Logowanie Rejestracja
Zakupy w Tesco zrobisz używając smartfona

Strona główna Wiadomości Zakupy w Tesco zrobisz używając smartfona Zakupy w Tesco zrobisz używając smartfona

Zakupy w Tesco zrobisz używając smartfona

W natłoku codziennych zajęć często zdarza się, że nie mamy czasu czy możliwości zrobienia tradycyjnych zakupów lub zamówienia potrzebnych nam produktów drogą internetową. Teraz mamy trzecią możliwość – zakupy poprzez smartfona. Dzięki mobilnej wersji Ezakupów sieci Tesco, czekając w kolejce do lekarza czy jadąc tramwajem będzie można kupić artykuły spożywcze, kosmetyki czy chemię z dostawą do domu.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 1 luty 2013
Zobacz więcej:

W październiku ubiegłego roku lider polskiego rynku handlu detalicznego uruchomił serwis internetowy Ezakupy, który umożliwia zrobienie zakupów za pomocą kilku kliknięć komputerowej myszki. Teraz największa sieć handlowa w Wielkiej Brytanii poszła o krok dalej i udostępniła właścicielom smartfonów mobilną wersję strony internetowej.


Mobilne Ezakupy dostępne są w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Aby móc korzystać z usługi wystarczy wejść na stronę Tesco Ezakupy i zeskanować znajdujący się tam specjalny kod (http://www.tesco.pl/ezakupy/powiadom-mnie-o-dostepnosci-uslugi.php). W ten sposób adres mobilnego serwisu na stałe zagości w naszej komórce. Można też wpisać w przeglądarkę m.ezakupy.tesco.pl.


Przed pierwszymi zakupami trzeba zarejestrować się w serwisie Ezakupy, a po pozytywnej weryfikacji zalogować się na stronie.


Za pomocą smartfona możesz kupić owoce, warzywa, pieczywo, wyroby cukiernicze, produkty świeże i mrożone, napoje, artykuły spożywcze, ale również kosmetyki, środki chemiczne, tekstylia, żelazka, czy produkty dla dzieci oraz zwierząt. Po zapełnieniu koszyka niezbędnymi artykułami, wystarczy podać termin oraz miejsce dostawy, aby przedstawiciel sieci mógł dowieść zakupy pod same drzwi Twojego domu. W mobilnych Ezakupach można również skorzystać z ofert promocyjnych.


Polacy bardzo powoli przekonują się do robienia zakupów spożywczych drogą online – ok. 0,1 proc. podczas gdy w Europie średnia wynosi ok. 1,5 proc. Możliwe, że z przyswajaniem zakupów online przy użyciu smartfonów pójdzie znacznie lepiej. W sytuacji podbramkowej, gdy pójście do tradycyjnego sklepu nie wchodzi w grę, a w pobliżu nie ma komputera do złożenia zamówienia, telefon pozostaje jedyną deską ratunku, bo niemal zawsze mamy go przy sobie.

 

Sylwia Stwora


   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.