Logowanie Rejestracja
Znaleźć, kupić, zamieszkać -Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

Strona główna Wiadomości Znaleźć, kupić, zamieszkać -Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku Znaleźć, kupić, zamieszkać -Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

Znaleźć, kupić, zamieszkać -Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

Ubiegły rok był bardzo dobry zarówno dla deweloperów, jak i kupujących– sprzedaż mieszkań osiągnęła wyniki z rekordowych lat przed spowolnieniem gospodarczym. Dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie, młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów „Mieszkanie dla młodych”. Osoby, które planują zakup wymarzonego mieszkania lub domu już tej wiosny swoje poszukiwania mogą rozpocząć na pierwszej w tym sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 12 luty 2015
Zobacz więcej:

 

 

- Wszystko wskazuje na to, że 2015 będzie dobrym rokiem na zakup wymarzonego M - ceny utrzymują się na akceptowalnych poziomach, kryteria przyznawania dopłat w „Mdm” mają zostać jeszcze poluzowane, a deweloperzy wprowadzają do sprzedaży kolejne inwestycje. Idealnym miejscem do poszukiwań wymarzonego mieszkania czy domu są nasze targi – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

 

Już 21. i 22. lutego w hali AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 będzie można zapoznać się z ofertą blisko 70 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. City House, Nordcoop czy PB Górski. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych miejskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak Inpro, PB Eko, PB Kokoszki, Robyg i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

 

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Tyszkiewicz Nieruchomości i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank BZ WBK Santander, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

 

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

 

Oprócz specjalnego przewodnika, ułatwiającego poruszanie się po targach wszyscy odwiedzający imprezę otrzymają również bezpłatny „Album Targowy – Trójmiasto i okolice, wiosna 2015". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III oraz szczegółowe informacje o dopłatach w ramach „Mdm”.

 

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Topus przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

 

Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

 

 


Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl
Targi Mieszkań i Domów
21-22. lutego 2015 r.
AmberExpo
ul. Żaglowa 11, Gdańsk
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Znaleźć, kupić, zamieszkać -Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.