Kasomat

[button class=”btn-cta” link=”/out/kasomat”]Weź pożyczkę[/button]

Kasomat oferta

Kasomat.pl jest pośrednikiem kredytowym, który w swojej ofercie ma pożyczki innych firm. Dla swoich nowych klientów marka przygotowała ekspresową pożyczkę w kwocie maksymalnej do 1000 zł z okresem spłaty do 30 dni. Dla stałych klientów kwota zobowiązania wzrasta aż do 4000 zł. Firma udziela wyłącznie pożyczek online.

Warunki pierwszej pożyczki w Kasomat

Marka nie przygotowała żadnej promocyjnej oferty dla swoich nowych klientów.

Kasomat logowanie

„Jak się zalogować do Kasomat”? To pytanie zwykle zadają osoby, które korzystały wcześniej ze zobowiązań tej marki i chcą po nie sięgnąć po raz kolejny. W tym celu muszą kliknąć niebieski przycisk Kasomat logowanie w prawym górnym rogu ekranu. Jest tam również dostępna opcja odzyskiwania hasła.

Na jakich warunkach pożycza Kasomat?

Pożyczkobiorcą może zostać osoba w wieku od 20 do 67 lat. Musi posiadać pozytywną historię kredytową i nie może mieć żadnych negatywnych wpisów w bazach dłużników. Potencjalny klient musi również zostać zaakceptowany przez system Kasomat.pl oraz formularz scoringowy.

Jak spłacić pożyczkę w Kasomat?

Pożyczkobiorca otrzymuje umowę za pośrednictwem Kanałów Elektronicznej Komunikacji Internetowego Systemu Finansowego Kasomat. W niej są zawarte wszelkie dane niezbędne do spłaty zobowiązania. Nr konta do spłaty pożyczki Kasomat dostępny jest również na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce „Konta bankowe”.

Czy Kasomat pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Kasomat umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki o 30 dni. Aby tego dokonać, należy zalogować się na swoje konto i przejść do panelu „ Przedłuż spłatę”.

Opinie o Kasomat

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Kasomat. Klienci doceniają szybkość i prostotę procesu podejmowania zobowiązania tej marki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/kasomat”]Zobacz ofertę[/button]

8 thoughts on “Kasomat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *