T-Mobile Usługi Bankowe

bank

7 thoughts on “T-Mobile Usługi Bankowe

  • Author gravatar

   Racja, aliorSYNC (jak działał, hehe) był trochę lepszy, ale na konto online w T-Mobile też nie ma co narzekać. Brak opłat, nawet za kartę, bo wystarczy zrobić transakcje na 200 zł, żeby nie płacić, wszystkie bankomaty też gratis, przelewy również. Niby T-Mobile jest obsługiwane przez Aliora, ale ich konto jest o wiele lepsze, no pomijając brak oddziałow, ale poto wybieram ROR internetowy, żeby po bankach nie chodzić. Używam, jestem zadowolony, mogę polecić bez żadnych obawień.

  • Author gravatar

   bylem dosc niechetny temu bankowi, bo kojarzy mi sie kiepsko z siecia telefoniczna hehe, troche kiedys mialem z nimi do czynienia. ale jako bank t-mobile jak najbardziej okej, przekonala mnie dziewczyna bo u nich ma konto, ja teraz wziolem kredyt na samochod i powiem wam ze calkiem niezle, mila obsluga, wszystko szybko zalatwione takze teraz sie woze nowa furka dzieki wam t-mobile ;))) heheh

  • Author gravatar

   Mają bardzo dobre konto osobiste!

  • Author gravatar

   Zdecydowałem się na wzięcie pożyczki gotówkowej w T-Mobile usługi bankowe. Przyznam, że szybko poszło. Mam stałe dochody z tytułu umowy o pracę, czysty BIK. Wypełniłem dokumenty, decyzja była tego samego dnia a na drugi dzień dostałem przelew pożyczki na konto.

  • Author gravatar

   Założyłem ROR jeszcze pod marką SYNC. Po zmianie brandu oferta trochę się pogorszyła więc przed rokiem wypowiedziałem umowę. Niespodziankę było dla mnie zablokowanie karty i dostępu do środków na rachunku zaraz po złożeniu wypowiedzenia – w moim przypadku nie było to tragedią. Nie korzystałem z kredytów. Z perspektywy czasu oceniam bank raczej pozytywnie.

  • Author gravatar

   NIGDY WIĘCEJ BANK ALIOR LUB T-MOBILE USŁUGI B.SŁUCHAJCIE HIT!!!

   WPŁATA WPŁATOMAT …3000TYSIACE PO PRZELICZENIU BANKOMAT INFORMUJE ŻE SIE USZKODZIŁ I ZAPRASZA POŻNIEJ HURA ZERO CZEGOKOLWIEK POKWITOWANIA ITP.
   REKLAMACJA W BANKU REKLAMACJA W ZARZADZAJACYMI BANKOMATEM I CO HURA WSPÓLNIE ZNALEŹLI …..
   CAŁE 2500ZŁ COZ 500 TO CHYBA PROWIZJA PONOWNE REKLAMACJE I ZERO NIE MA I FINAŁ WIĘC NIC TYLKO DRAMAT. NAWET RZECZNIK FINANSOWY NIE POMÓGŁ .NAPISALI MI ŻE MOGĘ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ CYWILNĄ W/W BANKOWI . ZAPEWNE BYM Z NIMI WYGRAŁ . CZUJE ŚIĘ OKRADZIONY I OSZUKANY PRZEZ ZARÓWNO BANK T-MOBILE JAK I PRZEZ FIRMĘ OBSŁUGUJĄCĄ

   BANKOMATY EURONETU.

   WINNYCH NIE MA I 500 ZŁ RÓWNIEŻ

  • Author gravatar

   Niestety to tylko maszyny, które od czasu do czasu się psują. Rozumiem zdenerwowanie, ale polecam złożyć jeszcze jedną reklamację i z pewnością zwrócą jeżeli się należy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *