Wiadomości

Aasa dla Biznesu z nominacją w Loan Magazine Awards 2019

Aasa dla Biznesu to popularna marka oferująca pożyczki dla przedsiębiorców. Od lat cieszy się ogromnym uznaniem na polskim rynku finansowym. Za swoją działalność otrzymała właśnie nominację do ścisłego grona 5 produktów i usług z obszaru B2B, które walczą o tytuł Biznesowego Produktu Roku 2019.

Można powiedzieć, że nominacja Aasy w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards nie stanowi dla nikogo żadnego zaskoczenia. Dowodzą tego kryształowe statuetki za najlepszy Biznesowy Produkt Roku, które marka otrzymała już trzy razy z rzędu. Tegoroczna nominacja stanowi kolejne potwierdzenie, że Aasa dla Biznesu konsekwentnie zmierza we właściwym kierunku. Marka od lat realizuje założone sobie cele, a także utrzymuje silną pozycję na rynku produktów finansowych przeznaczonych dla przedsiębiorców.

Aasa w swojej ofercie posiada pożyczki dla firm w kwocie od 1000 do 20 000 zł, które można podjąć na okres od 1 do 36 miesięcy. Zobowiązania tej marki są doceniane przez przedsiębiorców, którzy chwalą przede wszystkim wygodny proces ich podejmowania oraz elastyczne warunki. Aby ponownie otrzymać tytuł najlepszego Biznesowego Produktu Roku, Aasa dla Biznesu musi pokonać cztery inne firmy.

Nominowani do tytułu Biznesowego Produktu Roku:

  • SMEO
  • Leasing Polski
  • Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy
  • Leaselink

Czy Aasa dla Biznesu również w tym roku zdobędzie kryształową nagrodę? Okaże się to już 30 stycznia 2020 roku we Wrocławiu podczas Gali Loan Magazine Awards 2019. W trakcie uroczystości wręczone zostaną również wyróżnienia w pozostałych kategoriach plebiscytu Loan Magazine Awards. Będzie to m.in. nagroda dla najlepszego Partnera Sprzedaży Online 2019 oraz dla Reklamy Roku. Nie możesz tego przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *