Ranking pożyczek ratalnych – lipiec 2020

Monedo Now liderem lipcowego zestawienia!

Monedo Now to firma należąca do międzynarodowej spółki Kreditech, która działalność rozpoczęła w Hamburgu. Przy ocenie zdolności kredytowej pożyczkodawca korzysta z zaawansowanych systemów sztucznej inteligencji, opartej na stale udoskonalanych algorytmach. Skutkuje to tym, że każdy klient może liczyć na zindywidualizowaną ofertę, z uwzględnieniem jego możliwości finansowych. Stosowanie AI to także mniejsze, w porównaniu do innych firm, koszty finansowania.

Oferta Mondeo Now pozwala na uzyskanie od 1 000 do nawet 20 000 zł. Wrażenie robi także czas spłaty, który może wynieść maksymalnie 48 miesięcy. Co ważne, pożyczkobiorcy mogą uregulować zadłużenie jeszcze przed zakończeniem okresu kredytowania. Aby wziąc pożyczkę ratalną w Monedo Now wystarczy mieć min. 18 lat oraz dowód osobisty. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze dostaniemy w ekspresowym tempie.

SuperGrosz tuż za liderem na drugim miejscu!

SuperGrosz to firma z polskim kapitałem, która proponuje pożyczki ratalne na wkoty od 1 000 do 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi w tym przypadku maksymalnie 50 dni. Super Grosz wyróżnia się jednak na tle konkurencji ze względu na opcjonalną weryfikację bez posiadania rachunku bankowego poprzez czek Giro, a także szybkie transfery środków wykonywane w oparciu o system DotPay.

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę ratalną w SuperGrosz, możemy wybrać sposób wnioskowania – przez internet lub telefon. Nie zmienia to jednak faktu, iż ta pierwsza opcja jest dużo szybsza. Małym minusem może być tutaj minimalny wiek – aby móc starać się o pieniądze, trzeba mieć minimum 21 lat.

Trzecie miejsce należy do Axi Card

Właścicielem Axi jest Easy Payment Services LTD. Sama firma pożyczkowa należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart-Mastercard. Ta oferta jest stosunkowo nietypowa, ponieważ pożyczkodawca udziela finansowania ratalnego poprzez kartę kredytową, która ważna jest 3 lata. Maksymalny limit ustalono na 6 000 zł.

Warto zaznaczyć, że w Axi Card historia naszych zadłużeń nie rzutuje na decyzję w sprawie wypełnionego i przesłanego wniosku. Transakcje kartą można wygodnie kontrolować poprzez Profil Osobisty AXI. Jeśli z jakiegoś powodu produkt nie spełni naszych oczekiwań, możemy zrezygnować z karty w dowolnym momencie.

Ratado depcze po piętach pierwszej trójce

Ratado posiada w ofercie pożyczki ratalne na kwoty od 500 do nawet 20 000 zł z maksymalnym okresem spłaty na 48 miesięcy. O finansowanie mogą się tu ubiegać osoby, które są wieku od 20 do 80 lat, posiadają zdolność kredytową, stały dochód oraz aktywne konto bankowe. Ratado przy rozpatrzeniu wniosków sprawdza najpopularniejsze bazy dłużników np. BIG InfoMonitor czy BIK.

W przypadku tej firmy pożyczkowej weryfikacja mogłaby być lepsza, ponieważ obecnie przeprowadza się ją telefonicznie lub za pośrednictwem kuriera, co zajmuje więcej czasu. Z drugiej strony pieniądze od Ratado możemy otrzymać bez wielu dokumentów – wystarczy dowód osobisty.

Piąte miejsce zajmuje Smartney!

Smartney jest firmą która należy do międzynarodowej grupy Auchan. Ponad 35 lat doświadczenia na rynku finansowym, działalność na terenie 11 krajów oraz obsługa blisko 8 milionów klientów zaowocowały ofertą pożyczki ratalnej z wysoką kwotą finansowania do 60 000 zł i wygodnym okresem spłaty od 12 do nawet 60 miesięcy.

Oprócz tego nie Smartney nie wymaga spełnienia wielu wymagań. Aby dostać pieniądze należy mieć jedynie dowód osobisty i ważny numer konta bankowego. Wniosek wypełniany jest w całości przez internet, dzięki temu nie musimy długo czekać na decyzję. Dodadtkowo, jeśli nasze starania przyniosą pozytywny wynik, to udzielone nam środki pojawią się błyskawicznie na koncie – Smartney korzysta z nowoczesnego systemu przelewów DotPay.

Nie chcesz lub nie możesz wziąć pożyczki ratalnej? Sprawdź inne rozwiązania

Choć pożyczka ratalna umożliwia otrzymanie wysokich kwot, to z drugiej strony nie każdy może sobie na nią pozwolić. Najważniejsze jest dopasowanie oferty do naszych możliwości finansowych. W tym celu warto sprawdzić nasz ranking chwilówek, w którym zawarto najlepsze propozycje krótkoterminowych pożyczek na mniejsze kwoty.

Lipiec to czas wakacji i letnich wyjazdów. Jeśli brakuje nam gotówki, a pożyczka ratalna nie spełnia naszych oczekiwań, warto przyjrzeć się bliżej ofertom, które znajdziesz w rankingu kredytów gotówkowych. W ten sposób można zyskać jeszcze wyższe kwoty, które sfinansują wymarzony (i zasłużony) wypoczynek.