BGŻOptima

bank

5 thoughts on “BGŻOptima

  • Author gravatar

   BGŻ optima super sprawa jako fajna alternatywa swobodnego oszczędzania, bardzo dobre warunki oprocentowania w porównaniu z konkurencją, a dodatkowo wszystko w 10 minut załatwisz przez internet i co najważniejsze , nie trzeba otwierać dodatkowego rachunku osobistego

  • Author gravatar

   Mam konto w tym banku i jestem zadowolony. Mam tez doświadczenia z lokatą bezkarną. Formalności uruchomienia lokaty trwały chwilę, wpłaciłem pieniądze. Środki przeleżały ile trzeba i po zakończeniu terminowo trafiła do mnie sumka powiększona o zysk.

  • Author gravatar

   Po przejściu na logowanie za pomocą sms mam problem z zalogowaniem się a bank ma to gdzieś.Czas zmienić bank a było tak dobrze.

  • Author gravatar

   Moja historia; chciałam założyć konto oszczędnościowe jakoś od wiosny, ale powstrzymał mnie spadek stóp procentowych. Potem znajoma powiedziała o BGŻOptima, że podobno oprocentowanie zostaje bez zmian nawet jak są zmiany stóp w dół. Zadzwoniłam, zapytałam. Skończyło się na tym, że otworzyłam konto Junior. Dziś skończył się okres wyższego oprocentowania w ramach promocji, ale i tak jest nieźle bo mam nadal 2,8 proc. Szkoda, że kapitalizacja jest miesięczna, ale nie można mieć wszyskiego. Jak będę następnym razem myśleć o lokacie, to też wybiorę Optimę.

  • Author gravatar

   ja tam bgż również oceniam bardzo pozytywnie. Mam u nich konto osobiste z polecenia kolegi, gadaliśmy kiedyś w pracy na temat banków i okazało się, że w moim ówczesnym płacę praktycznie za wszystko! a tutaj opłat nie ma prawie wcale… całe życie przepłacałem, a wystarczyło tylko lepiej rozejrzeć sie po ofertach banków ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *