konto 360° w Millennium

Opłaty za konto 360° w Millennium

Konto 360° może być najtańszym kontem na rynku – bo darmowym. By tak było należy spełnić dwa proste warunki: otrzymywać co miesiąc przelewy zewnętrzne na kwotę 1000 zł i wykonać jedną transakcję kartą bądź BLIKiem miesięcznie. Takie warunki spełni bez problemu każda pracująca osoba, która korzysta z konta w normalny sposób.

Konto 360°
Prowadzenie rachunku płatniczego 0 zł / 8 zł
Obsługa karty debetowej 0 zł / 7 zł
Przelewy internetowe 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów 0 zł / 1 lub 5 zł
Dodatkowe funkcje
 • BLIK
 • aplikacja mobilna
 • pakiet ubezpieczenia
 • płatności zbliżeniowe
Warunek darmowości rachunku 1000 zł wpływów zewnętrznych i 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie. Inaczej miesięczny koszt obsługi konta wynosi 15 zł.

[button class=”btn-cta” link=”/out/millennium”]Załóż konto[/button]

Opłaty za przelewy w Millennium

Przelewy w banku Millennium nie są drogie. Tak jak we właściwie wszystkich dużych bankach komercyjnych, jeśli ograniczymy się do bankowości internetowej i przelewów krajowych, to za przelewy nie zapłacimy nic. Wyjątek od tej zasady w Millennium stanowią przelewy natychmiastowe, których koszt wynosi 5 zł. Wyraźnie brakuje pakietu choćby trzech darmowych przelewów błyskawicznych. W zamian bank oferuje również błyskawiczny, ale też darmowy BLIK.

 

Przelewy na koncie 360°
Internetowy zwykły 0 zł
BLIK 0 zł
Natychmiastowy 5 zł
SEPA w EUR 0 zł
W walucie obcej lub przelew zagraniczny (SWIFT) 0,5% min 20 PLN max 125 PLN

Promocje za założenie konta w Millennium

Dla łowców okazji bankowych mamy złe wieści – Millennium wypłaca nagród za otwarcie konta. To jeszcze nie oznacza, że nowi klienci nie mogą tu liczyć na nic ciekawego.

Nowe środki zdeponowane na bezpłatnym Koncie Oszczędnościowym Profit są oprocentowane w wysokości 2,7% do kwoty 100 000 zł. Promocyjnie wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 100 dni. W przeciwieństwie do lokaty z konta oszczędnościowego Profit można wypłacać i wpłacać pieniądze bez utraty odsetek.

To nie wszystko. Przez rok po założeniu konta mamy dostęp do Pakietu Bardzo Pomocnego, czyli pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej oraz pomocy IT. Z pomocy można skorzystać do 7 razy do roku. Po upłynięciu bezpłatnego okresu pakiet kosztuje zaledwie 4,98 zł miesięcznie.

Aplikacja mobilna Bank Millennium

Aplikacja mobilna, czyli apka Banku Millennium nazywa się po prostu bank Millennium. Jak na aplikację bankową cieszy się w sklepie Play bardzo dobrą opinią. Pozwala na dostęp do wielu przydatnych funkcji konta niedostępnych z poziomu strony internetowej. Istnieje nawet rozszerzenie do aplikacji do smartwatchy pozwalające na płacenie w sklepie zegarkiem. Na co jeszcze pozwala aplikacja Bank Millennium?

 • Przelewy BLIK na telefon.
 • Opłacanie faktur przez kod QR.
 • Wszelkie normalne operacje na koncie.
 • Dostęp do produktów takich jak kredyty czy lokaty.
 • Zakup biletu komunikacji miejskiej.
 • Uiszczenie opłaty za miejsce parkingowe.
 • Rozmowa z chatbotem Milą.
 • Logowanie przez odcisk palca.
 • Płatności w sklepie telefonem.

[button class=”btn-cta” link=”/out/millennium”]Załóż konto[/button]

Jak założyć konto 360° w Millennium

Istnieją dwa sposoby na założenie konta 360°. Pierwszym z nich jest wizyta w oddziale po wypełnieniu wniosku online. W tej wersji umowa będzie na ciebie czekała w placówce, a konto zostanie aktywowane od razu po jej podpisaniu. Karta debetowa zostanie wysłana pocztą w ciągu kilku dni.

Drugi sposób to wypełnienie wniosku online i podpisanie umowy z kurierem. W tym przypadku zadzwoni do ciebie konsultant by ustalić datę i godzinę wizyty kuriera. Kurier zweryfikuje dane z twojego dowodu osobistego i przekaże ci umowę do podpisu. Wraz z umową otrzymasz od razu kartę debetową. Konto zostanie aktywowane po powrocie kopii umowy dla banku do Millennium, czyli w ciągu 1 do 3 dni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *