Home Kredyt

[button class=”btn-cta” link=”/out/home-kredyt”]Weź pożyczkę[/button]

Home Kredyt oferta

HomeKredyt.pl to wirtualna platforma, która umożliwia szybkie i łatwe podjęcie pożyczki pozabankowej przez internet i telefon. Po złożeniu wniosku oraz pozytywnej weryfikacji przez potencjalnego pożyczkodawcę, klient otrzymuje ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Jakie jest RRSO w Home Kredyt?

Reprezentatywny przykład: Całkowita kwota pożyczki: 3800 zł; Czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Stopa oprocentowania: 10% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 119.26%

Na jakich warunkach pożycza Home Kredyt?

HomeKredyt to platforma, która zapewnia konsumentom dostęp do różnorodnych ofert pożyczkowych. Warunki, które należy spełnić, by otrzymać poszczególne zobowiązanie, zależą od wybranego pożyczkodawcy.

Jak spłacić pożyczkę w Home Kredyt?

Wszelkie informacje niezbędne do spłaty pożyczki (w tym nr konta do spłaty Home Kredyt), zawarte są w umowie, którą klient otrzymuje w momencie podejmowania zobowiązania.

Home Kredyt opinie

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek HomeKredyt. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/home-kredyt”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *