Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Opłaty za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek osobisty. Nie trzeba przy tym spełniać żadnych warunków, aby nic nie płacić za obsługę konta. Warto jednak wspomnieć o tym, że bank może naliczyć opłaty za użytkowanie karty debetowej – będą one różne, w zależności od rodzaju tego środka płatniczego.

Klienci mogą wybrać cztery dostępne warianty “plastików”, gdzie w przypadku Karty Otwartej Na Świat, Karty Multiwalutowej oraz Karty Otwartej na eŚwiat uniknięcie opłaty jest niemożliwe, a wynosi ona odpowiednio 10 zł, 8 zł oraz 6 zł za miesiąc. Darmowa może być jednak Karta Otwarta na Dzisiaj – warunkiem bezpłatnego korzystania jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie i wiek poniżej 26. roku życia. W innym wypadku będzie naliczona – choć niewielka – opłata w wysokości 3 zł.

[button class=”btn-cta” link=”/out/konto-otwarte-na-ciebie-w-bnp-paribas”]Załóż konto[/button]

Konto Otwarte na Ciebie
Prowadzenie rachunku płatniczego 0 zł
Obsługa karty debetowej 0 zł / 3 zł / 6 zł / 10 zł / 8 zł
Przelewy internetowe 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów 0 zł / 5 zł / 10 zł / 3 proc. min 8 zł
Dodatkowe funkcje
 • BLIK
 • aplikacja mobilna
 • pakiet ubezpieczenia
 • płatności zbliżeniowe
 • płatności mobilne
 • kilka rodzajów kart debetowych
Warunek darmowości rachunku prowadzenie rachunku jest darmowe bez spełniania warunków

Przelewy internetowe wykonywane z Konta Otwartego na Ciebie są darmowe – tak też jest w przypadku wypłaty gotówki z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów BNP i wszystkich należących do sieci Planet Cash, bez względu na typ używanej karty. Jeśli chodzi o wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce, to nic nie zapłacimy używając do tego wszystkich kart chyba, że mamy więcej niż 26 lat i korzystamy z Otwartej na Dzisiaj – koszt takiej operacji wyniesie wtedy 5 zł.

Konto Otwarte na Ciebie posiada również przydatne funkcje dodatkowe, takie jak bezpłatne ubezpieczenia dla kart Otwarta na Świat i Otwarta na eŚwiat, płatności zbliżeniowe czy mobilne. Klienci mogą także skorzystać z płatności BLIK.

Opłaty za przelewy w BNP Paribas

Korzystnie wypadają również możliwości związane z przelewami w BNP Paribas. Zwykłe internetowe transfery środków, te przy użyciu BLIK i wykonywane w walucie obcej są darmowe. BNP Paribas pobierze opłatę w wysokości 5 zł za przelew natychmiastowy, jednak może to być jedynie transfer krajowy w złotówkach zlecony w Systemie Bankowości Internetowej. Przyjdzie nam także zapłacić za operację SEPA w EUR, o ile zlecamy ją w oddziale banku lub poprzez Centrum Telefoniczne – internetowe przelewy tego typu są darmowe.

[button class=”btn-cta” link=”/out/konto-otwarte-na-ciebie-w-bnp-paribas”]Sprawdź ofertę[/button]

Przelewy na koncie Otwarte na Ciebie
Internetowy zwykły 0 zł
BLIK 0 zł
Natychmiastowy 5 zł
SEPA w EUR 0 zł / 10 zł
W walucie obcej lub przelew zagraniczny (SWIFT) 0 zł

Promocje za założenie konta w BNP Paribas

W ofercie BNP Paribas związanej z Kontem Otwartym na Ciebie na klientów czekają dwa rodzaje promocji – “Lekka premia” oraz “Majowa premia”. Sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać.

”Lekka premia” pozwala na 100 zł nagrody pieniężnej. Aby ją otrzymać, wystarczy złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie za pomocą linka promocyjnego do 10.05.2020 r., a następnie zawrzeć umowę do 29.05.2020 r. Następnie należy aktywować kartę, wykonać 4 transakcje BLIK-iem oraz przelać na konto 500 zł. BNP Paribas wyśle nagrodę w czerwcu 2020 r.

Choć do końca “Lekkiej premii” zostało niewiele czasu, trochę więcej mamy na skorzystanie z “Majowej premii”, gdzie można zyskać nawet do 200 zł. Żeby otrzymać nagrodę należy zarejestrować się i złożyć wniosek o konto osobiste za pomocą linka promocyjnego dostępnego na stronie banku do 17.05.2020 r. Następnie trzeba zawrzeć umowę z BNP do 05.06.2020 r. Kolejny krok to wykonanie 4 transakcji gotówkowych i przelanie 1000 zł na konto w czerwcu – za to dostaniemy 100 zł. Kolejną “stówę” otrzymamy poprzez powtórzenie tych operacji w lipcu 2020 r.

Jeśli z jakiegoś powodu spóźnimy się na powyższe promocje, możemy liczyć na oferty specjalne w przyszłości, ponieważ BNP Paribas cyklicznie zachęca do nowych okazji.

Aplikacja mobilna GOmobile BNP Paribas

BNP Paribas z myślą o wygodzie swoich klientów stworzył aplikację mobilną GOmobile. Program dostępny jest dla telefonów z systemami Android oraz iOS, poprzez Google Play i App Store. GOmobile umożliwia łatwe korzystanie z konta i dodatkowych usług w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja pozwala na sprawdzenie salda, historii transakcji, wykresów, wykonywanie przelewów między rachunkami, przelewów odroczonych czy płatności BLIK. GOmobile to także następujące funkcje:

 • Przelewy do ulubionych odbiorców.
 • Przelewy natychmiastowe do 5 000 zł.
 • Płatności Apple Pay (także zegarkiem).
 • Logowanie biometryczne.
 • Sprawdzenie stanu konta bez logowania.
 • Dostęp do ubezpieczeń, kredytów i lokat.
 • Powiadomienia o operacjach na rachunku.
 • Podgląd posiadanych produktów.

[button class=”btn-cta” link=”/out/konto-otwarte-na-ciebie-w-bnp-paribas”]Zobacz ofertę[/button]

Jak założyć Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Zainteresowani Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas mogą je otworzyć na trzy różne sposoby: poprzez aplikację mobilną GOmobile, przez internet lub tradycyjnie, bezpośrednio w placówce banku.

Aby założyć konto przez aplikację mobilną, wystarczy pobrać GOmobile z App Store lub Google Play. Następny krok to otwarcie aplikacji i wybranie opcji “Otwórz nowe konto w aplikacji”. Należy wtedy przygotować swój dowód osobisty oraz wypełnić odpowiedni wniosek. Później wystarczy zweryfikować swoją tożsamość przy pomocy wideo i podpisać umowę podpisem elektronicznym lub kodem SMS. Ostatni etap to zalogowanie się do GOmobile zgodnie ze wskazówkami zawartymi w przesłanych dokumentach.

Zakładanie Konta Otwartego na Ciebie jest równie proste przez internet. W tym celu trzeba wejść na stronę BNP Paribas, przygotować dowód osobisty i wypełnić wniosek w trzech krokach. Kolejnym etapem jest podpisanie umowy w ten sam sposób, jak przy otwieraniu konta przez GOmobile. Następnie należy poczekać na kuriera, który dostarczy umowę i ją podpisać. Na końcu wystarczy aktywować kartę i zalogować się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *