Banknot

[button class=”btn-cta” link=”/out/banknot”]Weź pożyczkę[/button]

Banknot.pl oferta

Banknot.pl oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z Odnawialnej Linii Pożyczkowej. To produkt, który zapewnia stały dostęp do dodatkowej gotówki w kwocie od 500 do 5000 zł. Umowa zawierana jest na 4 miesiące. Przez ten czas klient może wielokrotnie sięgać po przyznane mu środki.

Jakie jest RRSO w Banknot.pl ?

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, prowizja: 210,00 zł, łączna kwota odsetek: 20,52 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 192,5%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 230,52 zł, całkowity koszt pożyczki: 230,52 zł (wg stanu na dzień 16 Marca 2018).

Banknot.pl logowanie

„Jak się zalogować do Banknot.pl „? To pytanie bardzo często zadają konsumenci, którzy mieli już kiedyś okazję skorzystać ze zobowiązania tej marki. Aby uzyskać dostęp do swojego konta, powinni wejść na stronę firmy i kliknąć przycisk Banknot.pl zaloguj się w prawym górnym ekranu. Wówczas na stronie zostanie wyświetlony formularz logowania. Będzie tam również opcja Banknot.pl rejestracja, z której mogą skorzystać nowi klienci marki.

Na jakich warunkach pożycza Banknot.pl?

Z Odnawialnej Linii Pożyczkowej mogą skorzystać osoby, które spełniają poniższe warunki:

• są w wieku od 18 do 70 lat
• mają polskie obywatelstwo i mieszkają w Polsce
• posiadają rachunek bankowy (należy być jego jedynym właścicielem)
• nie posiadają zaległości w bazach dłużników

Jak spłacić pożyczkę w Banknot.pl?

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego marka przesyła swoim klientom specjalne wyciągi, w których znajdują się informacje o wysokości minimalnej kwoty do spłaty i terminie jej płatności. Są tam również podane wszelkie informacje niezbędne do spłaty, m.in. indywidualny nr konta do spłaty Banknot.pl.

Opinie o Banknot.pl

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Banknot.pl. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/banknot”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *