T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe jest jednym z oddziałów Alior Bank. Jego początki sięgają 2012 r., kiedy to zaczął funkcjonować jako Alior Sync. Dwa lata później wprowadzono jego obecną nazwę. Cechą charakterystyczną T-Mobile Usługi Bankowe jest to, że swoje produkty oferuje klientom przez internet i infolinię, a także bezpośrednio w placówkach sieci komórkowej T-Mobile. Współpraca z Alior zaowocowała szeregiem rozwiązań dla klientów indywidualnych – w ofercie znajdziemy m.in. konta, karty kredytowe czy pożyczki gotówkowe.

T-Mobile Usługi Bankowe - kontakt

Z konsultantami banku T-Mobile Usługi Bankowe można skontaktować się na kilka sposobów: za pośrednictwem formularza elektronicznego, przez infolinię, tradycyjnym listem lub za pośrednictwem czatu video. Pracownicy telefoniczni dostępni są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzwoniąc na infolinię można skorzystać z serwisu automatycznego IVR. Numery kontaktowe do T-Mobile Usługi Bankowe zawarto w tabeli poniżej:

Infolinia Kontakt Dostępność
Infolinia ogólna

konsultanci dostępni 24/7

z telefonów stacjonarnych i komórkowych – 19 506 lub (12) 370 71 00
z sieci Play – 12 19 506
z zagranicy – (+48) 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00

Infolinia premium
Infolinia bankowość prywatna

z telefonów stacjonarnych i komórkowych – 19 506 lub (12) 370 71 00
z sieci Play – 12 19 506
z zagranicy – +48 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00

konsultanci dostępni 24/7

Infolinia biznes i przedsiębiorstwa
Zastrzeganie kart

z telefonów stacjonarnych i komórkowych – 19 506 lub (12) 370 71 00
z sieci Play – 12 19 506
z zagranicy – (+48) 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00
BOK Abonenta T-Mobile – 602 900 000

konsultanci dostępni 24/7

Aktualne promocje T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe przygotowało dla swoich klientów szereg atrakcyjnych promocji. Pierwszą z nich jest możliwość uzyskania 9 proc. zniżki w wypożyczalni samochodów Rentalcars.com. Aby otrzymać rabat, wystarczy za rezerwację zapłacić kartą kredytową lub debetową Mastercard T-Mobile Usługi Bankowe. Można skorzystać także ze zniżki o wysokości 20 proc.  przy doładowaniu telefonu w T-Mobile na kartę, Heyah, MIX oraz Heyah z T-Mobile konta.

To tylko niektóre bonusy i udogodnienia dla klientów. Większość promocji wiąże się z najpopularniejszymi produktami finansowymi banku T-Mobile Usługi Bankowe. Mowa tu o koncie osobistym Freemium, karcie kredytowej i pożyczce gotówkowej. Sprawdź szczegóły tych ofert:

NAZWA PRODUKTU OPIS PRODUKTU
Konto Freemium Bank T-Mobile oferuje bardzo dobre warunki konta bankowego. Konto Freemium jest darmowe, a karta debetowa może być bezpłatna przy wykonaniu nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł w miesiącu. Do tego bonus w postaci 20 proc. podczas doładowań telefonów w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z konta.
Karta kredytowa Mastercard Karta kredytowa Mastercard to stały dostęp do dodatkowej gotówki. T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie kartę z okresem bezodsetkowym do 59 dni, oprocentowaniem ma 7,2 proc. oraz limit nawet do 80 000 zł. Można uniknąć opłaty za kartę, jeśli zostaną wykonane min. 4 transakcje bezgotówkowe w bieżącym okresie rozliczeniowym.
Pożyczka gotówkowa T-Mobile Pożyczka gotówkowa T-Mobile Usługi Bankowe to produkt finansowy dostępny całkowicie przez internet. Klienci mogą wnioskować o kwoty do 200 tys. zł. RRSO wynosi 16,4 proc. (reprezentatywne). Pełne koszty zobowiązania zależą od wysokości kredytu oraz czasu jego spłaty. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do nawet 10 lat. Nie trzeba posiadać konta w T-Mobile, aby otrzymać finansowanie.

T-Mobile Usługi Bankowe - IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA. SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

IBAN PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew
SWIFT/BIC ALBPPLPW

Podstawowa oferta T-Mobile Usługi Bankowe

W zakres podstawowej oferty banku wchodzą: konta osobiste, karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, limit w koncie czy kredyt konsolidacyjny. T-Mobile Usługi Bankowe posiada ofertę dla osób, które chcę prowadzić konto za darmo (przy spełnieniu minimalnych wymagań) oraz konta dla tych, którzy potrzebują oprocentowanego rachunku. Bank umożliwia korzystanie z karty naklejki i wygodnej aplikacji mobilnej.

Pozostałe usługi T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe posiada solidną ofertę dla klientów indywidualnych, choć nie jest ona bardzo rozbudowana. Mimo tego w jednym miejscu można wykupić ubezpieczenie do zobowiązań finansowych, złożyć wniosek w programie socjalnym, założyć Profil Zaufany czy skorzystać z programu Mastercard Bezcenne Chwile. Poznaj szczegóły dotyczące pozostałych usług w ofercie banku T-Mobile.

 

USŁUGA OPIS
Ubezpieczenia
  • ubezpieczenia pożyczek
  • ubezpieczenia kart kredytowych
Oszczędności
  • konto oszczędnościowe
  • Świnka Skarbonka
Inwestycje
  • lokaty terminowe
e-Urząd Usługa, która umożliwia:
  • logowanie do Platformy Usług Elektronicznych ZUS
  • założenie profilu zaufanego ePUAP
  • składanie wniosków o 500+ i 300+
Mastercard Bezcenne Chwile Zbieranie punktów poprzez używanie kart debetowych i kredytowych, a następnie ich wymiana na atrakcyjne nagrody. Ponadto oferty specjalne u partnerów programu.

Podsumowanie oferty T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe to jeden z bardziej nowoczesnych banków w Polsce. Choć nie posiada bardzo szerokiej oferty, to większość proponowanych produktów i usług ma atrakcyjne warunki, a liczne promocje dodatkowo zachęcają do współpracy z tą instytucją. Co więcej, intuicyjna i zaawansowana aplikacja mobilna pozwala na zarządzanie własnymi finansami w każdym miejscu i czasie.

Zalety

  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki gotówkowej.
  • Zaawansowana aplikacja mobilna.
  • Liczne promocje.
  • Brak opłat za prowadzenie konta Freemium.
  • Usługa e-Urzędu.
  • Długi okres bezodsetkowy dla karty kredytowej.
  • Możliwość całodobowego kontaktu z konsultantami banku.

Wady

  • Opłata za kartę do konta Freemium przy miesięcznych transakcjach mniejszych niż 200 zł.
  • Tylko jeden wariant karty kredytowej.
  • Uboga oferta ubezpieczeń.
  • Niskie oprocentowanie na lokatach terminowych.
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walter_white_678
walter_white_678
1 rok temu

Racja, aliorSYNC (jak działał, hehe) był trochę lepszy, ale na konto online w T-Mobile też nie ma co narzekać. Brak opłat, nawet za kartę, bo wystarczy zrobić transakcje na 200 zł, żeby nie płacić, wszystkie bankomaty też gratis, przelewy również. Niby T-Mobile jest obsługiwane przez Aliora, ale ich konto jest o wiele lepsze, no pomijając brak oddziałow, ale poto wybieram ROR internetowy, żeby po bankach nie chodzić. Używam, jestem zadowolony, mogę polecić bez żadnych obawień.

szybkiIwsciekly
szybkiIwsciekly
1 rok temu

bylem dosc niechetny temu bankowi, bo kojarzy mi sie kiepsko z siecia telefoniczna hehe, troche kiedys mialem z nimi do czynienia. ale jako bank t-mobile jak najbardziej okej, przekonala mnie dziewczyna bo u nich ma konto, ja teraz wziolem kredyt na samochod i powiem wam ze calkiem niezle, mila obsluga, wszystko szybko zalatwione takze teraz sie woze nowa furka dzieki wam t-mobile ;))) heheh

MIklusz
MIklusz
1 rok temu

Mają bardzo dobre konto osobiste!

Krystek
Krystek
1 rok temu

Zdecydowałem się na wzięcie pożyczki gotówkowej w T-Mobile usługi bankowe. Przyznam, że szybko poszło. Mam stałe dochody z tytułu umowy o pracę, czysty BIK. Wypełniłem dokumenty, decyzja była tego samego dnia a na drugi dzień dostałem przelew pożyczki na konto.

gloos
gloos
1 rok temu

Założyłem ROR jeszcze pod marką SYNC. Po zmianie brandu oferta trochę się pogorszyła więc przed rokiem wypowiedziałem umowę. Niespodziankę było dla mnie zablokowanie karty i dostępu do środków na rachunku zaraz po złożeniu wypowiedzenia – w moim przypadku nie było to tragedią. Nie korzystałem z kredytów. Z perspektywy czasu oceniam bank raczej pozytywnie.

PAWEŁ
PAWEŁ
1 rok temu

NIGDY WIĘCEJ BANK ALIOR LUB T-MOBILE USŁUGI B.SŁUCHAJCIE HIT!!! WPŁATA WPŁATOMAT …3000TYSIACE PO PRZELICZENIU BANKOMAT INFORMUJE ŻE SIE USZKODZIŁ I ZAPRASZA POŻNIEJ HURA ZERO CZEGOKOLWIEK POKWITOWANIA ITP. REKLAMACJA W BANKU REKLAMACJA W ZARZADZAJACYMI BANKOMATEM I CO HURA WSPÓLNIE ZNALEŹLI ….. CAŁE 2500ZŁ COZ 500 TO CHYBA PROWIZJA PONOWNE REKLAMACJE I ZERO NIE MA I FINAŁ WIĘC NIC TYLKO DRAMAT. NAWET RZECZNIK FINANSOWY NIE POMÓGŁ .NAPISALI MI ŻE MOGĘ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ CYWILNĄ W/W BANKOWI . ZAPEWNE BYM Z NIMI WYGRAŁ . CZUJE ŚIĘ OKRADZIONY I OSZUKANY PRZEZ ZARÓWNO BANK T-MOBILE JAK I PRZEZ FIRMĘ OBSŁUGUJĄCĄ BANKOMATY EURONETU. WINNYCH NIE MA I… Czytaj więcej »

talo
talo
1 rok temu

Niestety to tylko maszyny, które od czasu do czasu się psują. Rozumiem zdenerwowanie, ale polecam złożyć jeszcze jedną reklamację i z pewnością zwrócą jeżeli się należy.

7
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x