SMS Kredyt

[button class=”btn-cta” link=”/out/sms-kredyt”]Weź pożyczkę[/button]

SMS Kredyt oferta

SMS Kredyt oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 7000 zł na okres od 3 do 30 miesięcy. Marka umożliwia złożenie wniosku zarówno przez internet, jak i telefonicznie. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej do pożyczkobiorcy przyjeżdża kurier z dwoma egzemplarzami umowy do podpisania (jeden z nich należy oddać kurierowi). Po otrzymaniu podpisanej umowy firma wypłaca klientowi środki. Można je otrzymać zarówno tradycyjnie w formie przelewu na konto, jak również odebrać osobiście w placówce Poczty Polskiej, Banku Pocztowego lub w oddziale Banku Pekao S.A.

Warunki pierwszej pożyczki w SMS Kredyt

Marka nie przygotowała żadnych promocji dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w SMS Kredyt?

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona została dla kwoty pożyczki o wartości 4200 zł udzielonej na okres 30 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10% rocznie. Kwota raty wynosi 298,81 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 4765,13 zł (w tym: opłata operacyjna: 4200 zł, odsetki 565,13 zł) całkowita kwota do spłaty to 8965,13 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładowej pożyczki wynosi 96,48% . Kalkulacja została dokonana na dzień 01.03.2019 r.

Na jakich warunkach pożycza SMS Kredyt?

Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową w SMS Kredyt, należy spełniać poniższe warunki:

  • być w wieku od 20 do 80 lat
  • posiadać nr PESEL  i polski dowód osobisty
  • posiadać stałe źródło dochodu
  • nie posiadać negatywnych wpisów w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz BIK S.A.

Jak spłacić pożyczkę w SMS Kredyt?

Każdy klient tej marki otrzymuje indywidualny nr konta do spłaty SMS Kredyt. Jest on przekazywany pożyczkobiorcy w umowie pożyczki oraz w harmonogramie spłaty.

Czy SMS Kredyt pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Marka nie ma w swojej ofercie opcji przedłużenia spłaty pożyczki.

Opinie o SMS Kredyt

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek marki SMS Kredyt. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/sms-kredyt”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *