T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe działa w sektorze bankowym od 4 maja 2014 roku jako następca internetowego Alior Sync. Specyfiką tego banku jest łączenie oferty bankowej z telekomunikacyjną.

TM Usługi Bankowe funkcjonują pod marką T-Mobile, ale za produkty i usługi finansowe oraz zaplecze odpowiada Alior Bank. Na tej kooperacji operatora komórkowego z uniwersalnym bankiem skorzystali przede wszystkim klienci, bowiem uzyskali dostęp do nowych usług (skupionych wokół zarządzania finansami osobistymi) i wielu atrakcyjnych promocji.

T-Mobile Usługi Bankowe to zupełnie nowa jakość w polskiej bankowości. Instytucja finansowa łączy w sobie ofertę pierwszego w pełni internetowego i mobilnego banku nad Wisłą (dawnego Alior Sync będący częścią Alior Banku) i operatora komórkowego T-Mobile. Produkty i usługi T-Mobile Usług Bankowych skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców.

Tym pierwszym bank proponuje oprocentowane konto, limit w rachunku, a także pożyczkę i możliwość przeniesienia kredytu z innego banku. Nie brakuje też produktów oszczędnościowych (lokaty, konto oszczędnościowe, świnka skarbonka), kart kredytowych oraz kont walutowych.

Firmy mogą w T-Mobile założyć konto, uruchomić kredyt w rachunku, ulokować swoje oszczędności oraz skorzystać z przelewów natychmiastowych.

T-Mobile Usługi Bankowe - kontakt

Infolinia Kontakt Dostępność
Infolinia ogólna
Infolinia premium
Infolinia bankowość prywatna
Infolinia biznes i przedsiębiorstwa
Zastrzeganie kart

Aktualne promocje T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe – kredyt gotówkowy do 200 000 zł

T-Mobile Usługi Bankowe posiada ofertę kredytu w kwocie od 5000 do 200 000 zł. Na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że nie wymagają zaświadczeń o dochodach. Bank jednak weryfikuje zdolność i historię kredytową w BIK. Proces ubiegania się o kredyt odbywa się internetowo lub w oddziale. Kwotę pożyczki można przeznaczyć i wykorzystać w dowolny sposób. Do kwoty kredytu 150 000 zł, bank nie wymaga poręczycieli.

Okres kredytowania wynosi od 3 do 144 miesięcy. Istnieje kilka sposobów na wpłacanie rat: tradycyjnym przelewem z rachunku bankowego kredytobiorcy, a także sposób dedykowany osobom posiadającym konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe. Właściciel rachunku ustawia automatyczną spłatę lub może zlecić transakcję przez bankowość telefoniczną. Co istotne, to w żaden sposób rat nie można regulować za pomocą zlecenia stałego.

Pożyczka gotówkowa w T-Mobile Usługi Bankowe

Kwota – od 500 do 3500 zł. Co istotne, to okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat. Oprocentowanie wynosi 0 proc. Jedyną opłatą jest prowizja. RRSO wynosi 21,77 proc. O pożyczkę gotówkową Klient Banku może wnioskować za pośrednictwem bankowości internetowej.
Jak wziąć kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe?

  1. Należy wypełnić wniosek na stronie www
  2. Oczekiwać na telefon od konsultanta – powinien nastąpić w przeciągu 5-15 minut
  3. Potem następuję weryfikacja wniosku i przygotowanie oferty
  4. Następnie należy dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty
  5. Przelew na konto

Pierwszym etapem ubiegania się o kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Formularz jest dostępny na stronie internetowej.

We wniosku muszą się znaleźć twoje dane osobowe, wysokość oraz źródło dochodu.

Po wysłaniu dokumentu, skontaktuje się z Tobą konsultant, w celu przedstawienia szczegółowych warunków oferty. Co istotne, umowę kredytu można zawrzeć w trakcie rozmowy z przedstawicielem banku (opcja dostępna tylko do kwoty 20 tys. zł). Umowę kredytu dostarcza kurier.

Pieniądze zostaną przelane niezwłocznie po podpisaniu umowy. Czas wykonania przelewu jest uzależniony od polityki transferowej banku, w którym prowadzisz rachunek.

Ważne – wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć osobiście, w oddziale T -Mobile Usługi Bankowe. Natomiast osoby, które są Klientami instytucji mogą ubiegać się pożyczkę za pośrednictwem bankowości internetowej.

T-Mobile Usługi Bankowe logowanie

Aby uzyskać dostęp do bankowości internetowej, musisz wejść na stronę banku i w odpowiednie miejsca wpisać swoje dane do logowania. Na tym etapie powinieneś również wybrać obrazek bezpieczeństwa, który wybrałeś przy pierwszym logowaniu w serwisie. W ramach wymogów ustanowionych przez unijną dyrektywę PSD2, bank może wymagać od Ciebie również potwierdzenia logowania kodem SMS lub powiadomieniem PUSH w aplikacji mobilnej. Możesz je zatwierdzić przy użyciu PIN-u, wybranego wzoru lub odcisku palca.

T-Mobile Usługi Bankowe kontakt

Nazwa: T-Mobile Usługi Bankowe

Strona WWW: t-mobilebankowe.pl

Adres:
Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa

fax: +48 22 555 23 23
tel.: +48 22 555 22 22

T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Nasi czytelnicy chwalą produkty finansowe T-Mobile Usługi Bankowe. Według nich na szczególne wyróżnienie zasługuje konto osobiste oraz pożyczka gotówkowa. Być może miałeś okazję skorzystać z oferty tej marki? Podziel się z nami swoją opinią!

T-Mobile Usługi Bankowe - IBAN i SWIFT/BIC

IBAN
SWIFT/BIC

Podstawowa oferta T-Mobile Usługi Bankowe

Pozostałe usługi T-Mobile Usługi Bankowe

Podsumowanie oferty T-Mobile Usługi Bankowe

Zalety

Wady

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walter_white_678
walter_white_678
1 rok temu

Racja, aliorSYNC (jak działał, hehe) był trochę lepszy, ale na konto online w T-Mobile też nie ma co narzekać. Brak opłat, nawet za kartę, bo wystarczy zrobić transakcje na 200 zł, żeby nie płacić, wszystkie bankomaty też gratis, przelewy również. Niby T-Mobile jest obsługiwane przez Aliora, ale ich konto jest o wiele lepsze, no pomijając brak oddziałow, ale poto wybieram ROR internetowy, żeby po bankach nie chodzić. Używam, jestem zadowolony, mogę polecić bez żadnych obawień.

szybkiIwsciekly
szybkiIwsciekly
1 rok temu

bylem dosc niechetny temu bankowi, bo kojarzy mi sie kiepsko z siecia telefoniczna hehe, troche kiedys mialem z nimi do czynienia. ale jako bank t-mobile jak najbardziej okej, przekonala mnie dziewczyna bo u nich ma konto, ja teraz wziolem kredyt na samochod i powiem wam ze calkiem niezle, mila obsluga, wszystko szybko zalatwione takze teraz sie woze nowa furka dzieki wam t-mobile ;))) heheh

MIklusz
MIklusz
1 rok temu

Mają bardzo dobre konto osobiste!

Krystek
Krystek
1 rok temu

Zdecydowałem się na wzięcie pożyczki gotówkowej w T-Mobile usługi bankowe. Przyznam, że szybko poszło. Mam stałe dochody z tytułu umowy o pracę, czysty BIK. Wypełniłem dokumenty, decyzja była tego samego dnia a na drugi dzień dostałem przelew pożyczki na konto.

gloos
gloos
1 rok temu

Założyłem ROR jeszcze pod marką SYNC. Po zmianie brandu oferta trochę się pogorszyła więc przed rokiem wypowiedziałem umowę. Niespodziankę było dla mnie zablokowanie karty i dostępu do środków na rachunku zaraz po złożeniu wypowiedzenia – w moim przypadku nie było to tragedią. Nie korzystałem z kredytów. Z perspektywy czasu oceniam bank raczej pozytywnie.

PAWEŁ
PAWEŁ
1 rok temu

NIGDY WIĘCEJ BANK ALIOR LUB T-MOBILE USŁUGI B.SŁUCHAJCIE HIT!!! WPŁATA WPŁATOMAT …3000TYSIACE PO PRZELICZENIU BANKOMAT INFORMUJE ŻE SIE USZKODZIŁ I ZAPRASZA POŻNIEJ HURA ZERO CZEGOKOLWIEK POKWITOWANIA ITP. REKLAMACJA W BANKU REKLAMACJA W ZARZADZAJACYMI BANKOMATEM I CO HURA WSPÓLNIE ZNALEŹLI ….. CAŁE 2500ZŁ COZ 500 TO CHYBA PROWIZJA PONOWNE REKLAMACJE I ZERO NIE MA I FINAŁ WIĘC NIC TYLKO DRAMAT. NAWET RZECZNIK FINANSOWY NIE POMÓGŁ .NAPISALI MI ŻE MOGĘ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ CYWILNĄ W/W BANKOWI . ZAPEWNE BYM Z NIMI WYGRAŁ . CZUJE ŚIĘ OKRADZIONY I OSZUKANY PRZEZ ZARÓWNO BANK T-MOBILE JAK I PRZEZ FIRMĘ OBSŁUGUJĄCĄ BANKOMATY EURONETU. WINNYCH NIE MA I… Czytaj więcej »

talo
talo
1 rok temu

Niestety to tylko maszyny, które od czasu do czasu się psują. Rozumiem zdenerwowanie, ale polecam złożyć jeszcze jedną reklamację i z pewnością zwrócą jeżeli się należy.

7
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x