKÓW NA KONCIE!!!
   Wkrótce przenoszę się do innego banku. Trudno, po tylu latach…

  • Author gravatar

   Szanowny Ekspercie – po co wpłatomat pyta mnie o PIN (podaje go) następnie przyjmuje plik banknotów. Po przeliczeniu (40szt.) podaje kwotę do zatwierdzenia (zatwierdzam) aby stwierdzić że podany PIN jest nieprawidłowy i prosi znowu o PIN ? Po co ten kretyński bankomat po każdej paczce z banknotami oddaje kartę i prosi mnie o PIN ? Może Szanowny Exspert pójdzie do wpłatomatu z trzema paczkami (3 x 40szt. banknotów) i zobaczy ile traci czasu na prostą operację. DAWNIEJ (Nordea) wkładałem kartę – system nie prosił o PIN ale pytał się czy chce wpłacić kasę do konta Nr….. do którego jest karta i zaczynała się jazda (bez oddawania karty po każdej paczce). Mogłem nawet zablokować operacje na karcie i dać kartę pracownikowi aby wpłacił kasę !!!! W PKO pez PINu nie wpłacisz – szkoda systemu NordeaBank`u

  • Author gravatar

   W sprawach indywidualnych prosimy o kontakt na adres [email protected] lub z naszą infolinią 801 302 302. Postaramy się wyjaśnić sytuację. Nie posiadając danych klienta nie jesteśmy w stanie rozwiązać problemu.

  • Author gravatar

   brałem w PKO dwa razy kredyt mini ratka, minimum formalności, bez żadnych zbędnych pytań. Mini ratkę mogę polecić śmiało

  • Author gravatar

   ekspert PKO BP działa tez tutaj. szacunek dla obłsugi

  • Author gravatar

   KONIEC Z KONTEM W PKO -ŁADUJE SZMAL DO SKARPETY

  • Author gravatar

   Agata,
   prosimy się jeszcze zastanowić, bo najczęściej przelewy zlecane w oddziale są płatne – w każdym banku. Następnym razem proponujemy skorzystać z darmowych przelewów internetowych potwierdzanych kodem SMS.

  • Author gravatar

   Z naszych pieniędzy ten bank finansuje najgłupsze
   kampanie reklamowe. Najpierw z "panem" Szymonem a teraz z organizmem.

  • Author gravatar

   Musiałam wysłać ze swojego konta zaliczę na wycieczkę szkolną. Za przesłanie 690 zł z konta w PKO BP na konto w PKO BP zapłaciłam 5,99… Zabieram się z tego … zaraz na początku kwietnia!

  • Author gravatar

   "zły" – prosimy o złożenie reklamacji.Można to zrobić w oddziale, za pośrednictwem infolinii, serwisu iPKO lub na profilu PKO BP na facebooku. Postaramy się wyjaśnić sytuację.

  • Author gravatar

   Ja polecam bardzo bank PKOBP. Posiadam konto Platinium II i osobistego doradcę. Nie stoję w kolejkach i załatwiam wszystko w super atmosferze w gabinecie doradcy. Najlepszy bank

  • Author gravatar

   Byłam w PKO przez przypadek. Zacznę od początku. Miałam konto w banku Nordea , które przejął bank PKO. w Nordea nie płaciłam za prowadzenie konta. Na koncie było 0,10 zł. Po paru miesiącach dowiedziałam się że Nordea przejął bank PKO.Jakie było moje żdziwienie że muszę zapłacić około 50 zł. za prowadzenie konta.Myślałam że dostanę zawału. Jestem emerytką i mam 700 zł. emerytury.Mieszkam na wsi więc żeby dojechać do Banku potrzebowałam czasu i pieniędzy. Udało mi się po wielkich perypetiach rozwiązać umowę z bankiem . Wypowiedzenie trwa 30 dni więc musiałam jeszcze zapłacić haracz za jeden miesiąc. Nie polecam nikomu tego banku i przestrzegam zwłaszcza emerytów. Jestem w Banku T-Mobile i za nic nie płacę i jestem bardzo zadowolona z ich usług.

  • Author gravatar

   To chyba jedyny bank, który pobiera prowizje za wypłatę w innych bankomatach. Mam też wrażenie, że ciągnął prowizje na każdym kroku. Bardzo niezadowolony, niestety muszę z nimi żyć dopóki nie spłacę kredytu 🙁 Nie polecam tego banku.

  • Author gravatar

   Wczoraj miałam na koncie dodatnie saldo.Dziś sprawdziłam konto i jest kwota na minusie po pobraniu prowizji i opłaty za konto! Z mojego konta zniknęło 20 złotych, ot tak. Byłam w banku i pani nie potrafiła mi powiedzieć dlaczego. A na nową kartę bankomatową czekam już dwa miesiące.Zmieniam bank. Zdecydowanie nie polecam!

  • Author gravatar

   Moja opinia o banku – negatywna a nie neutralna!

  • Author gravatar

   mam konto od kilku lat emerytura wpływa w kwocie 1197zł a opłata za prowadzenie konta wynosi prawie 18zł zrezygnowałam z karty kodów zdrapek i przeszłam na hasła sms ale dalej za każdą transakcje płasę 0.10zł pewnie że to nie duże pieniądze ale chodzi o fakt pora zwijać manatki i isć gdzie indziej

  • Author gravatar

   Zniknęła moja negatywna opinia o żenującym poziomie obsługi w 1 oddziale w Szczecinie. Jeżeli klient czyni jakiekolwiek uwagi, np.że na kartę bankomatową czeka 2 miesiące… to przerywa się rozmowę telefoniczną a oniemiały klient zostaje z telefonem przy uchu. A jeżeli niezadowolony klient wyraża negatywną opinię to się ją usuwa! Jaki bank taki poziom.

  • Author gravatar

   Uciekłem z tego banku do Nordea, po to żeby przymusowo wrócić. Zdzierają za wszystko, załatwianie zmiany zabezpieczenia kredytu ponad pół roku… Brak pełnej informacji o kosztach usług, naciąganie do kwadratu. Doradca/opiekun kompletnie nie wzbudza zaufania i zakładam że zarabia na prowizjach, bo kręci i ukrywa informacje. Żeby nie kredyt z nordea to by mnie już tu nie było…

  • Author gravatar

   u mnie w rodzinie 3 osoby mają konto w PKO BP i nikt ani razu nie narzekał. bank o wszystkim dobrze informuje i ze wszystkich uslug korzysta sie bez problemów. Nowe iPKO to naprawde swietny krok ze strony banku.

  • Author gravatar

   Czy ktoś mądry z P K O może mi odpowiedzieć co jest przyczyną że bank podniósł opłatę za kartę bankomatową o 50 procent z 26 na 39 zł. Przecież to jest nieludzkie .CIEKAWE JESTEM ODPOWIEDZI .

  • Author gravatar

   Karta ważna do końca sierpnia. Dostałem nowa w przed końcem miesiąca ALE przesyłka z PINem dotarła 07-09 !!!!

  • Author gravatar

   Jedno jest pewne – 99 % klientów , którzy byli w banku NORDEA ,nie są zadowoleni z usług banku P K O .Taka jest niestety smutna prawda o tym banku .I to jest opinia ogromnej większości .

  • Author gravatar

   Konto za zero nie jest za zero od października konto bez granic 18 złotych zabieram się z tego banku

  • Author gravatar

   polecam poczytać choćby ogólne warunki kont w pko bp. Wtedy będzie sie wiedzieć za co się płaci i jak robić by ograniczać opłaty. W moim konto za zero – konto jest za zero, opłata za kartę jest tylko gdy nie zrobię nią transakcji za min.300 zł, zamiast karty mogę miec IKO za które wogole nie ma opłat. Najpierw czytajcie a nie od razu głupoty piszecie.

  • Author gravatar

   Nawet negatywu nie mogę ustawić!!!

  • Author gravatar

   Opłaty za wszystko, nawet po wypowiedzeniu umowy potrafią zedrzeć za kartę i prowadzenie rachunku. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!

  • Author gravatar

   Torun ulica dziewulskiego ladny oddzial 3 kasy godz 16 jedna pani ktora siedzi na okienku kasowym reszta pusta czy naprawde tak duzy bank musi oszczedzac na pracownikach

  • Author gravatar

   porównywałem ostatnio oferty kont i pko pb źle nie wypada. Zależy mi na dobrze działających płatnościach komórką wiec decyduje sie na IKO

  • Author gravatar

   PKO Gorzów Górczyńska kolejka jak zwykle!

  • Author gravatar

   mam konto w tym banku od ładnych paru lat,płacę miesięcznie 15 zł za prowadzenie,cała reszta miała być za darmo aż tu nagle bank bez uprzedniego poinformowania mnie zaczą pobierać opłaty za korzystanie z karty kodów w wys 0,70 groszy,zdzierstwo,zdzierstwo,jak tylko znajdę wolną chwilę to idę zrezygnować

  • Author gravatar

   mam konto w tym banku od ładnych paru lat,płacę miesięcznie 15 zł za prowadzenie,cała reszta miała być za darmo aż tu nagle bank bez uprzedniego poinformowania mnie zaczą pobierać opłaty za korzystanie z karty kodów w wys 0,70 groszy,zdzierstwo,zdzierstwo,jak tylko znajdę wolną chwilę to idę zrezygnować

  • Author gravatar

   chciałem skonfigurować IKO, zadzwoniłem na infolinię, wszystko mi wytłumaczyli i teraz ładnie smiga i płacę na mieście telefonem. Telefon w rękę i miasto. Żadnego portfela i kart.

  • Author gravatar

   Oplaty za kontrole przy budowie pi 200 zl nikt nie przyjezdza nawet z banku.mimo wywiazania sie z umowy ze dom nadaje sie do uzytku w dalszym ciagu bank zapowiada kontrole przy czym wartosc zadluzenia na 100 000 tys zl.a po wykpnaniu wszystkich prac budowlanych dom bez wlasnej robocizny ma wartosc 260000 tys zl.dla mnie chory bank nie mila obsluga.z pewnoscia nie polecam.ja bylem u nich pierwszy i ostatni raz.

  • Author gravatar

   oj bank jak bank, każdy teraz podniósł opłaty i w każdym coś się znajdzie do narzekania. pko bp nie zmieniam z przyzwyczajenia.

  • Author gravatar

   bardzo nieprofesjonalna obsługa – zmieniam Bank , mam dosyć tego oddziału

  • Author gravatar

   Mądrzy inaczej klienci tego niekompetentnego molocha nadal myślą, że to polski bank – dawno się tak nie uśmiałam. Wbrew własnej woli zostałam ich klientką po przejęciu portfela Nordei – jeszcze kilka lat i nie chcę mieć z PKO nic wspólnego. Nie umywacie się do konkurencji.

  • Author gravatar

   I oddział Stargard Szczeciński – zero dbałości o klienta. "Pan" w garniturku przechadza się, panie dyskutują o pierdołach i z 5 okienek żadne nie obsługiwało klientów. Sytuacja powtarza się każdego 10 dnia miesiąca (i nie tylko wtedy!!!) Brak organizacji pracy!!! Za co Ci ludzie biorą pieniądze? Żyją tylko z naszych pieniędzy! Może ktoś z tzw. "Góry" zainteresuje się tym!!!

  • Author gravatar

   odnowiłem mieszkanie z mini ratką. Kredyt z PKO BP bo mam w nim konto i ogólnie warunki mi odpowiadały. jest ok.

  • Author gravatar

   W dniu 24.08.2015 r byłem w PKO BP SA w Oddziale I w Ostrowie Wlkp przy ul. Raszkowskiej 25 a .Obsługiwany byłem przez panią doradca- kasjer Alicję D. Oświadczyłem tej Pani ,że chciałbym systematycznie oszczędzać pieniądze. Ta Pani oświadczyła ,ze ma dla mnie dobrą ofertę i zaproponowała mi ''Kapitał na marzenia '' Poinformowała mnie ,że w każdej chwili mogę wybrać swoje nagromadzone pieniądze bez jakichkolwiek strat. Ponadto zapytałem tą Panią czy to nie jest jakiś fundusz oświadczyła ,że nie. Podała mi druki pisane drobnym maczkiem, które podpisałem. W domu analizując dokumenty bankowe byłem bardzo zdziwiony gdy dowiedziałem się,że uczestniczę w jakimś programie Funduszy oraz gdybym chciał wybrać pieniądze pobierana jest oplata manipulacyjna od odkupionych jednostek./jakich jednostek?/ Powyższa Pani nie poinformowała mnie ,że biorę udział w jakim programie funduszy. Gdyby mi dokładnie oświadczyła na pewno bym się nie zgodził podpisać takiej umowy. Nie interesują mnie żadne fundusze inwestycyjne. Czuję się przez Tą Panią oszukany i naciągnięty na nie chcianą umowę.Wycofałem wkład niestety część pieniędzy zastała mi potrącona.

  • Author gravatar

   Od kiedy przejeli Nordea, to juz jakas maskra Burdel ze szok, o klKlientów wgle nie dabja, ciagle pisze nanich do KNF,

  • Author gravatar

   To chyba zależy od oddziału. W mojej Nordei w zasadzie nic się nie zmieniło tylko musze się logować do innego serwisu, ale w oddziale żadnych zmian w obsłudze. Szczerze mówiąc to czekam na to połączenie z pko bp, bo koniecznie chce zrezygnować z tych nieszczęsnych zdrapek. Tam można potwierdzać sms-em i to jest max wygodne

  • Author gravatar

   Miałam "Konto za zero" w PKO BP (mam "Konto 360" w Millennium) – wypłaty za darmo tylko z bankomatów PKO BP (w M. z każdego na świecie); księgowanie wypłat na drugi dzień (w M. w tym samym dniu); operacja kartą na 150 zł (w M. kwota obojętna); miesiąc rozliczeniowy od 8 do 7 (w M. od początku do końca miesiąca); oddziały czynne od 10 do 17, w poniedziałki do 15! (w M. oddziałów 3, czynne od 9 do 17, a w galerii handlowej do 21 oraz w soboty i niedziele); opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego (w M. za darmo i kont oszczędnościowych można mieć kilka); oprocentowanie oszczędności 0,9% (w M. 1,2% – 1,9%)… A PKO BP pyta mnie czemu rezygnuję z ich konta…

  • Author gravatar

   Bez dwóch zdań. bez żadnych cudactw, wymysłów i zbędnej papierologi. Serwisu lepszego nie widziałem, a obsługa też profesjonalna w oddziale. Swoją sprawę załatwiłem kilka sekund, az się zapytałem czy na pewno wszystko.

  • Author gravatar

   Dlaczego zmienił się wygląd strony ipko, nie mozna powrócić do poprzedniej? I po co jest ta durna karta z kodami, tylko życie utrudnia!

  • Author gravatar

   Nie chcę mieć z PKO nic wspólnego

  • Author gravatar

   No i przez tydzień czasu nie doczekałem się odpowiedzi jakiegoś mądrego z P K O który by wyjaśnił dlaczego bank podniósł opłatę za kartę kredytową aż o 50 procent .Ja wiem że to jest niewygodne ,ale okażcie się ludźmi honoru !!!!!!;-(

  • Author gravatar

   to jest najgorszy bank z jakim współpracowała , mają same wady , automatycznie ustawiają debety , maja najwyższe opłaty za prowadzenie rachunku , obsługa jest do kitu , w tym banku zawsze spędzałam strasznie dużo czasu , a oddział w Grodzisku Mazowieckim to jakieś żarty , wchodzisz do banku są 2 os . i 2 baby na kasie , ale przychodzą jacyś klienci z numerkami i zamiast spędzić tam 10 min. jak przewidywałam siedzę 30 min , totalny brak szacunku dla mojego czasu, jak sobie teraz pomyśle że tyle 5 lat na mnie zarabiali to szlak mnie trafia , teraz korzystam z 2 baków mbank i ing bank i jestem mega zadowolona , nigdy więcej moja noga tam nie postanie ,

  • Author gravatar

   ODRADZAM. Mam konto w PKO BP od 15 lat. Jak tylko będę mogła, konto zamykam. Oprócz kosztów, niedziałających aplikacji, braku informacji, najbardziej chyba zniechęca brak kompetencji (brak wiedzy, nieznajomość i niezrozumienie regulaminów własnego banku) u pracowników, w zasadzie trzeba ich sprawdzać na każdym kroku. Poza tym Bank ma zawile napisane, nieprecyzyjne regulaminy, których sam nie przestrzega. W rozpatrzeniu mojej sprawy zadziałało postraszenie UOKiK. SZKODA CZASU , NERWÓW i PIENIĘDZY

  • Author gravatar

   Również uważam że serwis internetowy Nowe iPKO jest mało funkcjonalny w porównaniu do Netbank (Noredea Bank). Mam wrażenie że kierownik projektu nigdy nie prowadził własnej działalności (firmy). Albo ma małe rozeznanie w innych platformach. To tak jakby prowadzić restaurację nie bywając wcześniej w innych lokalach. Reklamę mogę tolerować na stronie logowania a nie na stronie z zapisem transakcji. Transakcje wpadają do jednego rejestru. Nie mam pojęcia jak je wyłowić. A może jestem w błędzie i czegoś nie odkryłem.

  • Author gravatar

   jestem powiazany z pko bp od 10 lat. Najpierw konto, potem kredyt, a ostatnio i lokatę udało mi się założyć. Bank ok , nie mam żadnych zastrzeżeń

  • Author gravatar

   Szanowny Panie Ekspercie PKO BP,
   ja nie narzekam na brak dostępu przez 2 dni do serwisu. Jest to normalne, że trzeba przenieś i przetestować. Ja narzekam na coś co otrzymałem po całej operacji. Cały zarys, funkcjonalność przedstawiania zestawień,brak filtrowania, wykorzystanie miejsca na ekranie (wspomina reklama) ma się nijak do tego co było w systemie Nordea.
   ps.
   właśnie przeczytałem o braku historii – nie jest to przypadłość fuzji ale PKO tak ma. Chesz się cofnąć bo masz sprawę sporną z kontrahentem to płać 30PLN

  • Author gravatar

   Mam tam założone konto walutowe w euro za każdym razem, gdy tam przychodzę wypłacić pieniądze z tego konta, to bez przerwy jest ten sam problem…. brak waluty… i muszę czekać w kolejce po to, aby podejść do innej kasy gdzie nie brak euro. Pracownicy za każdym razem namawiają mnie natarczywie żebym sobie założył jakiś rachunek oszczędnościowy albo lokatę, a przecież przychodzę tam tylko wypłacić pieniądze i po godzinnym czekaniu w kolejce mam w d…e! ich propozycje. Dajcie mi lokatę na 4 albo 5% w skali miesiąca to pogadamy, a nie za jakieś gówniane 2%.!

  • Author gravatar

   Przepraszamy za wszystkie niedogodności zawiązane z fuzją. Pracujemy nad usunięciem nieprawidłowości. Prosimy o kontakt na adres ekspert/at/pkobp.pl, podanie danych identyfikacyjnych i krótki opis sytuacji. Postaramy się pomóc.

  • Author gravatar

   Potwierdzam, że również zostałem rozpuszczony przez serwis Nordea Bank. Serwis PKO zawiera jakieś duperele (ikonki), reklamę itp. Może to jest dobre dla kogoś kto lata ze smartfonem po mieście i płaci za bułki ale nie dla małej firmy. Czas na szukanie nowej alternatywy – może SKOK 🙂

  • Author gravatar

   PKO BP To jest jakiś koszmar!!!!! Zapewniali, że po przeniesieniu wszystko będzie działać jak dotychczas, aktywacja nowego konta trwała 6 godzin, na infolinii każda osoba z którą miałam okazję rozmawiać, podawała inne informację.. Nie działa żadna karta bankowa…. Na infolinii nie dopatrzyli się problemu… Sama odkryłam że żadna karta nie jest przypisana do konta… to jest kpina żeby tak robić z kontem firmowym … Po takich przejściach na pewno zmienię bank

  • Author gravatar

   Kilka lat temu uciekłem PKO BP do Nordei, bo miałem dość fatalnej obsługi. Teraz PKO dopadło mnie znowu. Łudziłem , że tych kilka lat coś zmieniło, ale nie. To jest dalej ten sam bank z fatalną obsługą. .

  • Author gravatar

   Jestem bardzo nie zadowolona z konta oszczędnościowego z banku pko bp zostalam oszukana pieknie gadaja wasi konsultanci !!!!!

  • Author gravatar

   Fuzja między bankami trwa już od października zeszłego roku ale nikt w tej instytucji nie pomyślał o tym jak ją zrobić tak aby nie było to ze szkodą dla klientów… niestety byłem klientem Nordea Bank który to został wchłonięty przez PKO BP, efekt, z powodu fuzji mam zablokowany dostęp do moich pieniędzy od piątku 17.04.2015 do poniedziałku 20.04.2015. Moja karta bankomatowa jest tą którą bank zablokował i nie mogę wypłacać pieniędzy . Gratuluje traktowania klientów dawnego banku Nordea i życzę aby jak najwięcej z nich pożegnało się z PKO BP.

  • Author gravatar

   Nordea wracaj ! Od 20-04-2015 to jakiś koszmar a nie rachunek internetowy dla firmy. Nie mam możliwości szybkiego wyświetlenia przelewów tylko wychodzących (zrealizowanych). Nie wspominam o możliwości filtrowania. Przecież nie będę pobierał historii w xls i jej sortował. Na stronie mieści się tylko 10 wierszy (wszystko wpada do jednego wora). 1/8 to jakaś przewijana reklama. Historia rachunku jest do wglądu tylko 13m do tyłu (właśnie rozliczam PIT`a i chcę sprawdzić wszystkie przelewy do ZUS) Za przyjemność cofnięcia się PKO rząda 30PLN !!! W Norda mogłem przeglądać historię zleceń nawet 5 lat wstecz.

  • Author gravatar

   Informujemy, że klienci mogą nadal korzystać z nowej lub starej wersji serwisu IPKO – zależnie od indywidualnych upodobań. Wystarczy kliknąć w odpowiedni kafelek w serwisie. W każdej chwili można też zmienić sposób autoryzacji transakcji – zrezygnować z karty zdrapki i np. korzystać z darmowych SMS-ów. Zmianę sposobu potwierdzania transakcji można dokonać w iPKO.

  • Author gravatar

   Po tej całej fuzji nie mam dostępu do bankowości internetowej. Używam linuksa, czyżby w tym był problem ? Dzwoniłem na infolinię, ale z nimi się rozmawia jak ze ślepym o kolorach. Spadam z tego pseudobanku.

  • Author gravatar

   czy ktoś mi powie o co chodzi ? reklama na koncie to chyba nie miejsce na takie rzeczy BRAK możliwości filtrowania historii to skandal konta w Nordea Bank miałem od samego początku istnienia tego banku w
   Polsce i nigdy ani firmowe ani dewizowe po osobiste nie miałem z tym problemu a to co zobaczyłem tu to jakiś kompletny brak profesjonalizmu
   ma ktoś jakieś sugestie jaki bank bo przyznam przez lata nie myślałem o zmianie więc nie bardzo się orientuje

  • Author gravatar

   Dobra rada dla przyszłych klientów banku wypraktykowana przeze mnie i która się sprawdza -PAMIĘTAJ -jeśli zawrzesz jakąkolwiek umowę z bankiem -NIGDY nigdy nie podawaj żadnego numeru telefonu do kontaktu ,bo ciebie zamęczą telefonami -ZAWSZE mów , źe nie masz żadnego telefonu ,bo wszystkie skasowałeś ,no i wtedy muszą się kontaktować wyłącznie drogą listową,no i masz spokój w razie czego .TO NAPRAWDĘ DZIAŁA !!

  • Author gravatar

   Nordea Bank obsługa przez internet była dużo czytelniejsza. Kiepsko to wypada po nowemu :(((

  • Author gravatar

   jak dla kogo, dla mnie np ipko to super system. Jestem z niego bardzo zadowolony, ładnie wygląda i jest intuicyjny.

  • Author gravatar

   No i się wyjaśniło. Używam wersji linuksa z wbudowanym TOR-em i ci "geniusze" zablokowali dostęp z wszystkich węzłów dostępowych TOR-a. Żaden inny bank nie robi takich jaj, po prostu mistrzostwo świata! "Gratulacje PKOBP tak trzymać"

  • Author gravatar

   Historia, historią – jej brak to zapewne efekt oszczędności przy przenoszeniu danych. "Ja wiedziałem, że tak będzie" i przed 17-04-2015 zrobiłem kopie operacji 5 lat wstecz z systemu Nordei. ALE dzisiaj ręce mi opadły jak poszedłem wpłacić kasę a bankomat zażądał podania PNIu ! Po co ? W Nordei wkładem kartę. Padało pytanie czy chcę wpłacić kasę na konto nr.xxxxx (wyświetlał się na ekranie) do.którego została wydana karta i sezam się otwierał. Pewnie teraz muszę sprawdzić czy jakiś cwaniak nie zainstalował kamery i kopiarki kart.

  • Author gravatar

   W IPKO brak historii sprzed marca 2014. W tej co jest brak możliwości filtrowania, wyszukiwania zaawansowanego, brak salda dla operacji z przed 20.04.2015. Infolinia odsyła do oddziału, gdzie historia mam myć dostępna w formie wydrukowanej . Totalna kpina.

  • Author gravatar

   Właśnie czekam już 15 min na wypłatę swoich własnych pieniędzy i nie zanosi się na szybki finał. Przy okienku kasowym jedna kobieta przez cały czas. Jest to placówka byłej Nordea w zgierzu. Po przejęciu przez PKO Bp dramat. Pani na stanowisku kasowym tłumaczy jak zmieniać pin. To kpina z klientów, jędze tylko dodam ze nigdy dobrowolnie nie zostałabym klientem tego banku beznadziejnego ale mnie kupili razem z moim kredytem. Dramat omijajcie z daleka.

  • Author gravatar

   Witam nie polecam tego banku ponieważ człowiek jest oszukiwany na samym starcie. Pierwsze to przelewy miały być za darmo a okazalo się że placilo sie 10gr, niby nie majątek ale kasa w dupe. Po drugie to oplata za konto wynosiła na poczatku 15zl ale potem bez poinformowania o zmianie podnieśli opłatę do 17,90zl (lubią okradać) a na koniec to problem z zamknięciem, dnia 27.07 byliśmy zamknąć konta to nie dość że placilismy za dodatkowy miesiąc bo tyle wynosi okres zakończenia umowy to na dodatek nie zamknęli poprawnie i dzis musieliśmy jechać ponownie i płacić jeszcze raz tylko tym razem 36zl za niedopatrzenie pracownika który jak widac nie umiejętnie ,,zamknął,, wczesniej konto. Szczerze mówiąc to nie polecam

  • Author gravatar

   Zostałam ''przymusowo'' przeniesiona z kredytem z Nordei i nawet splaty rat w CHF nie mogę wdrożyć. Miało to wyglądac tak ze max. do tygodnia bedzie trwało + 2 wizyty w banku – formalności dużo, ale cóż …
   minęło już 2 tygodnie a odzewu nie było, żaden z telefonów nie odpowiada, albo zajety albo nieaktualny, albo nikt nie odbiera., na meila tez nie ma odpowiedzi ! a w tzw miedzyczasie kurs spadł a nie moge kupic waluty ba banko nie przyjmie chociaz mam konto walutowe

  • Author gravatar

   Najbardziej wkurzająca w tym banku jest nieustająca podwyżka róźnych opłat -no niestety bank na tym zarąbia i łupie bezlitośnie swych klientów .Drugą minusową sprawą to bankomaty -mimo że jest ich dużo ,to część już naprawdę nie nadaje się do użytkowania,np.bankomat w Poznaniu przy ulicy Słowiańskiej w bloku przy ajencji PKO -tam naprawdę strach jest wybierać pieniądze,tam mi już 3 razy bankomat kartę zjadł i od tego czasu juź tam więcej nie wybieram pieniędzy ,pomimo ,że tu mieszkam,bo albo bankomat jest popsuty ,albo brak w nim gotówki. A swoją drogą ciekawy jestem kiedy ten psujogenny kilkunastoletni zabytek zostanie wreszcie wymieniony na nowszy model ,no bo jak długo będziemy męczyć się jeszcze z tą padliną i zdezelowanym wrakiem .P K O -idźcie wreszcie z postępem do przodu !!!

  • Author gravatar

   JEDNO JEST PEWNE -jeśli P K O nie przyciągnie czymś atrakcyjnym swych klientów i nie obniży swoich dużych opłat to klienci będą lawinowo uciekać z tego banku -NA BANK !!!!!!-ja będe pierwszym .

  • Author gravatar

   ZDECYDOWANIE NIE! Konto mam już dobrych parę lat… ZERO propozycji, jako stała klientka, która nigdy nie miała debetu na koncie…. Mało tego- raz na rok pobierana kwota 40 złotych za kartę do tego 7,90 miesięcznie za prowadzenie konta+ jeszcze 2 złote za jakieś "operacje" , 70 groszy za każdy przelew! NIE NIE NIE ! Bardzo długo wytrzymałam z tym bankiem, ponieważ jego oddział był w mojej miejscowości i chciałam mieć jak najbliżej gdyby się coś działo. Szczerze- wolę te 50 km dojechać, a mieć lepsze oferty w innych bankach. Do tego infolinia, na którą właśnie dzwoniłam czekając na połączenie 25 minut… ciekawe jaki mi przyjdzie rachunek za telefon…

  • Author gravatar

   System PKO (w porównaniu do Nordei) nie dość, że żąda PINu przy wpłacie to na dodatek przyjmuje tylko 40 banknotów w paczce (w N. było 50). Dodatkowo po każdej paczce kończy procedurę. Wpłata kolejnej paczki , kolejne wbicie PINu….. Wczoraj miałem 5 paczek – strata czasu po modyfikacji (zrobiła się kolejka)

  • Author gravatar

   Również nie polecam tego banku. Załatwiłam sobie debet na 500 złotych. Po miesiącu jakimś cudem wyciągnęłam z konta pieniądze i miałam 700 złotych. Dzwoniłam na infolinię to pani mi powiedziała, że środki mogły zostać nierozliczone. Za miesiąc sytuacja się powtórzyła. Teraz okazało się, że mogę mieć nawet 800 złotych na minusie. Nie wspomnę nawet o gigantycznych odsetkach jeżeli ktoś chce wziąć pożyczkę.

  • Author gravatar

   Odkad PKO wykupilo Norde nie mam dostepu do konta bedac za granica, proby kontaktu telefonicznego sa nie mozliwe. Rozalczam sie po 20 min czekania. Coraz bardziej mysle o zmianie banku.

  • Author gravatar

   Nordea była super, a w PKOBP to teraz mam same nieporozumienia i wyjaśniania. Gdybym nie miał kredytu to już by mnie tu nie było, a tak juz doszły dodatkowe koszty których być nie powinno. iPKO nie dopracowany.

  • Author gravatar

   ostatnio dołączyłam do klientów PKO BP. wszystko mi się podoba. ipko jest urocze

  • Author gravatar

   Od lat mam konto w PKO BP. Ostatnio popadłam w długi i Komornik zablokował mi konto. Byłam wczoraj (21.09.2015 ) w Oddziale Banku w Gryfinie i chciałam skorzystać z tzw.przywileju egzekucyjnego, prosząc o wypłacenie mi sumy do trzykrotnej średniej płacy. Odmówiono mi, argumentując, że jest brak pozwoleń do wszystkich czynnych sygnatur komorniczych. Co robić? Internauci! Pomóżcie!

  • Author gravatar

   Co chciąłem to miałem. Założyłem konto, potem przyszedł czas na jakis kredyt. Spłaocny w czas, rachunek prowadzę do tej pory to i narzekać nie ma na co. Bo się spłaca w termianch.

  • Author gravatar

   Tez byłam w Nordei a jak przejeło to zakichane PKO to same kłopoty miałam najpierw zablokowali mi konto i nie mogłam dostać się do moich pieniędzy to musiałam trzy dni chodzić do tego ochydnego oddziału żeby móc dostać się do konta potem kolejne konto za zero a PKO sobie zmienia warunki dotyczące konta bez mojej zgody i tylko okradają ludzi nagle znikąd pojawiają się gigantyczne kwoty do zapłacenia PKO porażka dobrze że przeszłam do innego banku mam teraz spokój

  • Author gravatar

   czekałem 10 minut na połączenie z konsultantem infolini i nic musiałem odpuścić.pobierają prawie 10 zł za kartre miesiecznie.to jest 240 zł rocznie za 2 karty masakra.były klient nordei.Musze zmienić bank tyle załatwiania 🙁

  • Author gravatar

   Te kolejki to jakaś tragedia. Właśnie stoję (!!!!!) W banku od 29 minut. Przede mną nadal 9 osób z numerkiem. W ciągu tego kiedy stoję zostało obsluzonyvh 3 klientów na 3 stanowiskach!!!!! To jest żenada. Najgorsze jest to za 70 % petentow to emeryci, którzy mają czas iść do banku od rana skoro już nie respektuja bankomatu, ale co tam, lepiej blokować miejsce ludziom którzy jeszcze pracują! !!!!! A ja chce tylko głupi kwit do zusu!!!!!

  • Author gravatar

   Mam konto w PKO BP, konto inwestycyjne, lokaty i kiedyś posiadałam kredyt, postanowiłam zmienić bank. Jakie było moje rozczarowanie kiedy odwiedziłam trzy inne banki.
   Zostaje w PKO BP .
   Czasem taniej nie oznacza lepiej !!! a opłaty są wszędzie.
   Poczytajcie sobie opinie klientów w konkurencji.
   Np. w trzech odwiedzonych bankach nie ma placówki która profesjonalnie zajmuje się kontami inwestycyjnymi, tylko telefonicznie!. PKO BP SA ma taką placówkę w Katowicach, tam mam najbliżej.
   W PKO BP mogę bez problemu zrobić przelew za granice, inne banki mają z tym problem (odsyłają do PKO BP :)) lub nie posiadają tej usługi.
   Sprawdziłam też ilość placówek w tych bankach – bardzo mało.
   Kolejki ? tak się składa,że nie tylko w PKO BP,
   Profesjonalizm pracownika? no cóż są różni ludzie, w innych zawodach też, wybieram tą placówkę w której najłatwiej jest mi się dogadać, a placówek PKO BP jest bardzo dużo.
   Ktoś narzekał na brak przesłanej korespondencji, czy to nie czasem wina firmy przesyłowej !?
   Niektóre negatywne opinie wymagają domówienia, są niejasne dla mnie, a niektóre, wydaje mi się, są niezasadne, ponieważ wynikają z nieprawidłowego użytkowania danego produktu.
   Mnie również zdarzyła się niemiła historia ale wkurzona poszłam do innej placówki, fakt musiało to trochę potrwać, ale załatwiłam sprawę. Okazało się, że dużo zależy od podejścia pracownika.
   Korzystam z : iPKO, wpłato-matów,bankomatów, robię płatności kartą w sklepach, ułatwiają życie i ograniczają wizyty w oddziale.
   Podsumowując – Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 🙂

  • Author gravatar

   Chciałem założyć lokatę na wolne środki. To jakiś absurd w porównaniu do tego co było w Nordea. Po wybraniu kwoty i podaniu okresu jedyna możliwość poznania oprocentowania to przestudiowanie kilkunastu stron tabelek,nazw itp. http://www.pkobp.pl/oprocentowanie/ Ja mam tracić czas na coś takiego. To powinno być z automatu – kwota, czas, rodzaj lokaty, oprocentowanie/"zysk". MAM za to reklamowy baner na ekranie konta (na jakieś 25% powierzchni ekranu)

  • Author gravatar

   Ja też kiedyś odwiedziłem kilka banków i byłem wielce rozczarowany. Najwięcej punktów zebrała Nordea. A tu nagle cap i trafiam w objęcia PKO BP. Zauważ, że osoby wypowiadające się negatywnie mają nie tylko doświadczenia opisowego ale praktyczne (były kilka lat w jednym banku a po przejęciu trafiły do Twojego).

  • Author gravatar

   Bank bez perspektyw , pracownicy strasznie opieszali ( jest to wina dyrektorów którzy reklamacje mają w nosie ) bank przypomina tytanika.

  • Author gravatar

   Próba połączenia z konsultantem to ściema próbowałem z dziesięć razy i nic tam jeszcze panuje PRL .Zlikwiduje konto w tym banku bo tam klięta mają za nic .Szceże odradzam ten bank!!!!!

  • Author gravatar

   Emeryci. Trudno im zaakceptować innowacje. Mają czas na stanie w kolejce, dodatkowo jest to dla nich pewna ,,rozrywka" dnia codziennego. W każdym banku można dopatrzyć się niedociągnięć, ale na pewno PKO BP SA ma najszerszą ofertę na rynku. To czego ja potrzebuje tam znalazłam. Korzystam z iPKO, bankomatu, płacę karta w sklepach, oraz Supermaklera i bardzo rzadko chodzę do banku. Po prostu jak nie muszę to po co !!!!

  • Author gravatar

   Ale jaja! To jakiś absurd…konto zablokowane, a pani konsultantka (po 20 min oczekiwania na połączenie) mówi, że być może zablokowano mi konto "losowo" (he)…podaje, że trzeba ustanowić hasło 8-cyfrowe i przełącza na automat – po podaniu 8 cyfr automat mnie odrzuca i od nowa…w oddziale banku nie potrafią odblokować, w zamian dostaję kartkę z hasłem tymczasowym…owe hasło działa, jednak nie mogę się zalogować (brak okienka o koncie, chociaż niby jestem zalogowany)…po kilku próbach konto znowu zablokowane….próba polaczenia z infolinią – po 15 minutach rzygam ich muzyczką i rezygnuję…może jutro uda mi się załatwić w oddziale…jak nie będzie kolejek…paranoja – zarzucić ten twór obornikiem i zaorać

  • Author gravatar

   żeby odblokować konto internetowe czekam już prawie 2 godziny

  • Author gravatar

   karta kodów jednorazowych idzie do klienta od 07-05 i klient otrzymuje ją 29-05 PARANOJA
   Czas oczekiwania na połączenia z konsultantem to dokładnie 65 minut następna PARANOJA
   Jak tu mieć zaufanie do takiego banku jak braknie kodów jednorazowych a trzeba wykonać przelewy.
   warto pomyśleć o zmianie banku na lepiej traktujących swoich klientów, nie polecam z korzystania z PKO.

  • Author gravatar

   Zalozylam dziecku przez internet konto junior, jako subkonto mojego ror.Ni stad ni zowad moj trzynastolatek dostal pismo o tym, ze jest pelnoprawnym posiadaczem konta i moze – w skrocie -wszystko. Poza kieszonkowymi na jego koncie sa moje pieniadze, ktore odkladam co miesiac w roznych celach. Okazuje sie,ze nie moge ich wybrac bez zgody dziecka.Chlopak nie ma legit szk, zniszczona, nie wyrabiamy nowej – zaraz gimnazjum.Pani w banku zaskoczona, jak ja w ogole otworzylam to konto i nie mogla zrozumiec, jak to zrobilam przez internet? Ja natomiast nie rozumiem, dlaczego NIKT nie uprzedzil, co sie stanie z tym kontem dalej. Trzynastolatek to chyba za wczesnie na takie decyzje

  • Author gravatar

   mama juniora – Przepraszamy za kłopoty. Prosimy o podanie swoich danych na adres ekspert/at/pkobp.pl
   Postaramy się wyjaśnić sytuacje i pomóc.

  • Author gravatar

   Po co narzekać na kartę kodów – chcesz ją mieć, to czekaj. Dawno przesiadłem na darmowe SMS. Jak ktoś chce potwierdzać kodem ze zdrapki, to jego wola, ale ja się ciesze, ze mam wybór.

  • Author gravatar

   W Nordei nie miałem takiej miesięcznej daniny w rachunku firmowym.

  • Author gravatar

   tak doradca banku reaguje na uwagi odział żnin żenada.

  • Author gravatar

   Reklamacje rozpatruje dyrek odziału to dlatego pracownicy mają nas w nosie.

  • Author gravatar

   PKO BP-zdziera juz z klienta co sie da -zalegam 30 zl-i zaraz dzwonia -i biora za ten telefon 10 zl -to jest skandal-zyrowac na ludzkiej krzywdzie- za telefon interwencyny brac tyle pieniedzy-SKANDAL POI PROSTU SKANDAL-TAk szukacie pieniedzy u biednych ludzi- nie tedy droga -splacam wszystko -i odchodze z tego banku .

  • Author gravatar

   miałem konto w Nordei która została przejęta przez PKO i powstało popularne IPKO które jakoś działało i wszystko było w miarę dobrze Ktoś mądry wpadł w banku na pomysł i postanowili zmienić na nowe Ipko i tu pokazała się prawda o PKO BP.nie można było sie zalogować na swoje konto, poszedłem do oddziału i tam po 45 minutach Pani w oddziale zalogowała mnie na konto , zginęli moi kontrachenci, po ponad miesiącu znależli ale tych z przed 8 lat a tych ze starego IPKO z przed kilku dni niestety do dzisiejszego dnia nie mogą odnalezć, brak możliwości zmiany limitów dotyczących konta jak i karty bankomatowej niestety nie można zmienić a przedstawiciele BANKU nie potrafią tego naprawić i od momentu przejscia Banku z IPKO na NOWE IPKO cały czas funkcje te nie działają ale pobieranie opłat skrupulatnie dokonywane. Jednocześnie dodam że w PKO BP znalazłem się z przymusu bo PKO BP włączyło do siebie NORDE .

  • Author gravatar

   Jako były klient Nordei codziennie przeżywam traumę korzystając z "Bankowości internetowej" PKO BP – co drugi raz jestem odsyłany do oddziału… (nawet, gdy chcę wcześniej spłacić część kredytu, albo gdy chcę zobaczyć zestawienie transakcji na dodatkowych kartach debetowych) – jeżeli to ma być obsługa internetowa…

  • Author gravatar

   wszystkie banki zmieniły teraz opłaty. najpierw sprawdźcie jak wygląda aktualna oferta gdzie indziej a potem piszcie komentarze. zostaję w PKO BP

  • Author gravatar

   Ja bylam w credit agricole i stamtad przeszlam do pko pb. obsluga w oddziale bardzo mila i bardzo mi pomogla bo przechodzilam z kedytem, takze rata zmniejszyla mi sie o 400 zl. jedyne co to biora duza oplate za prowadzenie konta. w tej chwili to 17 zl. reszta jak dla mnie ok na ten moment. regularnie wplacam, z internetowym nie mam problemu. takze ta cena tylko za konto….

  • Author gravatar

   Bank nieuczciwy. Byłam w Nordei i byłam zadowolona. żadnych dziwnych opłat. W PKOBP – przeciwnie. Nie polecam!

  • Author gravatar

   Jestem bardzo zadowlony z usług tego banku. Mam tu wszystkie swoje finanse. Od konta osobistego po usługi maklerskie i emeryturę. Wszystko załatwiane jest sprawnie i szybko. Wpłacam pieniądze w wpłatomacie, praktycznie w ogóle nie korzystam z oddziału. Poza tym jest to najbardziej stabilny bank w Polsce i dlatego powierzam mu swój majątek. Bank również finansuje moje potrzeby przez kredyty gotówkowe, nie mam problemu z ich uzyskaniem. Natomiast jak czytam te opinie negatywne to śmiem twierdzić ze są to osoby nie korzystające z usług bo piszą bzdury

  • Author gravatar

   Ten bank został mentalnością w poprzednim systemie politycznym ,za swoją dewizą życiową wybrał ,,klient jest dla nas a nie my dala klienta '' i w tym chociaż jest prawda ,mam konto w PKO BP i żałuje ,że je tu założyłem ale już niedługo je zmienię na każdy inny bank bo ,każdy inny bank jest lepszy nisz to średniowieczne dziadostwo .Obsługa klienta dno, dodzwonienie się na infolinie dno a załatwienie czego kolwiek graniczy z cudem ,jak dla mnie ten bank to totalne dno i powinien zostać tak samo zaorany ja Bronek po wyborach .

  • Author gravatar

   Uzyskanie połączenia na infolinię faktycznie graniczy z cudem. Próbuję już trzeci dzień i nikt nie odbiera. Załączyłam telefon na głośno mówiący i tak czekam kolejny dzień i kolejne 45 minut…..

  • Author gravatar

   Skostniałe procedury, brak elastyczności strasznie żałuję, że nie jest to nordea

  • Author gravatar

   Niestety system internetowy zostawia wiele do życzenia.
   W Nordei kontakt z opiekunem był rzeczą normalną, tu póki co opiekun się nie ujawnił. A gdy doszliśmy do tego kto to kontakt z nim póki co żaden.
   Ponoć sprawy, które załatwiało się w Nordei via system i kontakt z doradcą teraz wymagają druczków i wycieczek do Oddziału – gdziekolwiek on jest!?

  • Author gravatar

   … Przepraszam, za niedokończoną opinię. Nie poczekałam na konsultanta gdyż koszt połączenia i tak byłby większy niż opłata, która została pobrana z mojego konta i o którą chciałam zapytać.

  • Author gravatar

   Połączenie z konsultantem graniczy z cudem, 20 czekania i nic nie załatwiłam….. A jak już siė ktoś pdezwał to znowu mnie wrzucił na system gdzie miałam wpisać swój nr klienta, który nie został wogóle odczytany (ani że błędny, czy za długo wpisywany, wcale nie zarejestrowany przez system) w związku z czym miałam znowu poczekać na konsultanta. nie poczekała, bo moja złoś

  • Author gravatar

   Czekanie na kontakt z infolinia trwa(wczoraj dzwoniłam) średnio 20 minut. Wczorajsze dzwonienie zabrało mi dokładnie 45 minut z czego załatwienie sprawy odblokowania serwisu internetowego, który sobie zablokowałam – niecałe 2 minuty. Niestety jak za pierwszym razem w koncu połaczyłam się z kimś to się okazało ze musze czekać jeszcze raz ponieważ nie wpisałam hasła telefonicznego…Reszta czasu to oczekiwanie na połączenie z konsultantem. Brak słów. Jedyny pozytyw że połaczenie było darmowe.

  • Author gravatar

   Nie mam połączenia internetowego już od miesiąca ale rozwiązanie istnieje, przyjechać do Polski i zgłosić się do agencji bankowej.
   Niech żyje iPKO nowy polski bank internetowy.

  • Author gravatar

   Od miesiąca (min) nie mam polaczenia do Internetu PKO.Do kogo dzwonić , do kogo pisać ? Do niekompetentnych przemiłych osób które stwierdziły ze mój numer komórki nie zgadza się z numerem zapisanym w PKO i z tego względu nic nie można zrobić. Najpierw trzeba uregulować ten ‘wielki błąd’.
   To ze błędy informatyczne się zdarzają to oczywiste, to ze nie przewiduje się ich szybkiego rozwiązania to powrót do PKO z czasów PRL’u.
   Czasy się zmieniły ale mentalność zestala. Nordea w swoim czasie była na poziomie po co zmieniać na gorsze ?

  • Author gravatar

   Kiepski kontakt z bankem – czekanie w kolejce do okienka lub na infolinii. Przez ipko nie wszystko da się załatwić. Polityka banku jest taka, by przy każdej okazji pobierać opłaty lub dodawać niepotrzebne produkty, korzystając z nieuważniosci i braku czasu klienta. Radzę sparwdzić, czy nowa karta kredytowa ma zaznaczoną funkcję autospłaty – jeśli nie, to monit (15 PLN) jeśli zapomnisz o spłacie, Przy wymianie karty kredytowej polecam 3 razy sprawdzic i zastrzec, żeby nie przysłali drugiej (opłata roczna 79 PLN)
   Przy rezygnacji z kredytu odnawialnego radzę dokładnie sprawdzić umowę, bo a nuż bank przypadkiem go odnowi i zabierze z konta sporą prowizję.
   Nie polecam, rezygnuję

  • Author gravatar

   Witam! W 2014r komornik załozył mi blokadę na koncie w pko o drobną sumę. Miał rację bo rzeczywiście miałem zaległość niezapłaconą. Zaraz jak się o tym dowiedziałem, udałem się do komornika i uregulowałem wszystko. Gość wysłał do pko zaraz pismo (zarządzenie) o odblokowanie mi konta. oszołomy z pko oczywiście tego nie zrobiły, nie zdjęły blokady, o czym dowiedziałem się dopiero kilka dni temu, jak ściągły mi z konta sumę. rzekomo za blokadę komorniczą. Zaraz się z nimi kontaktowałem o co chodzi i skąd ta blokada. Nie muszę chyba wszystkim mówić ile w pko czeka się na infolinii… Po wielu telefonach, wielu rozładowanych bateriach otrzymałem wiadomość że pko nie otrzymało od komornika żadnego pisma, twierdzili lub raczej kłamali że nie ma go w systemie. Zatem udałem się do komornika co jest grane, dlaczego nie wysłał im pisma od odblokowanie konta. Gość dał mi pismo które im wysłał, ich odpowiedź, oraz zwrotki z poczty. . Kłamali w zaparte że nic nie mają a komornik wyłożył mi nawet ich odpowiedź, w której twierdzą że blokadę zdejmą!!! Dalej była już tylko ich spychologia. Dalej twierdzą że nic nie mają, na infolinii pow mi że mam sobie iść po pieniądze do komornika, bo tam mu je przesłali. Ja im na to że nie mam nawet najmniejszego zamiaru biegać za pieniędzmi, które mi ukradli i że czekam max. 3 dni na zwrot kasy z odsetkami, albo oddaję sprawę do kancelarii prawniczej. Niech im naliczą koszty procesowe dodatkowo. Jak można tak kłamać wobec dowodów rzeczowych???!!!! Jak można być takim ignorantem , by nie mając pewności zabierać bezpodstawnie czyjeś pieniądze ??? Nawet komornik choć nie musiał kontaktował się z nimi. dalej idą w zaparte! Do dzisiaj mi kasy nie zwrócili. Szykuje się proces! Ludzie uciekajcie z tego parabanku daleko… To są jaja! Na infolinii czeka się ok godziny na połączenie z konsultantem!!! Tego nie grają nigdzie!!!

  • Author gravatar

   Njgorsze konto jakie dotychczas mialem. Po przejeciu Norde ciagle problemy z logowaniem do konta. Melduje ze podano bledne dane pomimo ze 10 min temu uzyskalem je od konsultanta. Do konta moge sie tylko raz dziennie zalogowac , nastepne logowanie i blokada konta. Trzeba albo jechac do najblizszego oddzialu albo odczekac co najmniej godzine na zgloszenie sie konsultanta a i wtedy ciag dalszy gechenny . Niewiem dlaczego skoro posiadam kody dostepu (Token) nie moge odblokowac konta bez tych wszystki ceregeli. Nikomu nie polecam tego banku..

  • Author gravatar

   wiecznie problemy i prace modernizacyjne nie mozna sie zalogowac do ipko tragedia czas na zmiane banku poza tym kolejki i krotko mowiac komuna jeszcze Nas nie opuscila !!odradzam wszystkim

  • Author gravatar

   Jakas zenada ten bank zadnego info na ipko ze beda jakie kolwiek prace modernizacyje a skontaktowanie sie z konsultantem graniczy z cudem odradzam ten bank

  • Author gravatar

   Negatyw pod każdym względem dyskryminacja kobiety w ciąży pod kątem kredytu zbędne załatwiania by mieli zajęcie nigdy w życiu nie popatrze nawet w stronę tego banku

  • Author gravatar

   Po prostu bank z PRL-u, powinien upaść, prowadziłem rachunek z przyzwyczajenia, podczas rozwiązania umowy uregulowałem wszystko łącznie z miesięcznym wypowiedzeniem, chcą wyrwać jeszcze kilka złotych z klienta który odszedł 3 miesiące temu, posiadam pisemne poświadczenie rozwiązania umowy – to o niczym nie świadczy bank nalicza opłaty za prowadzenie rachunku
   ostrzegam

  • Author gravatar

   W kulturalny miły sposób zostaniecie nabici w butelkę. Zostanie wam sprzedany produkt oczywiście najlepszy na świecie który na pewno przyniesie dużą dywidendę. Zysk będzie ale dla banku

  • Author gravatar

   Wieczne kolejki do okienek, proste czynności zajmują godzinę, panienki plączą się z papierkami, przeniosłem się do innego banku

  • Author gravatar

   Witam, jestem bardzo zadowolona z uslug banku w Poznaniu. Wszystkim polecam doradce Pania Edyte, ktora zawsze w profesjonalny, uprzejmy i mily sposob zalatwia moje sprawy.

  • Author gravatar

   Wieczne problemy, połączenie z konsultantem to cud, bankowość internetowa porażka, obsługa kasowa kpina, doradcy absurd, nawet system oczekiwania za numerkiem się zacina (przymnie padł), w banku gorąco, po godzinie oczekiwania sucho w ustach, obsługa gubi dokumenty, trzeba je nosić z sobą, konsultanci telefoniczni podstępni, okienka wiecznie nie czynne, kolejki, obsługa plącze się.

  • Author gravatar

   Zostałem poproszony o przyniesienie dokumentu wydanego przez bank którego nie powinienem mieć. Według wcześniejszej zmiany nie potrzebny mi. Po przedstawieniu go zdziwionej kasjerce został skserowany gdyż bank zagubił oryginał

  • Author gravatar

   Uwaga na konsultantów telefonicznych, krótka rozmowa może doprowadzić do niechcianych kosztów. Jeśli będziecie grzeczni i nie wyślecie do diabła okaże się że zamówiliście coś czego nie chcieliście. Namawiam do zmiany banku

  • Author gravatar

   Witam.Wczoraj chciałam zamknąć w
   Banku PKO Konto bez
   granic.Pani,która mnie obsługiwała
   w Banku powiedziała,że zależy im na
   każdym kliencie i z tego powodu
   może zaproponować mi zmianę
   warunków umowy.Zgodziłam się(Ksero
   potwierdzenia).Pani zaproponowała
   mi konto za 0 zł przez pół roku!
   Wczoraj weszłam na iPKO i miałam na
   koncie 18,63 PLN,dziś wchodzę na
   konto a tam 9,08 PLN. 2015-06-16
   za prowadzenie konta wręcz
   skradziono mi 9.55 zł! Zróbcie coś
   z tym bo ręce opadają.

  • Author gravatar

   Od marca czekam na nową- wznowioną kartę Doradczynie bankowe ciemne i nic nie wiedzące za Konto za zero opłaty za kartę m-cne opłaty za kod opłaty za kartę kodów opłata jednym słowem lichwa
   moje niemieckie konto w przeliczeniu miesięcznie tańsze
   o ponad połowę wychodzę z tych operacyjnych finansowych lichwiarzy .zróbcie to też

  • Author gravatar

   Zmarł mój ojciec po którym należy mi się jego ostatnia emerytura. Niestety bank robi bardzo duże problemy z wypłatą jakby to im należały się pieniądze a nie mi. Też jestem w tym banku już bardzo długo i nie jestem zadowolona.Zamierzam z niego zrezygnować.

  • Author gravatar

   Po dyspozycji zamknięcia konta został wysłany na to konto przelew.w wysokości 60 zł może to nie duża kwota ale…Udałam się do banku żeby wyjaśnić tą sytuację i zostałam poinformowana, że na moim koncie nie ma żadnych środków. A kwota ta została zaliczona na poczet moich rozliczeń z bankiem. Dodam że zamykając konto rozliczylam wszystkie zapłaty. Jak można tak okradać ludzi.Nie wyjaśniono mi dokładnie o jakie zaległości chodzi.

  • Author gravatar

   Absolutnie negatywna opinia. Zlodziejski bank pobral sobie prowizje 84 zl za wyplate w bankomacie euronet, gdzze inne banki nie maja zadnych oplat…..SKANDAL !!!!!!!

  • Author gravatar

   ten bank bierze oplaty od klienta juz za wszystko co sie da -uciekac od nich i to jak najszybciej.

  • Author gravatar

   Tez polecam mini ratka

  • Author gravatar

   na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia na mini ratka nie zrobiła. Kredyt jak każdy inny, wcale nie najtańszy. Fakt – szybko dostępny.

  • Author gravatar

   Bank tragedia nie polecam nikomu proszę się wystrzegać !!!!

  • Author gravatar

   Oddział w Częstochowie: bardzo mała wiedza pracowników obsługi, spędziłam tam dwie godziny a przy tym czułam sie jak w zatłoczonej przychodni. Najwyższe prowizje z jakimi sie spotkałam, choc to polski bank – czy nie powinien byc najtańszy? Ignoranckie podejście samej dyrekcji, która , cytuje "nie ma czasu dla klientów". Tak trzymajcie a to starsze pokolenie które jest waszym głównym klientem niebawem odejdzie i wtedy na pobudkę może być za późno.

  • Author gravatar

   Żenada, pozostałem w tym banku po przejęciu Nordea, największy błąd jaki mogłem popełnić. Na reklamację, "zjedzona "wpłata przez wpłatomat 1000 pln zł, czekam 30 dni. ODRADZAM, zastanawiam się nad zmianą banku…..

  • Author gravatar

   każdemu nie radzę (zapomnijmy o Polskim Banku)

  • Author gravatar

   jestem klientką tego banku od dawna…do tej pory nie mogłam narzekać ale od kilku miesięcy w banku przy ul Górna Wilda 109 jest okropnie aby dostać się do kasy trzeba czakać po 2 godz…dziś byłam w oddz przy ul Półwiejskiej tylko 20 min.pochwała dla młodego chłopaka który ze mną rozmawiał…w opiniach innych internautów dotyczącego wyglądu Pań w Banku przy Górnej Wildzie w Poznaniu całkowicie popieram natomiast jeśli idzie o szybkość w obsłudzie najwolniejsza jest pani z okienka nr 8 kompetencje nie bardzo …po prostu chyba wiek OKROPNA pozdrawiam życzę zmian na lepsze

  • Author gravatar

   najgorszy bank pko żubr ludzie uważajcie na tych złodziei ,a jak wam odchodzą bliscy na drugi świat to ,
   wypłaćcie ich oszczędności przez bankomat bo po śmierci nawet ci co są upoważnieni to pieniędzy nie dostaniecie.
   a prezes zaciera rączki .a te babsztyle co tam pracują buty z nieboszczyka by sprzedały.

  • Author gravatar

   konto za zero nie odzwierciedla prawdy gdyż pobierana jest oplata 6,90 do tego opłata za kartę 4,90 i jakie to konto za zero , kłamstwo

  • Author gravatar

   Obsługa telefoniczna pod psem. Jeden błąd przy weryfikacji podczas próby odblokowania bankowości internetowej (próbowałam wyjaśnić osługującej mnie osobie, że mam 2 adresy e-mail i nie pamiętam, który podałam) spowodował, że odcięła mnie od dostępu do moich pieniędzy (przy logowaniu można się pomylić 2 razy!) i muszę jechać do oddziału. Zrezygnuję w przyszłym tygodniu z ich konta, bo mam fajną ofertę z innego banku, a z opinii koleżanek wiem, że tam nie ma takich problemów. Ok. miesiąc temu nie puścili mi przelewu ok. 10 tys. do biura podróży "bo muszą to zweryfikować". Nie pomagały błagania, że pieniądze muszą iść natychmiast, bo biuro kupuje bilety lotnicze, oni mają "swoją kolejkę do weryfikacji". Fakt- pomógł mi wtedy osobisty doradca. Jeszcze lepsze hece były do niedawna, gdy kupowałam bezpośrednio u przewoźnika bilety lotnicze. Ściągano mi z karty za bilety np. 5 tys. i blokowano drugie tyle na miesiąc. Tłumaczono to zwyczajami linii lotniczych, które mogą podnieść ceny biletów (!!!). Latam od ponad 30 lat i nie spotkałam się z takim idiotyzmem. Ogólnie nie polecam zakładania kont w tym banku, tym bardziej, że jak popatrzyłam do internetu, to takich negatywnych opinii jak moja jest więcej.

  • Author gravatar

   Właśnie skończyłam bój o dostęp do bankowości telefonicznej i internetowej. zajęło mi to bagatela 4 godziny. na zakończenie moja pani doradczyni z oddziału w Nowym Sączu powiedziała, że przecież wszystko dobrze się skończyło i to jest najważniejsze. Ciekawa jestem co by zrobiła, gdyby sama została odcięta od swoich własnych pieniędzy

  • Author gravatar

   Często muszę korzystać z usług pko i niestety jest coraz gorzej, wczoraj żeby wpłacić gotówkę stałam 45 min w kolejce, na 10 stanowisk 3 czynne o godz. 15.00! Czułam się tak jakbym grała w reklamie najgorszego banku na świecie….

  • Author gravatar

   Suchar jakie ty masz konto ze płacisz za kartę? Pewnie stare konto prawda?

  • Author gravatar

   Banki czynne w takich godzinach, ze nie mozna nigdy nic zalatwic.
   Najgorsza obsluga, wyplacalam wieksza gotowke tj 5000 zl i pano w pko przy pelnym ludzi banku bez zadnej przegrodki przeliczala recznie kazde 100 zl potem wreczyla do reki gotowke. Jak mam bezpiecznie wyjsc z banku skiro kazdy widzial jaka gotowke wyplacam.

  • Author gravatar

   Witam
   Jestem klientem PKOBP od ponad dwóch lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jestem ich kompleksowym klientem i posiadam
   konto za zero, TFI, Rachunek maklerski, OFE jak i DFE.
   Konto jest praktycznie zerowe, zero opłat za wszystko, jedyny minus to to że bez prowizyjne w tym koncie są tylko bankomaty PKOBP. A jeżeli ktoś płaci za przelewy to pewnie ma stare konto. W wpłaty to tylko przez wpłatomat.
   Wszystkim polecam PKOBP

  • Author gravatar

   Bo ty jako klient musisz zapłacisz podatek bankowy .Przecież PKO i inne banki nie mogą być stratne .TAM CAŁY ZYSK BANKU MUSI -MUSI -MUSI -ZAPŁACI KLIENT .

  • Author gravatar

   Podwyżek w pko -c.d. W zeszłym roku opłata roczna za kartę wynosiła – 29 zł. Teraz już -39 zł .Czy ktoś mądry z PKO może mi odpowiedzieć dlaczego to podroźało aż o 35 % .CZY AŻ O TYLE MUSI TO DROŻEĆ !

  • Author gravatar

   Powiem tak- z moich doświadczeń wynika, że obecnie na rynku nie ma chyba gorszego banku! Kiedy brałem kredyt studencki w tym banku ( w 2002 r) wszystko było ok. Kredyt fajnie udzielony, bez zbędnej papierologi. Spłacony już dawno. konto nadal miałem ( to był błąd)- w sumie klient 12 lat. W 2014 klient z takim stażem- za konto+internetowy dostęp jakieś 12 zł, przelewy internetowe 0,70 gr!, opłata za kartę 30 zł, bankomaty tylko PKO BP. I za wszystko płacisz! MASAKRA. Niczego nie można załatwić- to jest koszmar. Komunistyczny moloch. Od 2010 mam konto w innym banku- jeszcze nie zapłaciłem za nic 1 zł! konto w PKO BP zamknąłem w 2014 r- i to była moja najlepsza decyzja. To nie jest nowoczesny bank. Jedynie prywatyzacja (pełna) mogła by go uzdrowić.

  • Author gravatar

   Chodzę często do pko na Grunwaldzkiej w Rzeszowie.Tragedia, kolejki masakra.Obsługa trwa długo. Nikt na to nie reaguje.Konto mam wiele lat i chyba już za długo. Widzę ,że niektórzy pracownicy szczególnie młodzi nie mają wystarczającej wiedzy aby kompleksowo obsłużyć klienta.Ze starych pracowników prawie nikt już nie został a szkoda.Parę razy chciałem powiedzieć kierowniczce albo dyrekcji co o tym myślę ale zawsze są niedostępni.Takich osób jak ja było więcej.Kierowniczka prawie ucieka przed klientem wiecznie ponoć zajęta o co tu chodzi.Czy my klienci przeszkadzamy im w pracy.Przecież to oni są dla nas.Odechciewa mi się tam chodzić, ale jeszcze jestem zmuszony.Wciskanie produktów, których nie potrzebuję jest na porządku dziennym.Dramat, gdzie się podziało dawne PKO, przyjazne klientowi a nie samym sobie.

  • Author gravatar

   Obsługa fatalna. Tragiczna . Najgorsza z jaką spotkałam się od wielu lat korzystania z usług tego banku. Wchodzę do placówki, siedzą dwie Panie, nie robią nic. Nawet nie odpowiadają na uprzejme dzień dobry. Podchodzę do pierwszej – nie wygląda na zadowoloną więc pytam grzecznie czy mogę. Pani na to "Na klienta czekam". Kątem oka widzę jak druga Pani w tym czasie wstaje, najwyraźniej z zamiarem opuszczenia stanowiska. Więc mówię jej, że chcę jedynie wpłacić gotówkę na własne konto. Pani na to usiadła, powiedziała nawet "proszę". Super. Daje Pani DO, Pani sobie klika i pada już druga jej wypowiedz "ile?" . Fajne też było podsunięcie mi potwierdzenia do podpisu z wymownym stuknięciem palca w miejscu gdzie trzeba podpisać. Ani jedna , ani druga Pani nie powiedziały ani jednego słowa już do końca mojej wizyty. Nie pokusiły się nawet o "Do widzenia".

   Prawie 10,00 zł opłat za konto. Można by się było pokusić o nieco lepszą obsługę i przynajmniej udawać, że się lubi swoich klientów.

  • Author gravatar

   Niestety codziennie jestem zmuszona dokonywać wpłat w tym banku i tracę już cierpliwość do kolejek. Dziwne, żeby w tych czasach powstawały takie kolejki i nikt z tym nic nie robił. Klienci dostają numerek i czekają siedząc na krzesełkach a "bank"myśli, że wszystko jest ok, nieważne, że czekają tak czasem ponad godzinę !!. Szczerze nie polecam tego banku. TRAGEDIA!!!!!

  • Author gravatar

   Likwidujemy konta w pko -ja i moi znajomi .STOP NIEZAPOWIEDZIANYM PODWYŻKOM W TYM BANKU .Np za kartę biorą już 39 zł.To jest po prostu skandal .I tak co jakiś czas.Wg prasy -w PKO polecą głowy za nieuzasadnione podwyżki – ,słusznie zasłużyli sobie na to .Ja wiem że wszędzie podwyższają -ale PKO przebił wszystkich i przeszedł samego siebie .A Już chciałem wziąć kredyt .Odmyśliłem się -idę do innego banku .

  • Author gravatar

   Ciekawe czy PKO złamie się kiedyś i OBNIŻY OPŁATY ZA KORZYSTANIE ZE SWOICH USŁUG -może w ten sposób przyciągnie nowych klientów !

  • Author gravatar

   Najważniejsze jest to czego Ci nie powiedzą w banku. Sprzedają kit a w środku haczyki !

  • Author gravatar

   Wszystkie one są nastawione na zysk i to jak najdłuższy i największy. To jasne. Lichwa czyli procent – z tego banki "żyją". Nie sugerujcie się procentem, to typowa "ściema" a faktycznie ile zapłacicie na koniec. Sami to musicie obliczyć! Macie kalkulatory, no to do roboty,

  • Author gravatar

   wysoka opłata za prowadzenie konta, opłata za korzystanie z karty debetowej dla konta za 0 gdy nie zrobimy co najmniej 3 transakcji w miesiącu (o czym oczywiście nikt w banku mnie poinformował), kolejki jak za komuny, kiepskie oprocentowanie lokat, wciskanie ofert i telefony najczęściej w tych godzinach, w których jestem w pracy

  • Author gravatar

   Kiedy wreszcie PKO obniży opłaty za swoje usługi .Przecież jest deflacja i wszystko tanieje .A jakby tak PKO obniżyło opłaty np. za prowadzenie konta ,a nie ciągle podwyższać -PRZYCIĄGCIE WRESZCIE CZYMŚ TYCH KLIENTÓW !!!!

  • Author gravatar

   Tak, Tak -w PKO Bp same podwyżki .Np -przedłuźenie ROK – LINII z 60 na 75 zł .SKANDAL .PODATEK BANKOWY działa – ale oczywiście kosztem klienta.CZY TO NAPRAWDE MUSI WSZYSTKO DROŻEĆ .Ale podwyżka renty to tylko 2 złote ,bo podobno nic nie drożeje . NO I JAK TO WYTŁUMACZYĆ .

  • Author gravatar

   Witam wszystkich klientów banku PKO. Piszę pracę dyplomową na temat tego banku. Byłabym niezmiernie wdzięczną za wypełnienie bardzo krótkiej (12 pytań) w pełni anonimowej ankiety dotyczącej obsługi klienta. Podaję link do ankiety:

   https://www.ankietka.pl/ankieta/230583/poziom-obslugi-klienta-banku-pko-bp.html

   DZIĘKUJĘ 🙂

  • Author gravatar

   Witam serdecznie jestem klientką PKO w Wieruszowie od kilku lat , dlatego też nie ukrywam że zmiany jakie ostatnio zaszły w placówce z której korzystam utrudniają życie wielu klientom. Ciągłe przesiadanie się pracowników i dezorientacja gdzie właściwie znajduje się mój doradca do którego zawsze przychodzę załatwić jakąś sprawę jest dość denerwujące. Rozumie że niektórzy z tych doradców są również kasjerami z tego co zauważyłam ale czy tak ciężko jest zagwarantować im jakieś stałe miejsce aby klienci się nie gubili !!!!! Jeśli to kwestia pomysłów nowej dyrekcji to chyba są one nietrafione gdyż kiedyś była to solidna placówka do której lubiłam przychodzić. Dobrze że są w niej jeszcze stali pracownicy bo inaczej bym tam nie wracała

  • Author gravatar

   Moj oddział w Lublinie sprawdza się, znam tam już wszystkie Panie. podchodzą do klienta z uśmiechem i ze zrozumieniem. Na konto za zero złoty też nie na, bo jest darmowe.

  • Author gravatar

   najlepszy bank, przeniosłem sie do pko bp poł roku temu i normalnie jakbym wykonał skok milowy w bankowości. Mam terazsuper serwis internetowy i IKO w telefonie. Dal mnie czad.

  • Author gravatar

   Miałem w tym banku konto przez 3 lata i szczerze żałuję ciągle jakieś opłaty…Przeszedłem do banku BPH "Lubie to Konto" i szczerze jestem zadowolony wszystko za darmo (należy pamiętać tylko o min. 4 transakcjach bezgotówkowych w ciągu miesiąca nie ważne na jaką kwotę by ominąć opłaty 6 zł za kartę) Polecam bank BPH

  • Author gravatar

   Kolejki, klineci indywidualni korzystający z transakcji złotówkowych są traktowani podle, muszą czekać godzinami ażzostanąobsłużeni

  • Author gravatar

   mam konto i nie narzekam.. infolinia zawsze pomocna, a i wszystkie formalności można załatwić bardzo szybko… do tego genialna apka iko.

  • Author gravatar

   jakie 2 godziny temu granda

  • Author gravatar

   Bank porażka. Nic nie da się załatwić. Na infolinii i przez telefon w oddziale banku zero pomocy. Nie wiem po co im wogóle telefony. Odsyłają po 100 razy żeby donieść jeszcze jakieś dokumenty w celu załatwienia konkretnej sprawy. Zamknąć konto – tragedia. Dobrze że łaskawie pozwolili mi odejść od siebie. Nie chce mi się marnować czasu i opisywać całej przygody z tym (***) "bankiem"(o ile mozna to nazwać bankiem). Zdecydowanie nie polecam.

  • Author gravatar

   udzielili mi kredytu mieszkaniowego 🙂 jestem taka szczesliwa, nareszcie włąsne M

  • Author gravatar

   zero całkowite zero

  • Author gravatar

   dostałem się do PKO BP mimo tego że nie chciałem z Nordei
   spłacam kredyt hipoteczny od 5lat spłacam z wyprzedzenie bez 1 dnia opóźnienia
   dzisiaj dostałem podwyżkę marży kredytu z 3% na 4% bez jakiej kolwiek przyczyny
   rata wzrosła o 15%
   jak ktoś może z tego banku spieprzyać niech robi to jak najszybciej
   ja już szukam gdzie przenieść kredyt

  • Author gravatar

   Oddział PKOBP wGdańsku na Morenie ul. Jaśkowa Dolina 132 to jakaś masakra. Chodzi mi o obsługe klienta. Mamy z mężem konto w tym banku i oddział na Jaskowej dolinie jest najbliżej naszego miejsca zamieszkania, dlatego tam staramy sie załatwiać sprawy. Rzadko kiedy udaje się tam coś załatwić, otwarci sa do 17:00 o 16:00 nie ma tam co jechać bo nic się nie załatwi, bo np. osoba z obsługi już wyszła. Obsługa na bardzo niskim poziomie, dodatkowo tak załatwia się tam sprawy, że trzeba czekać kilka dni aż pracownik banku oddzwoni, mimo że obiecuje że oddzwoni tego samego dnia. A jak sie do nich dzwoni to nikt nie odbiera.

   Na szczęście są też inne oddziały, w których mozna spokojnie załatwić bez problemu swoje sprawy. Szkoda tylko, że dalej:/

  • Author gravatar

   Ja dzisiaj musiałem odwiedzić ten "wspaniały" "bank" i wpłacić komuś pieniądze na konto. 30 min czekania, otwarte 3 kasy z 6, pracownicy plotkują z klientami o p*********, o kosztach wesela, o szkole a ludzie czekają, a kolejka rośnie. Na koniec rozwalił mnie tekst jednej z pracownic obsługującej przyszłe małżeństwo w kasie obok: "No, dzisiaj szybko poszło, prawda?". Dla porównania, później udałem się do swojego banku ING, gdzie również musiałem wpłacić pieniądze, co zajęło mi 3 minuty. Pozdrawiam czekających w kolejkach w PKO.

  • Author gravatar

   Wizyta w Banku oddział w Rumii.Chcąc wypłacić pieniądze oczekiwanie do kasy przeważnie powyżej 30 minut.
   chcaac uniknąć kolejek poszedłem do banku rano,ale niestety okazało się że nie mają pieniędzy,chodziło o niewielką moim zdaniem kwotę 1000 Euro.Zaproponowano mi przejażdzkę do innego oddziału lub ponowną wizytę po południu.Chyba ciężko im zrozumieć że ktoś może po prostu potrzebować tych pieniędzy w danej chwili lub nie ma ochoty jezdzić po bankach.
   Nie wiem jak to wygląda w innych oddziałach ale w Rumii obsługa jest beznadziejna.NIE POLECAM.

  • Author gravatar

   U mnie w Toruniu bardzo dobry oddział jest. Zawsze sa dla mnie mili i bez problemu moge załatwić wszystkie sprawy.

  • Author gravatar

   Bank PKO.BP w Lęborku przeniesiono z komfortowego pomieszczenia przy ul.Al.Wolności na Pl.Pokoju,gdzie warunki są gorsze,ciasne pomieszczenie a klientów oczekujących w czasochłonnych kolejkach dużo.Natomiast dwa bankomaty umieszczono na nasłonecznionym miejscu,co utrudnia korzystanie z bankomatów.

  • Author gravatar

   chcąc cokolwiek załatwić w tym banku trzeba czekać godzinami w kolejce, a Panie w okienku zamiast załatwiać sprawy istotne namawiają do założenia kolejnego konta. Nie polecam

  • Author gravatar

   Z przykrością stwierdzam, że nie rozumie dlaczego zmieniono b.dobrą stronę obsługi i-pko na tzw. nową.
   Obecnie nie mogę prześledzić historii moich transakcji, nie mogę ich wydrukować, Nie można w sposób prosty, jednym spojrzeniem ogarnąć wszystkie rachunki i szybko przejść do ich historii. Czyżby było to celowe działanie by utrudnić klientom rozeznanie co się dzieje w ich rachunkach? Przecież znajomość samego salda nie wszystkim wystarcza.
   Pozdrawiam JKR

  • Author gravatar

   Witam,

   Ten bank to porażka cały czas są z nim problemy.

   1. NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY – to jest według mnie porażający problem tego ogromnego i wydawałby sie mogło kompetentnego banku.
   – Niekompetencja na każdym kroku od ponad 7 miesięcy nie potrafia poprawnie zmienić moich danych w systemie. Chodzi jedynie o nazwisko.
   – Do tego zaniedbywanie bardzo ważnych spraw dotyczących klienta. To jest tragedia jak tak można postępować z ludźmi/ wieloletnimi klientami. Pracownicy nie potrafią powiedzieć jakich dokumentów oczekują. Odrzucają wnioski ale nie wiedza dlaczego je odrzucają…… :):)

   Zyje juz na tym swiecie tyle lat i miałam kontakt z róznymi insystucjami ale niekompetencja tego banku powala wszystkich na kolana.
   Warto nagłosnic niekompetecje tej instytucji i pokazac co sie dzieje. Zgłaszam sprawe o telewizji oraz gazety.

  • Author gravatar

   Nowa strona iPKO ,do której przejścia zmuszono klientów jest fatalną porażką. Niefunkcjonalna, nieprzejrzysta, niczego nie widać. Nawet dobrze swoich rachunków nie można sprawdzić, a sprawdzenie przelewów i dobre wykonanie to duży wyczyn. Poprzednia strona była funkcjonalna i zupełnie dobra, ale pewnie komuś zależało, aby to zmienić na niekorzyść. Jak tak zostanie, to będę zmuszona zrezygnować z banku, ponieważ za dużo nerwów mnie to kosztuje.

  • Author gravatar

   bardzo dobry bank, mam konto dla młodych, zero opłat, wypłaty z bankomatów za granicą za free, jak dla mnie mega, a do tego co chwilę zaskakują fajnymi opcjami jak np. skarbonka w apce mobilnej

  • Author gravatar

   W starym ipko dane odbiorcy miąły 140 znaków w nowym ipko tylko 70 co skutkuje niemoznoscia wpisania pełnych danych odbiorcy i przelew wisi nie zaksiegowany poprzez rekjlamację trzeba dosyłać pełne dane odbiorcy i wtedy sa ksiegowane JAK TAK MOŻNA PRACOWAC ??? Ktoś wziął kupe kasy za program którty jest wadliwy . w odpowiedzi na reklamacje napisano że to mój problem a nie banku bo taja mam wpisać oełne dane odbiorcy ??? Tylko niby gdzie ???

  • Author gravatar

   Wczoraj byłam w Oddz.PKO BP w Piotrkowie Tryb. przy ul. Śłowackiego 9 i zanim Pani powiedziałam o co chodzi do nast. klientów komentowała, że zaraz skończy mnie obsługiwać w między czasie rozmawiała z drugą Panią, że na górze jest jakiś dyrektor że kredyty ok ale muszą zwiększyć oszczędności, wyrywałą mi dokumenty z ręki komentowała to co robi. Poza tym któryś raz z rzędu spotkałam tę Panią niechlujnie ubraną włosy przetłuszczone. Nie chcę przeprosin nie stać Państwa na lepszą obsługę klienta ? Nie wiem jak się nazywa ale było to po południu przed godziną 15 na stanowisku 5 dla klientów indywidualnych. Wyszłam totalnie poniżona i zniesmaczona.

  • Author gravatar

   Jestem klientką banku od 18 lat. Stwierdziłam, że w końcu dorosłam do zmiany Banku na leszy. Niekompetencja pracowników, nie zależy NIKOMU na klientach. Pracownicy mega nie profesjonalni.

  • Author gravatar

   Dzięki kompetencji pracowników banku mój zakup ziemi stanął pod wielkim znakiem zapytania. Całe szczęście, że oszczędności są, trochę się pożyczy od rodziny i staniemy do aktu. Dzięki pko, straciłem 2 miesiące, najpierw wymyślali dokumentów których nie ma, (np. plan zagospodarowania), po czym wszystko w końcu ruszyło i dostaliśmy wstępną decyzję na tak. Odpuściliśmy inne banki ze względu na cenę kredytu, idziemy już prawie podpisać umowę i jak grom z jasnego nieba, decyzja na NIE. Będziemy się odwoływać, padły słowa w oddziale… ale szukajcie może drugiego banku… Za tą akcję, PKO BP nie zobaczy już ani 1 mojej złotówki. Konto firmowe, lokaty i konta osobiste pójdą do konkurencji. Nigdy więcej… Mydlenie oczu przez cały czas, 6 miesięcy chodziliśmy i dopytywaliśmy – bez problemu otrzymacie… Taki wał PKO BP…!!

  • Author gravatar

   Mam konto osobiste w tym banku od IX.1976 roku.Ponadto konta walutowe, oraz firmowe. Pozostawałem klientem PKO BP miedzy innymi dla tego, że miałem dość prostą obsługę kont, choć finansowo nie była to dobra oferta. Chyba już dojrzałem do tego aby szukać innego banku. Stworzyli nowe iPKO – masakryczne. Mało intuicyjne, nieprzejrzyste i z wieloma błędami utrudniającymi obsługe. Na razie korzystam ze starego, ale stare iPKO, które można było obsługiwać "po omacku" likwidują. Jak mam się uczyć obsługi nowego IPKO jest okazja, aby uczyć się obsługi kont w banku gdzie bedzie lepsza oferta.

  • Author gravatar

   Brak słów…

  • Author gravatar

   Dziś wyłączyli stare ipko – trzeba korzystać z nowego badziewnego.
   Mają w doopie opinie klientów.
   Zmiany powinny być ewolucyjne a nie rewolucyjne.
   System zrobiony wg widzimisię informatyków. totalnie nieprzejrzysty – mnóstwo zbędnych wodotrysków. To co w strym systemie załatwiałem jednym kliknięciem na jednym ekranie wymagania co najmniej pięciu kliknięć na kilku ekranach.
   System bankowy ma służyć klientom do szybkiej realizacji poleceń a nie do nauki.
   Coś się bankowemu molochowi we łbie do reszty poprzewracało.
   p.s.
   Wynoszę się z banku z 3 kontami.

  • Author gravatar

   Nowe ipko, to porażka! Do ostatnich chwil korzystałem ze starego serwisu. Nie wiem dlaczego zmienili stary, dobry i funkcjonalny na to badziewie.

  • Author gravatar

   Po zmianie strony graficznej KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!
   Kto to robił?? Nic nie można znaleźć;)
   Czy można coś zrobić,żeby było przejrzyściej??

   Błagam,przywróćcie poprzednią stronę!!!!!!"
   PORUSZANIE SIĘ NA TEJ NOWEJ STRONIE TO MASAKRA!!!!
   TYLKO "POGRATULOWAĆ" INFORMATYKOM PKO

  • Author gravatar

   Miałem już konta w kilku wiodących bankach i uważam, że PKO to naprawdę dobry bank. Infolinia zawsze pomocna, zero ukrytych opłat i nieporozumień. Jeśli zdarzają się awarię (jak kazdemu) to sa szybko usuwane.

  • Author gravatar

   Ludzie czesto narzekaja na swoj bank, bo tak naprawde wczesniej nawet nie przeczytali dokladnie swojej umowy a pozniej zdziwieni. W PKO w Oddziałe wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone, na kazde pytanie odpowiedza i nie ma z Nimi problemu.

  • Author gravatar

   Finansowa dobra oferta. Konto i aplikacja IKO łatwa w obsłudze. Pracownicy dobrze wyszkoleni i mily. Fajnie tez dzialają na fb.

  • Author gravatar

   Kazdy czlonek rodzimy ma juz konto w PKO. I nie mozemy narzekac. Chociaz jeden, stabilny bank.

  • Author gravatar

   Fajne konto mają dla studentów. Mam je od 3 lar i nie narzekam.

  • Author gravatar

   Szukam osób, które były klientami Nordei, miały limit hipoteczny i w związku z przejęciem, są teraz klientami PKO BP. Moim bliskim zwiększono ratę miesięczną z 800 do 3500 zł, wbrew ustaleniom, niezgodnie z harmonogramem spłat. Przypuszczam, że jest więcej poszkodowanych, możliwe, że będzie składany pozew. Ze zbiorowym będzie łatwiej wygrać, dlatego szukam wszystkich byłych klientów Nordei, którym obecnie bank PKO BP zwiększył wysokość rat. Proszę poszkodowanych o kontakt na ten adres mailowy: [email protected]

  • Author gravatar

   to co sie tam dzieje gdy zmienili obsluge stara na nowa to tragedia,gdzie w tych czasach sie czeka tak dlugo na obsluge tak wlasnie tam.czasami trwa nawet 70 minut zanim cie obsluza,2 okienka czynne a ludzie czekaja,narzekaja,dostane zwrot podatku i zamykam konto!!!!!!!!!!!!11 dosc tego

  • Author gravatar

   dostałem od nich najlpesze warunki kredytu hipotecznego – https://hipoteki.net/pko-bp-kredyt-hipoteczny/ opłacało mi się tam przenieść też swoje jak i firmowe konto. Z założeniem rachunku dla dzieciaka też nie szukałem długo. dobry, stary, sprawdzony bank

  • Author gravatar

   Mi odpowiadają warunki konta, mam dla młodych. Nie płącę za kartę ani przelewy, mam kody na telefon, fajną apke. Ogólnie na plus.

  • Author gravatar

   Rzenada

  • Author gravatar

   własnie otrzymałam opinie Rzecznika finansowego…
   …odnosnie postepowania w sprawie banku Pko i rzecznik z przedstawionych dokumentów stwierdza , ze reklamacja powinna byc w mysl ustawy rozpatrzona zgodnie z moja wola( bo bank nie odpowiedział w terminie ) a bank twierdzi zupełnie co innego dosłownie brednie wyssane z palca , wiec szczerze nie polecam bo to banda oszustów!

  • Author gravatar

   Mam tylko jedno słowo. Żenada. Zmieniam bank, bo szkoda zdrowia.

  • Author gravatar

   A ja mam tylko tyle do powiedzenia- kiedy tylko mi sie uda zamykam konto i bez zalu po wielu latach, odchodze.

  • Author gravatar

   Bank jak bank!Ale problem ze zmiana danych adresowych ciągnie się już od 6 lat. Aplikacja mobilna dzisiaj przelała czarę goryczy,od 17.05.2018r. do dzisiaj 9.06.2016 zablokowała się automatycznie 3 razy w tym konto internetowe! Obsługa robi co może ! Zwłaszcza idiotę z klienta . Gorąco polecam!

  • Author gravatar

   Kompletny brak kompetencji Pana Michala Sprawki na infolinii pod numerem tel 800 302 302. Nic nie potrafil pomoc to po co taka infolinia. Odeslal mnie do odzialu Banku. Ale wczesniej wypytywal mnie o dane weryfilacyjne, wypytywal nawet o nr dokumentu tozsamosci ktory zmienilam. Ciekawe po co mu tak poufala informacja. Nie szanuje w ogole czasu klientow. Od razu wiedzial czego dotyczy problem i ze nie bedzie potrafi pomoc ale mimo to zmarnowal bez sensu moj czas.

  • Author gravatar

   PKO BP to moim zdaniem najgorszy bank w Polsce. Po ostatniej zmianie szaty graficznej namieszali w narzędziach niezbędnych do zrobienia nowego odbiorcy i przelania dla niego środków. Nie mogę tego zrobić, bo nie mam odpowiedniego narzędzia. wcześniej wystarczył sms, który potwierdzał nowego kontrahenta. Teraz muszę się pofatygować do oddziału, żeby zdobyć to narzędzia.
   Ponadto,na założenie rachunku bankowego nowej firmy straciłam ponad tydzień.

  • Author gravatar

   Posiadamy kilka r-ków i kredytów na nasze nieszczęście, ale tak złodziejskiego banku jak PKO BP w życiu nie widzieliśmy. Za nie złożenie w trakcie trwania kredytu dokumentów finansowych firmy w ciągu trzech tygodni (nie wiemy ile mamy na to czasu bo nikt nas nie poinformował) ukradli nam z konta 115 zł. Rozumiecie – 115 zł!!!!! To jest rozbój w biały dzień – ZDECYDOWANIE SPIERDZIELAMY OD TYCH ZŁODZIEI. KROJĄ ZA WSZYSTKO, PROWADZENIE KONTA, PRZELEWY, WYKORZYSTANIE KODU TAN ITD… ITP…

  • Author gravatar

   Posiadamy kilka r-ków i kredytów na nasze nieszczęście, ale tak złodziejskiego banku jak PKO BP w życiu nie widzieliśmy. Za nie złożenie w trakcie trwania kredytu dokumentów finansowych firmy w ciągu trzech tygodni (nie wiemy ile mamy na to czasu bo nikt nas nie poinformował) ukradli nam z konta 115 zł. Rozumiecie – 115 zł!!!!! To jest rozbój w biały dzień – ZDECYDOWANIE SPIERDZIELAMY OD TYCH ZŁODZIEI. kROJĄ ZA WSZYSTKO, PROWADZENIE KONTA, PRZELEWY, WYKORZYSTANIE KODU TAN ITD… ITP…

  • Author gravatar

   chciałam założyć konto oszczędnościowe, poszłam do Banku, a Pani od razu mi drukuje umowę i każe podpisać, nie podając żadnych informacji na temat rachunku, nie pytając o zgodę np. na marketing itd. Prosiłam tez o włączenie usługi autooszczędzanie, ale Pani była skupiona na podpisaniu papierka i mi tej usługi nie włączyła, więc będę musiała iść jeszcze raz… Do tego konto jest płatne – masakra jakaś, chyba pomyślę jednak o zmianie banku..

  • Author gravatar

   Przypadek jaki mnie spotkał , jest bardzo poważnym ostrzeżeniem dla wszystkich klientów Banku
   PKO BP. W dniu 17 września 2018 r został dokonany przelew 44 tyś zł. ( 44000 zł.) na konto w banku PKO BP i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że konto w dniu 4 maja zostało przeze mnie zlikwidowane, na co posiadam dokument wystawiony przez oddział Banku w Pabianicach. ponieważ bank stworzył system kontaktu, który ogranicza się do rozmowy z dyżurującą osobą, zapewniono mnie o tym że w takiej sytuacji bank w ciągu 2 dni odsyła kwotę na konto dokonującego przelew. Po kilku dniach gdy tak się nie stało, kolejna osoba do której się dodzwoniłem poinformowała mnie, że niestety jeśli oczekuję jakiejkolwiek informacji o nienależnie zatrzymanej przez bank kwocie 44 tyś zł muszę złożyć reklamację. Dopiero się zaczęło. Wiele telefonów z których z których nic nie wynikało. np. ja nic nie mogę , nie mam dostępu do pełnej informacji, zaś jedyna osoba posiadająca rzekomo większe kompetencje tj. kierownik zmiany jest tak zajętą osobą, że nigdy na jakiekolwiek rozmowy ze mną nie miał czasu. Jedyne co powtarzali wszyscy, że bank ma obowiązek rozpatrzyć moją reklamację w czasie 30 dni od dnia jej złożenia. Po wielu bezskutecznych rozmowach telefonicznych postanowiłem skorzystać z porady Rzecznika Konsumenta. Za radą Rzecznika w dniu 3 października bezpośrednio udałem się do oddziału banku PKO BP w Pabianicach z zamiarem rozmowy z Panią Dyrektor. Nie przewidzieliśmy tego, że Pani Dyrektor Oddziału banku w Pabianicach nie będzie miała ochoty na taką rozmowę bo jest "zajęta". Dobrze wyszkolona sekretarka przekazała mnie dwóm paniom, z których jedna przedstawiła się, że jest kierownikiem w tym oddziale Banku, druga nie raczyła ujawnić swojej funkcji. Po rozmowie, z której nic nie wynikało wyszedłem z jedną informacją , że bank ma obowiązek rozpatrzyć moją reklamację w czasie 30 dni od dnia jej złożenia. Jedyne co "wynegocjowałem" w rozmowie z paniami to, że dostane chociaż telefoniczną informację o bieżącym postępie załatwiania reklamacji przez bank. Aby zabezpieczyć się przed moją kolejną wizytą w banku na wstępie otrzymałem informację że Pani Dyrektor idzie na urlop, zaś osoba zastępująca będzie na wielodniowym szkoleniu. Ponieważ naciskałem o stan mojej reklamacji, otrzymałem informację że Centrala Banku w Warszawie się tym zajmuje. Tak się złożyło że w trakcie tej rozmowy byłem w Warszawie , poprosiłem o wskazanie gdzie i do kogo się mogę udać aby otrzymać jakąkolwiek rzetelną i wiarygodną informację o bezprawnym zatrzymaniu przez bank pieniędzy. Otrzymałem od Pani z oddziału w Pabianicach bardzo wyczerpującą informację, że owszem tylko Centrala Banku PKO BP zajmuje się sprawami reklamacji klientów, lecz nie życzy sobie oby jakikolwiek się z nimi bezpośrednio kontaktował. Efekt jest taki, że przelew na zamknięte konto został dokonany w dniu 17 września , z uwagi na umyślne wprowadzenie w błąd reklamację złożyłem dopiero w dniu 24 września. Pomimo upływu 30 dni, o czym zapewniali mnie wszyscy pracownicy z którymi się kontaktowałem w dalszym ciągu bank bezprawnie przetrzymuje i obraca zagarniętą kwotą 44 tysięcy złotych. Żadnej odpowiedzi na złożoną reklamację nie otrzymałem. Pewnie Bank nic nie ma zamiaru odpowiadać bo niby komu i po co.
   Nidy i nigdzie nie byłem tak potraktowany.
   Dziś tj 25 października listonosz wrzucił do skrzynki odpowiedź z Centrum Obsługi Klienta Detalicznego , Biuro Relacji z Klientami w Lublinie informujące mnie że bank sam sobie przesunął termin odpowiedzi w sprawie samowolnego i bezprawnego zatrzymania tak wielkiej kwoty , do 22 listopada dopisując : " że mają nadzieję że powyższą informację przyjmę ze zrozumieniem. Czy na bezduszność i bezczelność kliki bankowej naprawdę nie ma sposobu.
   Ktokolwiek to przeczyta musi z tego wyciągnąć właściwy wniosek. PKO BP nie jest bankiem godnym zaufania.

  • Author gravatar

   W czerwcu br. zmarł mój tata, który w przeszłości miał konto w tym banku. Na początku sierpnia odwiedziłam oddział banku i zapytałam o ewentualne konto taty. Wypełniłam odpowiedni formularz, udostępniłam akt zgonu i notarialne poświadczenie dziedziczenia (zrobiono xerokopie). Pod koniec sierpnia otrzymałam sms, że wniosek zostanie rozpatrzony (uwaga!) do końca października. Faktycznie, zaproszono mnie niedawno po odpowiedź do dowolnej placówki. Udałam się do oddziału banku w mieście, w którym mieszkam, a tu niespodzianka! Nie mogą mi odpowiedzieć na proste pytanie (czy ojciec miał jakieś konto), bo nie mam przy sobie żadnych dokumentów dotyczących zmarłego! To jakaś PARANOJA!!! Dlaczego mam chodzić z dokumentami, skoro już je powielono??? Ten bank to jakiś DINOZAUR nieprzyjazny ludziom!

  • Author gravatar

   Przez awarię nie mam wypłaty na koncie
   Zero zero a prezesunio świetnie się bawi za swoją pensję

  • Author gravatar

   Zaniosłam do Banku pismo urzędowe a przełożona pani w kasie odmówiła jego przyjęcia. Powiedziała, że listy przynosi listonosz a nie pracownik instytucji, a ja w okienku to mogę sobie jakieś pisemko zostawić a nie list. Mam konto w tym Banku, ale postanowiłam go zlikwidować. Obsługa mnie zniechęciła.

  • Author gravatar

   Pko bp zawsze najlepsze

  • Author gravatar

   Aktualnie można dodatkowo zyskać otwierając konto z polecenia, wtedy obie strony zyskują po 100 zł. Trzeba nie być klientem banku przynajmniej od 3 lat i złożyć wniosek przez internet na stronie polecam.pkobp.pl/strefa-nowego-klienta/ (i spełnić warunki zawarte w regulaminie programu poleceń). Kod polecenia 605965825

  • Author gravatar

   Jestem w tym banku tyle lat I porażka pierwszy raz pani kasjerka nie dość ze mnie okłamała to wszystko pomyliła Gdybym wiedziała zaciągnęła bym kredyt u lichwiarzy nigdy nie tutaj Ale niech będzie tej pani na zdrowie za to ze oszukuje ludzi zemści się to na niej PKO Bydgoszcz Kolbego Nie Polecam

  • Author gravatar

   szczerze mówiąć pko bp kojarzył mi się przez całe życie z takim bankiem dla osób starszych. może dlatego że mój tato od zawsze miał tam konto hehe 😀 ale no, mój bank (santander) ze mnie zdzierał kasę za głupoty więc musiałem znaleźć lepszą ofertę. i zdziwiłem się bo wyszło na to że pko bp ma najlepsze konto na rynku . chcąc nie chcąc je założyłem 😀 i jak na razie to nie mam na co narzekać a mija już kilka miesięcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *