HSBC Bank Polska SA

HSBC Bank Polska SA

Spis treści

Infolinia Kontakt Dostępność
Infolinia ogólna
Infolinia premium
Infolinia bankowość prywatna
Infolinia biznes i przedsiębiorstwa
Zastrzeganie kart

HSBC koncentruje się na następujących grupach usług:

* bankowość Klientów Indywidualnych
* bankowość korporacyjna
* usługi skarbowe
* bankowość inwestycyjna

HSBC logowanie

Aby zalogować się w HSBC, należy wejść na stronę internetową marki i kliknąć przycisk Log on. Później musisz jeszcze wybrać między serwisami transakcyjnymi HSBCnet a HSBCnet Mobile.

HSBC kontakt

Nazwa: HSBC France (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Strona WWW: www.hsbc.pl

Adres: Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Telefon: (+48) 22 314 01 44

Historia HSBC:

Grupa HSBC powstała w 1865 roku jako Hongkong and Shanghai Banking Corporation. Obecnie jest jedną z największych światowych instytucji oferujących usługi bankowo-finansowe. Akcje grupy są notowane na giełdach w Londynie, Hongkongu, Nowym Jorku i Paryżu.

Od 1990 roku HSBC działa na polskim rynku jako firma inwestycyjna: HSBC Investment Services (Poland) Sp. z o.o. HSBC Investment Services doradzał lub występował jako wiodący menedżer w ponad 40 transakcjach o łącznej wartości ponad 21,5 mld PLN. Zasługi warszawskiego biura podkreślają otrzymane nagrody.

W 2003 roku HSBC zakupił Polski Kredyt Bank S.A., rozpoczynając działalność na rynku bankowości detalicznej pod marką Beneficial Kredyt.

Od marca 2008 do czerwca 2009 usługi bankowości detalicznej świadczone były pod marką HSBC Credit.

W 2004 bank oficjalnie zmienił nazwę na HSBC Bank Polska S.A. Od tego czasu bank rozwija bankowość korporacyjną i usługi skarbowe.

HSBC Bank Opinie

HSBC Bank Polska ma dobrą opinię wśród naszych czytelników. Dużym zainteresowaniem cieszy się kredyt gotówkowy tego banku, który jest szczególnie chwalony. Być może Ty również masz jakieś doświadczenia z HSCB Bankiem, którymi mógłbyś się podzielić z innymi?

IBAN
SWIFT/BIC

Zalety

Wady

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CharityCASE29
CharityCASE29
1 rok temu

Some time before, I needed to buy a car for my business but I didn't earn enough cash and couldn't buy something. Thank heaven my friend proposed to take the personal loans from banks. Thus, I did that and was satisfied with my small business loan.

Krycha
Krycha
1 rok temu

Wielokrotnie brałam w HSBC kredyt na meble z Ikei i jestem z ich usług zadowolona. Spłacałam dwie raty w miesiącu i po spłacie całkowitej automatycznie oddali mi nadpłacone odsetki. Z podziękowaniem przysłali pismo o zakończeniu spłaty kredytu.

jacek7234
jacek7234
1 rok temu

Bank HSBC jest taki sobie, usługi niby dobre, ale jak poczytałem co robia z pracownikami na forum gowork.pl/opinie_czytaj,43 to juz sami nie wiem.

maciek
maciek
1 rok temu

witam, ma problem ze zrobieniem przelewu na konto walutowe. ktos pomoże?

4
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x