Wiadomości

TransFactor

o TransFactor

TransCash.eu, właściciel marki TransFactor, świadczy usług faktoringu dla transportu już od 12 lat. W ramach marki TransFactor firma rozwiązuje problemy przedsiębiorstw działających w branży TSL (transportu, spedycji oraz logistyki) na polu zatorów płatniczych. TransFactor wspomaga tych przedsiębiorców, którzy borykają się ze zbyt długimi terminami płatności za faktury. Firma oferuje zarówno usługi faktoringu, jak i mikrofaktoringu.

TransCash.eu jest częścią grupy kapitałowej Trans.eu. Firma w swoim portfelu posiada również markę TransInkasso, która zajmuje się windykacją przeterminowanych należności. W ten sposób podmiot kompleksowo zaspokaja potrzeby finansowe całej branży TSL.

Mikrofaktoring TransFactor

Z usługi mikrofaktoringu mogą skorzystać firmy zarejestrowane w Polsce, które działają na rynku od minimum 6 miesięcy. W ramach swojej działalności TransFactor finansuje faktury wystawiane polskim przedsiębiorcom. Początkowy limit jednorazowej sprzedaży faktur wynosi 50 000 zł. Ulega on automatycznemu odnowieniu po spłacie zobowiązań przez dłużnika. Prowizja od sprzedaży ustalana jest indywidualnie na cały okres finansowania. Klient ma jednak gwarancję całkowitej darmowości przyznania limitu, podwyższenia limitu, monitoringu płatności, windykacji oraz wysłania monitu.

Faktoring TransFactor

Faktoring to usługa, która polega na finansowaniu faktur w celu zapewnienia przedsiębiorcy stałego dostępu do pieniędzy. Pozwala w szybki i wygodny sposób zamienić nieuregulowane faktury na gotówkę na koncie. To rozwiązanie szczególnie polecane dla tych przedsiębiorców, którzy wystawiają faktury z długim terminem płatności. Dzięki niemu nie muszą oczekiwać na pieniądze, ponieważ te zostają przelane na ich konto już w 48 minut od momentu zaakceptowania oferty wykupu faktury. Warto również podkreślić, że finansowanie w TransFactor obejmuje zarówno kontrahentów polskich, jak i zagranicznych.

Dlaczego warto skorzystać z usług TransFactor?

  • wypłata pełnej kwoty z faktury brutto (prowizja rozliczana w cyklach miesięcznych)
  • przelew środków nawet w 48 minut od zaakceptowania oferty wykupu faktury
  • automatyczna wypłata środków przez całą dobę i w dni wolne
  • finansowanie faktur krajowych i zagranicznych
  • limit finansowania dopasowany indywidualnie
  • finansowanie nawet pojedynczej faktury

TransFactor kontakt

Strona WWW: transfactor.eu

Adres korespondencyjny:

TransCash.eu SA
ul. Racławicka 2-4
53-146 Wrocław

Adres siedziby:

TransCash.eu SA
Wysoka, ul. Chabrowa 4
52-200 Wrocław 65

KRS: 0000626049

NIP: 897 17 14 717

tel. 717 333 999

Pon.-Pt.: 7:00-17:00

E-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *