Karta kredytowa Simplicity od Citibanku

Zyskaj nawet 400 zł za wyrobienie karty kredytowej Simplicity

Citibank systematycznie uruchamia atrakcyjne promocje, które mają skłonić nowych klientów do skorzystania z oferty banku. W tej chwili za wyrobienie karty kredytowej Simplicity i spełnienie kilku dodatkowych warunków można otrzymać nawet do 400 zł w prezencie powitalnym.

Klient sam może zdecydować, o jaki upominek chce się ubiegać.

Do wyboru są:

  • voucher o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce,
  • 2 lata abonamentu w serwisie muzycznym Tidal,
  • głośnik JBL FLIP.

Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?

Karta kredytowa Citi Simplicity jest zupełnie darmowa. Dzięki temu w przypadku, gdy z niej nie korzystamy – niczego nie płacimy. To miła odmiana od popularnych na polskim rynku kart kredytowych, od których banki pobierają nie tylko opłaty za wydanie, ale także roczne opłaty za prowadzenie.

Warunki promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, a także dla klientów powracających. Aby wziąć w niej udział, nie możesz zatem posiadać żadnej aktywnej karty kredytowej w Citibanku.

Jeśli już kiedyś miałeś kartę kredytową tej marki, ale zrezygnowałeś z niej przed początkiem 2017 r., to śmiało możesz po raz kolejny ubiegać się o kartę (oraz wybrany przez siebie prezent :)).

Bank przygotował różne warunki promocji w zależności od wybranego prezentu.

W przypadku vouchera na zakupy w Biedronce musisz przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz wydać za pomocą karty minimum 2000 zł. Na złożenie wniosku o kartę masz czas do 3 października 2019 r.

Nieco dłużej, bo do 31 grudnia 2019 r., możesz ubiegać się o kartę Simplicity gwarantującą dwuletni dostęp do serwisu muzycznego Tidal. Aby spełnić warunki promocji i zyskać prezent, musisz co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej i dokonać transakcji kartą na łączną kwotę 1500 zł.

głośnik jbl flip

Musisz się szczególnie pospieszyć, jeśli zależy Ci na głośniku JBL FLIP. Promocyjna oferta ważna jest bowiem tylko do 30 września 2019 r.

Po otrzymaniu karty należy zarejestrować się w programie Priceless Specials i przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej. Musisz także wykonać transakcje kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy. Wówczas otrzymasz na 21000 punktów Priceless Specials, które możesz wymienić na bony rzeczowe lub dowolną nagrodę z oferty (również głośnik JBL FLIP :)).

 

 

Jak wnioskować o kartę kredytową w Citibanku?

Wniosek o kartę możesz złożyć przez internet lub mobilnie za pomocą swojego telefonu. Ważne jest, byś już na tym etapie wybrał prezent, który Cię interesuje. Sam proces aplikowania jest niezwykle intuicyjny i przejrzysty, dzięki czemu poradzi sobie z nim nawet niewprawiony użytkownik.

Pamiętaj, aby w trakcie wypełniania formularza mieć pod ręką dokumenty potwierdzające Twój dochód. Koniecznie musisz je dołączyć do wniosku.

Jakie warunki należy spełnić?

Aby ubiegać się o kartę kredytową Simplicity i wziąć udział w promocji, klient musi spełniać poniższe warunki:

  • mieć skończone 18 lat,
  • posiadać dochód netto w wysokości minimum 1200 zł,
  • być zatrudnionym w swoim miejscu pracy przynajmniej od 3 miesięcy.

Dodatkowe korzyści

CitiSpecials

CitiSpecials to program korzyści, który zapewnia atrakcyjne zniżki i rabaty w setkach restauracji, sklepów internetowych, sklepów stacjonarnych czy punktów usługowych. Ponadto karta kredytowa Simplicity zapewnia także dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty największych artystów. W tym roku klienci banku mogli kupić bilety na koncerty takich gwiazd, jak P!nk, Bon Jovi, Mettalica, Rod Steward czy Phil Collins.

CitiAlerts

Citibank zapewnia swoim klientom bezpłatne powiadomienia SMS o wykonanych transakcjach oraz pozostałym limicie zadłużenia. Usługa ta nazywa się CitiAlerts. Dzięki niej klient może na bieżąco monitorować stan swojego zadłużenia. W ten sposób nigdy już nie zapomni o dacie spłaty i nie narazi się na dodatkowe koszty związane z opóźnieniami.Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o