Wydarzenia
Za nami GP KantorBitcoin Warszawy 2021

Za nami GP KantorBitcoin Warszawy 2021

27 czerwca na torze kartingowym Janki odbyła się II edycja FintechRace GP Warszawa, której głównym sponsorem była marka kantorbitcoin.pl.

FintechRace Warszawa

FintechRace 2021 to organizowane przez Sferę Finansów cykliczne wydarzenie, gdzie amatorzy jazdy na gokartach mają okazję poczuć moc wrażeń jakie towarzyszą im podczas przeprowadzonych zawodów w rywalizacji z innymi uczestnikami. Wszyscy zaczynają od jazdy próbnej, która ma na celu zapoznanie się z torem, następnie startują w kwalifikacjach, gdzie walczą o jak najszybszy czas okrążenia, aby ostatecznie stanąć do finałowej rozgrywki, którą jest wyścig ze startu wspólnego.

Wygrywa osoba, która jako pierwsza przejedzie daną liczbę okrążeń.

Wyniki FintechRace Warszawa

W tym dniu równych sobie nie znalazł Marcin Porębski reprezentujący team Loando, wygrywając kolejno trening, kwalifikacje oraz wyścig główny. Drugi na mecie zameldował się Bartłomiej Pataląg również z temau Loando (ubiegłoroczny triumfator całego cyklu spotkań). Jako trzeci linię mety przejechał Tymon Zastrzeżyński reprezentujący barwy Aff44.

W pierwszej dziesiątce zawodów oprócz pierwszej trójki zameldowali się również: Dariusz Królicki (Deviniti), Rafał Tomkowicz (Banking Magazine), Jakub Krassowski (Finelf), Oleksandr Pankov (Milon) oraz Jerzy Kachnowicz (Creamfinance).

W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjny okazał się team Loando.

Kolejne ściganie

Kolejne ściąganie, czyli gokartowa rywalizacja fintechowców będzie miała miejsce już 22 czerwca br. o godzinie 19:00 na torze Narodowym w Warszawie. Zapisy na stronie wydarzenia.

22 czerwca również w Warszawie z tym, że w ciągu dnia będzie miało miejsce bardzo ciekawie zapowiadające się wydarzenie, czyli Fintek Brunch #5, o którym więcej dowiecie się w tym wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *