Kasomat - opinie, logowanie

Kasomat
Kwota
Koszt pożyczki
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000432560
NIP: 7792407961
REGON: 365201709

Kasomat Kontakt

telefon: 667-227-124
www: kasomat.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00 Sobota - niedziela: nieczynne

Dane Kasomat

Surat Sp. z o.o.
Pl. Andersa 7
61-894 Poznań

Weź pożyczkę

Kasomat oferta

Kasomat.pl jest pośrednikiem kredytowym, który w swojej ofercie ma pożyczki innych firm. Dla swoich nowych klientów marka przygotowała ekspresową pożyczkę w kwocie maksymalnej do 1000 zł z okresem spłaty do 30 dni. Dla stałych klientów kwota zobowiązania wzrasta aż do 4000 zł. Firma udziela wyłącznie pożyczek online.

Warunki pierwszej pożyczki w Kasomat

Marka nie przygotowała żadnej promocyjnej oferty dla swoich nowych klientów.

Kasomat logowanie

„Jak się zalogować do Kasomat”? To pytanie zwykle zadają osoby, które korzystały wcześniej ze zobowiązań tej marki i chcą po nie sięgnąć po raz kolejny. W tym celu muszą kliknąć niebieski przycisk Kasomat logowanie w prawym górnym rogu ekranu. Jest tam również dostępna opcja odzyskiwania hasła.

Na jakich warunkach pożycza Kasomat?

Pożyczkobiorcą może zostać osoba w wieku od 20 do 67 lat. Musi posiadać pozytywną historię kredytową i nie może mieć żadnych negatywnych wpisów w bazach dłużników. Potencjalny klient musi również zostać zaakceptowany przez system Kasomat.pl oraz formularz scoringowy.

Jak spłacić pożyczkę w Kasomat?

Pożyczkobiorca otrzymuje umowę za pośrednictwem Kanałów Elektronicznej Komunikacji Internetowego Systemu Finansowego Kasomat. W niej są zawarte wszelkie dane niezbędne do spłaty zobowiązania. Nr konta do spłaty pożyczki Kasomat dostępny jest również na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce „Konta bankowe”.

Czy Kasomat pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Kasomat umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki o 30 dni. Aby tego dokonać, należy zalogować się na swoje konto i przejść do panelu „ Przedłuż spłatę”.

Opinie o Kasomat

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Kasomat. Klienci doceniają szybkość i prostotę procesu podejmowania zobowiązania tej marki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Zobacz ofertę

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karola
Karola
1 rok temu

Brałam i wszystko było OK! szybko, łatwo, a pieniążki od razu na koncie.

MIlivanila
MIlivanila
1 rok temu

Spoko oferta, pożyczają jednak tylko do 1000 zł, a przecież nieraz człowiek potrzebuje więcej.

Michał
Michał
1 rok temu

Cała procedura poszła szybko, ale wysokość pierwszej pożyczki to jakaś masakra. 250 zł to strasznie mało, zwłaszcza, że konkurencja ma dużo wyższe kwoty.

Ania43
Ania43
1 rok temu

Brałam pożyczkę na kasomat i naprawdę wszystko poszło gładko i łatwo

mini
mini
1 rok temu

tylko tysiąc złotych, szczerze powiem szału nie robi. Gdyby pożyczali więcej, myślę, że byłoby dla nich dużo lepiej

Monika
Monika
1 rok temu

Witam, czy są jakieś problemy w uzyskaniu pozytywnej decyzji w Kasomacie? Chciałam wziąć u nich 1000zl dla nowych klientów – czy na pewno pierwsza pożyczka jest za darmo? Długo czeka się na przelew?

jar0
jar0
1 rok temu

polecam wszystkim kasomat. to naprawde rzetelna firma. wczensiej bralem pozyczke w kilku innych, ale tylko w kasomacie mnie potraktowali w porzadku, o tamtych to szkoda gadac. kasa szybko na koncie, formalnosci zero, polecam ! ! !

To był dobry rok dla Kasomatu | Szybka pożyczka przez internet - kasomat.pl
To był dobry rok dla Kasomatu | Szybka pożyczka przez internet - kasomat.pl
1 rok temu

[…] – Był to czas, kiedy szczególnie ważne stało się powzięcie planów rozwojowych, dostosowanych do zmian w obszarze zainteresowania inwestorskiego. – podsumowuje ubiegły rok Margita Kaczmarek, Prezes Zarządu Surat Sp. z o.o., właściciela marki Kasomat. […]

8
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x