Bank Millennium

Bank Millennium działa od ponad 30 lat – to jeden z pierwszych polskich banków komercyjnych oraz pierwszy bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rozpoczął swoją działalność w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 roku był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. Z kolei w 2019 roku połączył się z Eurobankiem, co sprawiło, że bank Millennium ma obecnie 2,6 mln klientów i 561 mln zł zysku. Millennium posiada w swojej ofercie produkty dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, karty kredytowe, ubezpieczenia, lokaty) oraz dla firm.

Bank Millennium - kontakt

Z konsultantami banku Millennium można się kontaktować telefonicznie, mailowo oraz za pomocą czatu na stronie głównej Millennium. W większośc przypadków konsultanci pracują przez całą dobę. W zależności od rodzaju sprawy należy dzwonić pod konkretnym przy

Infolinia Kontakt Dostępność
Infolinia ogólna

konsultanci dostępni 24/7
pn-pt 8:00-20:00 – dla klientów mówiących po rosyjsku i ukraińsku

801 331 331
(+48) 519 284 040
(+48) 22 598 40 40 – numer dostępny również z zagranicy
(+48) 22 598 40 45 (dla klientów mówiących po rosyjsku i ukraińsku)

Infolinia premium

801 127 000
(+48) 22 598 41 33

konsultanci dostępni 24/7

Infolinia bankowość prywatna

801 115 115
(+48) 22 598 40 41

Text button

Infolinia biznes i przedsiębiorstwa

801 31 31 31
(+48) 22 598 41 61

801 31 31 31
(+48) 22 598 41 61

Zastrzeganie kart

(+48) 22 598 41 14
(+48) 828 828 828 – z Polski i z zagranicy

konsultanci dostępni 24/7

Aktualne promocje banku Millennium

Millennium Bank posiada takie promocje, jak 200 zł za zamówienie karty kredytowej Millennium Alfa. Każdy klient, który zamówi tę kartę, a następnie wykona transakcje bezgotówkowe na min. 200 zł w ciągu kolejnych trzech miesięcy, otrzyma od banku 200 zł zwrotu. Dodatkowo można otrzymać nawet 760 zł rocznie zwrotu, jeśli będziemy robić zakupy u partnerów banku i płacić za nie kartą kredytową Millennium.

Inną atrakcyjną promocją w Millennium jest oprocentowanie lokaty większe o 1 proc. podczas happy hours. Millennium co jakiś czas podaje czas obowiązywanie “szczęśliwcyh godzin”. Każdy, kto w tym czasie założy lokatę, otrzyma oprocentowanie o 1 proc. większe niż normalnie. Informacje o happy hours ogłaszana jest raz w tygodniu w godz. 9-10 na stronie Millennium.

To tylko niektóre bonusy i udogodnienia dla klientów. Większość promocji wiąże się z najpopularniejszymi produktami finansowymi banku Millennium. Mowa o podstawowym koncie osobistym w Millennium, kartach kredytowych i kredycie gotówkowym. Sprawdź szczegóły tych ofert:

Produkt Opis produktu
Konto 360° w Millennium Millenium oferuje jedno z najlepszych kont w polskim segmencie bankowym. Założenie i prowadzenie rachunku jest darmowe.
Karta kredytowa Millennium Karta kredytowa Millennium to stały dostęp do dodatkowej gotówki. Millennium posiada w swojej ofercie trzy rodzaje kart kredytowych: Millennium Impresja, Millennium Alfa i Millennium Gold. Najwyższy limit kredytowy wynosi 100 tys. zł. Okres bezodsetkowy wynosi 51 dni. Bank nie pobiera opłat za kartę, jeśli klient wykona nią min. 5 transakcji w ciągu miesiąca.
Kredyt gotówkowy Millennium Kredyt gotówkowy Millennium banku to produkt finansowy dostępny przez internet. Klienci mogą wnioskować o kwoty od 1 do 150 tys. zł. RRSO wynosi 10,60 proc. (reprezentatywne). Pełne koszty zobowiązania zależą od wysokości kredytu oraz czasu jego spłaty. Okres kredytowania wynosi od 6 miesięcy do 9 lat. Oferta dostępna jest dla osób w wieku 25 – 70 lat.

Bank Millennium - IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA. SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

IBAN PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew
SWIFT/BIC BIGBPLPW

Podstawowa oferta banku Millennium

W zakres podstawowej oferty banku wchodzą: konto osobiste, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny. Millennium posiada ofertę dla osób, które chcę prowadzić konto za darmo (przy spełnieniu minimalnych wymagań) oraz konta dla osób, które potrzebują oprocentowanego rachunku. W Millennium można zamówić także kartę przedpłaconą. Bank umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem.

Pozostałe usługi banku Millennium

Millennium posiada mocno rozbudowaną ofertę dla klientów indywidualnych. W jednym miejscu można więc wykupić ubezpieczenie OC/AC, pomoc medyczną oraz złożyć wniosek w programie socjalnym. Poznaj szczegóły dotyczące pozostałych usług w ofercie banku Millennium.

Usługa Opis
Ubezpieczenia ubezpieczenia OC/AC
ubezpieczenia turystyczne
ubezpieczenie “Pakiet Bardzo Pomocny”, a w nim: pomoc medyczna, domowa i IT
ubezpieczenia kredytów
ubezpieczenia kart kredytowych
Oszczędności konto Oszczędnościowe Profit
lokaty terminowe, połączone z funduszem inwestycyjnym
Inwestycje Program Inwestycyjny Millennium
Program Inwestycyjny Wygodny Portfel
Program Inwestycyjny Przyszłość +
MilleUrząd Usługa, która umożliwia:
logowanie do Platformy Usług Elektronicznych ZUS
założenie profilu zaufanego ePUAP
składanie wniosków o 500+ i 300+
Program “Lubię to polecam” Nagrody przyznawane przez Millennium za konkretne działania. Wśród nagród m.in.:
eKarta Empik na 80 zł
80 zł na zakupy w Zalando
lokata 4 proc.
bilety do kina
inne

Podsumowanie oferty banku Millennium

Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Posiada szeroką ofertę, wśród której znajdziemy nie tylko bankowe produkty finansowe. Millennium to także możliwość wykupienia pakietu ubezpieczeń oraz ułatwione korzystanie z pakietów socjalnych i załatwianie spraw urzędowych.

Zalety

  • Darmowe bankomaty w całym kraju.
  • Obsługa płatności BLIK.
  • Nagrody dla klientów, którzy polecają konto w Millennium.
  • Szeroka oferta kredytów gotówkowych.
  • Duży wybór produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.
  • Bezpłatna usługa cashback.
  • Możliwość całodobowego kontaktu z konsultantami banku.
  • Atrakcyjne promocje

Wady

  • Brak konta całkowicie darmowego – konieczność spełniania wymogu wypływów min. 1000 zł miesięcznie i jednej płatności kartą.
  • Brak oprocentowania na podstawowym ROR.
Subscribe
Powiadom o
guest
238 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gr
Gr
1 rok temu

Nie polecam! Za dużo nerwów, przeszkód, formalności… jednym słowem, jak się mam do nich udać, to z góry wiem, że coś będzie nie tak (a to czegoś brakuje, a to bankomat nie działa, a to oddział zamknięty już o 17!). Doradztwo na niskim poziomie – różne interpretacje zależnie od oddziału 🙁 Do kredytu hipotecznego dali darmowe konto Prestige – ale od jakiegoś czasu konto już nie jest takie Prestige (15PLN + opłaty za karty i ubezpieczenia) – jak na konto tylko do spłaty rat to stanowczo za dużo! Polecam przekształcenie w konto techniczne.

Pinus
Pinus
1 rok temu

No ja także nie mam za dobrego zdania na temat tego banku. Posiadałem tak konto i kiedy chciałem je zamknąć to zaczęły się schody! Musiałem odwiedzać placówkę 3 razy nim udało mi się zamknąć to konto…a ile musiałem się nagadać i naprosić.

wisioł
wisioł
1 rok temu

niestety, nie moge powiedzieć nic pochlebnego o tym banku. brak profesjonalnego podejścia do klienta, niedouczenie doradców, którzy obsługują klientów w każdej placówce to trochę woła o pomstę do nieba. Dodatkowo nie najlepsza oferta, niczym nie wyróżniająca się na rynku. Ten bank czeka szybki koniec.

HI-END
HI-END
1 rok temu

Pochwała za bankowość mobilną

milton
milton
1 rok temu

"Mój dom, w którym mieszkam od lat, mój dom, w którym siedzę nie raz, mój dom …" Dostałem kredyt w momencie tejże właśnie reklamy banku. Od tamtej pory tylko tak mi się kojarzy, a reszta niech będzie milczeniem ;]

Mirek
Mirek
1 rok temu

Niezły bałagan tam mają i nie do końca kompetentnych doradców. Przykład? Bardzo proszę. Konto w millenium posiadam zarówno ja jak i mój tato. Pewnego dnia patrzę na moje konto a tam ktoś wypłacił 1500 zł poprzedniego dnia – na pewno nie byłem to ja, a pełnomocników do konta nie ustanawiałem. W banku okazało się, że doradca wydając ojcu kartę do konta przypisał ją do mojego konta. Po prostu jakiś dramat…

cloee
cloee
1 rok temu

Zatrudniają niekompetentnych pracowników, którzy uczą sie na klientach. Nie informują ich o wszystkich opłatach, a klienci musza potem płacić jakies opłaty za karte z księżyca!! Dodatkowo, odrzucają reklamacje, gdzie są do tego podstawy.
Wydzwaniają do klientów i wciskają im coraz to nowe karty kredytowe (nie ważne czy masz już 2-3 czy 5 sztuk) oczywiście wszystko za ";darmo". Gorzej jak po miesiącu przychodzi wyciąg….

ODRADZAM ich usługi bankowe.

maxi cat
maxi cat
1 rok temu

chciałem mały kredyt w okolicach 30 000pln a robią tyle problemów i wymogów stawiają że aż się nie chce tego wszystkiego załatwiać. w inny banku dostałem tą samą kwotę przy mniejszych wymaganiach, nie polecam

Xionc
Xionc
1 rok temu

Mam dobre konto i jestem bardzo zadowolony, konto bezpłatne przy wpłatach 1000 zeta miesięcznie no i zwrot 3% wydatków w sklepach spożywczych ("łapią się" hipermarkety) wypłaty ze wszystkich bankomatów za free :-))

Piotr
Piotr
1 rok temu

Jestem z Mille Prestige już 6 rok. Przesiadłem się z Aquariusa. Na początku było ciężko ale Mille odrobiło pracę domową. Funkcjonalność konta jest super. Wybór kart – zadowalający. Poza tym rewelacyjna bankowość mobilna. Polecam. To, że każą sobie płacić – jak to bank. Każdy to robi. Należy czytać i pytać aż się wszystkiego dowiesz. A jeżeli piętrzą formalności to (przynajmniej dla mnie) znak, żeby tego kredytu nie brać. Po prostu. Ja jestem zadowolony, mimo, że początki współpracy były słabe.

Marek
Marek
1 rok temu

co za wpłatę gotówki we własnym oddziale, na własne konto firmowe pobiera 0,5% prowizji ? Dziś właśnie skasowali mnie 25 zł, za wpłatę 5 tysięcy ! Ładnie, powiem szczerze, że szukam nowego rachunku, skoro millennium nie potrafi docenić swoich klientów i kroi ich na każdym kroku

bankopl
bankopl
1 rok temu

Nie masz konta prestige tylko premium Zrób konwersje na techniczne do spłaty kredytu i będziesz miał za darmo
A jeśli chodzi o wpłaty na konto firmowe załóż bezpłatne konto internetowe, wpłacaj na nie za darmo w kasie i przelewaj za darmo przez internet na firmowe I na przyszłość myśl trochę!

jarson83
jarson83
1 rok temu

PO PROSTU-BANK DO KITU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIGDY NIE ZOSTANĘ ICH KLIENTEM I NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OD DWÓCH MIESIĘCY PRÓBUJĘ WYPŁACIĆ Z KONTA MOJEJ ZMARŁEJ MAMY OSTATNIĄ EMERYTURĘ NA POCZET PONIESIONYCH KOSZTÓW POGRZEBU..- BEZSKUTECZNIE….CIĄGLE DONOSZĘ JAKIEŚ DOKUMENTY,JEZDZĘ PO ZUS-AH CZY ABY NIE CHCĘ BANKU OSZUKAĆ……..DORADCY NIE DOUCZENI,KIEROWNIK ODDZIAŁU RÓWNIEŻ…..SZKODA GADAĆ-DZIADOSTWO!!!!!!!!!

baant
baant
1 rok temu

na moich kontach nie ma moich spłat. Jeżeli mozecie uciekajcie z tego banku

baant
baant
1 rok temu

Jestem klientem tego banku z przymusu. Zostalam przejęta z BG z dwoma kredytami hipotecznymi. regularnie splacam raty aż tu nagle komornik zabiera mi wszystko za niesplacone kredyty. Okazuje się , że od 2008 roku wplaty nie są księgowane na moim koncie spłat i bank milczy.W listopadzie ubieglego roku o godzinie 22 napadlo mnie w moim domu dwoch facetów z żądaniem natychmiastowej zapłaty 1000 franków. Kiedy wezwłam policję zwiali. O zgrozo bank potwierdził że byli to pracownicy banku millenium i cisza. Jeden z tych palkarzy to facet, który zajmuje się moimi kredytami. Co sądzicie czy sprawa do prokuratora? Ostrzegam przed tym… Czytaj więcej »

wojtek
wojtek
1 rok temu

jest to najlepszy bank przy koncie dobre konto i wpLywy 1000 wszystko za darmo

marek
marek
1 rok temu

chwytają klijenta na różne metody jedną z nich to lokata platynowa jedno wielkie oszustwo

Słowianka
Słowianka
1 rok temu

NIGDY NIE BIERZECIE KREDYTÓW W BANKU MILLENNIUM! Nie zamierzają wypłacac ostatniej transzy wmawiając "niedofinansowanie" inwestycji, mimo, że prace idą zdodnie z przedstawionym kosztorysem. Od widzimisie analityka zalezy czy zostanie uwzględnia dana praca czy nie. Mnie nie uwzględnili wykonania przyącza wod-kan, pomimo umowy z wodociągami i protokołu odbioru, zdjęć wodomierzy, studzienki kanalizacyjnej. Nie uwzględnili wykonania częsci ocieplenia (nie bo nie) pomimo zdjec przedstawiajacych ocieploną ścianę. Nie uwzględnili wykonania instalacji elektrycznej i wod-kan (mimo dokumentacji zdjęciowej i wpisu w dzienniku budowy), bo analityczka była ślepa i ich na zdjęciach nie zauważyła wmawiając, że wysłałam zdjecia stanu surowego. Podczas rozmowy w oddziale banku… Czytaj więcej »

Angelika
Angelika
1 rok temu

Ja jestem bardzo zadowolona z usług jakie świadczy Bank Millennium szczególnie jeżeli chodzi o funkcjonalność millenetu, strony głównej Banku (jest bardzo czytelna i prosta) oraz obsługę telefoniczną, która jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. A jeżeli chodzi o opłaty to wystarczy wziąć cennik do ręki i wszystko jasne.

aga
aga
1 rok temu

Od paru lat miałam w banku Millenium konto, gdzie miałam tylko lokaty. Ostatnio postanowiłam je zlikwidować. I tu pojawiła się niespodzianka. Okazało się że bank pobrał ode mnie 5-krotną opłatę za prowadzenie konta osobistego którego nigdy nie zakładałam. 3 krotność za to , że miałam konto, 2 razy za to, że pomiędzy rezygnacją , a wypłatą minął jeden dzień -w innym miesiącu. Proszę na to uważać bo zachęcają do otwierania samych lokat.

zdziwiona
zdziwiona
1 rok temu

Tam pracują ludzie bez kszty rozumu. Aby dostać zaświadczenie jeździłam przez 2 miesiące i to nie dostałam takiego jak chciałam. Wystąpiłam z pismem czego oczekuję a oni mi kazali zapłacić 100 zł i wydali całkiem coś innego. Nie wiem jak "Bank który nazywa się nr 1" może zatrudniać takich nieuków i nierobów. Gdzie jest Zarząd tego bałaganu. Zgroza. Odradzam, lepiej wziąść kredyt od lichwiarza bo szybciej a kłopotów mniej bo jak spłacasz to masz spokój.

piotrek
piotrek
1 rok temu

nie polecam. kombinują jak moga by sciagnac duzo pieniedzy za usługi, utrudniaja rozwiazanie umowy. najgorszy bank jaki znam

Magda
Magda
1 rok temu

no aż się chce napisać ZŁODZIEJE ! spłaciłam wcześniej kredyt, który był do 2018r. więc do tego czasu te odsetki powinny być zwrócone lub nie naliczone jak kto woli- poinformowało kilku pracowników z różnych oddziałów. A tu niespodzianka, zapieprzyli całą kwotę!!! i odsyłają od iwana do pogana. ODRADZAM!!!!!!!!!!

Robert Minis
Robert Minis
1 rok temu

Usilowalem uzyskac kredyt na zakup domu niestety mimo reklam to jedna wielka pomylka.Temu bankowi nie zalezy na pozyskaniu klienta mimo dostarczenia wymaganych dokumentow nie tylko nie uzyskalem kredytu w kwocie wnioskowanej to jeszcze bank zaxadal wplaty odpowiedniej kwoty absolutnie nierealnej w mojej sytuacji .Rezultat dlugi okres oczekiwania na decyzje i praktycznie utrata mozliwosci okazyjnego zakupu domu w atrakcyjnej lokalizacji.Szczerze radze omijanie tego banku potencjalnym klientom TEN BANK TO TRAGICZNA POMYLKA

bobi34567
bobi34567
1 rok temu

uwaga panowie w banku pracują pracownicy którzy nawet nie potrafią dobrze pisać sms_ów a ten cały jeden wielki bank to banda oszusóstów i złodzieji ja zmieniam bank na inny przechodzę do banku ING

Monika
Monika
1 rok temu

Bezproblemowe załatwienie czegokolwiek w tym banku jest niemożliwe. Bankowość internetowa w powijakach.
Obsługa klienta skandaliczna- pracownicy niedoinformowani plota bzdury, a potem nikt nie bierze odpowiedzialności, a klient traci swój czas i nerwy. Z każdą najbardziej prostą sprawą każą ci sięudawać się do placówki. Bank dla zdesperowanych lub fanów spacerów. Mam nadzieję ze nie utrzymają się na rynku. Szczerze odradzam.

Tato
Tato
1 rok temu

niesamowita niekometencja pracowników w placówce tego banku. Jak na millennium bank, naprawde spodziewałem się czegoś więcej, a tym czasem same kłopoty, z których większość niestety bierze się właśnie z bardzo niedoiformowanej obsługi pracującej w placówkach tego banku, nie polecam!

Iwona067
Iwona067
1 rok temu

Bank przetrzymuje przelewy, nigdy wypłaty nie mam na czas, mimo, iż wszyscy pracujacy ze mną maja ją poprzedniego dnia czyli w terminie.

Jan Kowalski
Jan Kowalski
1 rok temu

Moim zdaniem wielkim utrudnieniem w obsłudze klienta są wysokie lady przy których osoby starsze mają ogromny problem ze zwykłym podpisaniem potwierdzenia transakcji.

CMG Mogilno
CMG Mogilno
1 rok temu

W Mogilnie postanowiono wyremontować elewację Ochyda takie święto jak by nie było innego terminu wykonania remontu i żeby to miało wpływ na pracę banku :(:(:(

okradziona
okradziona
1 rok temu

Uwaga wszyscy klienci z kredytem hipotecznym we franku szwajcarskim, przejęci z BIG banku. Po przejęciu bank Millennium, bez waszej zgody otworzył wam osobiste rachunki walutowe, za które pobiera opłaty a z których giną wasze wpłaty. W moim wypadku zginęły wpłaty o 2006 r do 2012 r. Sprawa jest Prokuraturze.. Samo otarcie rachunku osobistego bez zgody i podpisanej umowy jest już przestępstwem.

Viki
Viki
1 rok temu

Byłam klientką wielu banków w Polsce, od kilku lat jestem w Millennium i muszę przyznać, że jest to najlepszy bank z usług, którego miałam przyjemność korzystać. Warunki, nawet jeśli są zmiany, są niezwykle przyjazne i przejrzyste, sposoby finansowania również jak najbardziej przystępne. Co więcej, mając tam kilka miesięcy konto, można łatwo i na fajnych warunkach dostać kredyt lub kartę/limit. Szybka obsługa internetowa i przemiła obsługa w oddziałach również na wielki plus.

Artur
Artur
1 rok temu

Rok temu po namowach kierownictwa i tzw doradców otworzyłem lokatę feniks choc chciałem zwykła lokatę , powiedziano mi ze nawet w najgorszych wynikach bedzie lepiej niż na zwykłej lokacie ( ok 4%). Wczoraj mi oznajmiono ze moje środki przyniosły zero zysku …. Oklamano ? Nie powiedziano do konca ze moze z tego byc zero ! Zastanawiam sie ilu tak klientów zostało naciągniętych ? Moje oszczędności dały by mi odsetek z 2000 zł za 12 m-cy tu po 15 – tu mam zero to nie jest uczciwe bo nie chodziło mi o żadne biznesy ale jednak mnie naciagnieto dla dobra prowizj… Czytaj więcej »

MALCOLM X
MALCOLM X
1 rok temu

SZCZECIN PLAC KILIŃSKIEGO NAJLEPSZA OBSŁUGA BANKOWA W POLSCE GRATULUJĘ

KOSMITKA
KOSMITKA
1 rok temu

BARDZO POZYTYWNIE OCENIA PRACOWNIKÓW BANKU W SZCZECINIE PRZY PLACU KILIŃSKIEGO ZA SUPER OBSŁUGĘ I NORMALNĄ PANIĄ KIEROWNIK, KTÓRA ROZUMIE LUDZI TAK TRZYMAĆ

JACEK
JACEK
1 rok temu

TO BARDZO NIEŁADNIE ŻE WŁADZE BANKU CHOWAJĄ SWOJE TELEFONY,LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEGO BANKU

PANI
PANI
1 rok temu

PALCÓWKA W SZCZECINIE PRZY UL KRZYWOUSTEGO TO ISTNA MAKABRA,PRACOWNICY BANKU ZACZYNAJĄ PODWAŻAĆ PODPISY KLIENTÓW

Anna
Anna
1 rok temu

Bank millennium to najbardziej nieprzyjazny klientom bank. Osoba chcąca założyć konto musi stać w kolejce przy kasie aż łaskawie ktoś znajdzie chwilę. Stanowiska dla konsultantów do obsługi stoją puste i jedynie się prezentują. Przy pierwszej próbie założenia konta zostałam zamknięta z kilkoma innymi potencjalnymi klientami w malutkim przedsionku z bankomatem z brakiem możliwości wyjścia z placówki gdyż przyjechał konwój. Na Boga prawie się udusiliśmy. Dodatkowo nic nie można załatwić inaczej niż w placówce które czynne są tak że trzeba niestety wziąć urlop. A jak już nawet próbuje się cokolwiek załatwić telefonicznie to nic nie można ze względów bezpieczeństwa ponieważ zaraz… Czytaj więcej »

niezadowolona
niezadowolona
1 rok temu

Jeden wielki oszust! Płaciłam kartą 29 czerwca, aby spełnić warunek, a ten zamiast zaksiegowac na koncie zablokowal srodki a zrobil to dopiero 1 lipca. Teraz pobierze mi 15 zl za prowadzenie konta i za karte. Do tego kazda wyplata w obcym bankomacie kosztuje mnie 5 zl. Reklamacji oczywiscie nie usznaja, bo nie zostały spelnione warunki

klient
klient
1 rok temu

Nie otwierać konta w Kętrzynie kolejki ogromne jeszcze jak były dwa banki to było ok a teraz to masakra Ostrzegam tutaj bank kojarzy się PRL-em

Jacek
Jacek
1 rok temu

Witam.Dostałem pozyczke w banu millenium spłacałem reguralnie przez trzy lata ,lecz pózniej straciłem prace poszedłem do banku z prosba o wstrzymanie spłaty na jakis czas i placiłem ubezpieczenie co to i tak nic nie daje i dostałem odpowiedz mi nic nie możemy zrobic by mi pomóc lecz zrobili mam komornika na koncie a na dodatek wszedł na konto euro co nie powinien bo te konto jest wpólne z żoną na rodzinne z holandi.Jeśli możecie i dajecie rade żyć nie wdawajcie się w pozyczki z zadnym bankiem.Pozdrawiam

Marco
Marco
1 rok temu

Ten bank jest millenium lat za innymi bankami.
Nie wspominajac o oplatach, szczytem beznadziejnosci
jest fakt, ze przypadku utraty lacznosci internetowej,
zly login, haslo itd trzeba OSOBISCIE zjawic sie w lokalnej placowce, aby OSOBISCIE odebrac nowe haslo.
Musialem przyleciec 10,000 km aby tego dokonac,
ale to byl moj ostatni kontakt z ta instytucja.
Dno niekompetencji. Polecam Bank Slaski, inny swiat.
Na pohybel z millenium.

kamila
kamila
1 rok temu

Korzystam od niedawna z konta w banku millennium, konta 360. Musze przyznać, że jak na razie jestem zadowolona. Konto za zero, przyjemna aplikacja online. Pracuję nad zgarnięciem kasy za zwrot wydatków.

mammmm
mammmm
1 rok temu

skandaliczne praktyki pracownikow.!!!

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Rewelacyjna obsluga we wroclawiu w pasażu grunwaldzkim

Antar
Antar
1 rok temu

To bank portugalski, którego właściciele nadal mają mentalność konkwistadorów i pistoleros. Trzymajcie się od nich jak najdalej.

ANNA S.
ANNA S.
1 rok temu

Dobry to mają cennik za przelewy zagraniczne. Chciałam zrobić przelew na kwotę 15 euro. Jako nowy użytkownik konta postanowiłam sprawdzić na wszelki wypadek jaki będzie koszt przelewu.Znalazłam w cenniku 0,5procenta nie mniej jak 20zł i nie więcej jak 125zł.Włosy mi podniosło ale zacisnęłam zęby i postanowiłam ponieść tak wysoki koszt. Przy wykonywaniu przelewu należalo zaznaczyć kto pokrywa koszty ja,odbiorca,czy po połowie.Zaznaczyłam,że ja,co było dla mnie oczywiste. OKAZAŁO SIĘ,ŻE TA DECYZJA KOSZTUJE MNIE KOLEJNE 60ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZGODNIE Z ICH CENNIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POMYŚLAŁAM,ŻE 20ZŁ TO MOŻE BYĆ DLA NICH ZA MAŁO!!!!!!!!!!!!! CZUJĘ SIĘ OKRADZIONA!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAŻĄDAŁAM ŻEBY UDOKUMENTOWALI MI PONIESIENIE KOSZTÓW W TAKIEJ WYSOKOŚCI… Czytaj więcej »

Klient
Klient
1 rok temu

Szajs jakich mało

wojtek
wojtek
1 rok temu

Witam jaka jest też inna opina bo moja na razie w normie i nie powiem że Super Przydało by się lepiej

Boss
Boss
1 rok temu

Jednym słowem do bani.

238
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x