Logowanie Rejestracja
Z PIT-em po kredyt lub pożyczkę – gdzie i po ile?

Strona główna Wiadomości Z PIT-em po kredyt lub pożyczkę – gdzie i po ile? Z PIT-em po kredyt lub pożyczkę – gdzie i po ile?

Z PIT-em po kredyt lub pożyczkę – gdzie i po ile?

Zwyczajowo wraz z okresem rozliczeń podatkowych rusza PIT-owa ofensywa banków, które skorzystają z każdej okazji, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Instytucje kuszą specjalnym produktem - pożyczkami i kredytami udzielanymi na deklarację podatkową. Mimo, że z roku na rok na rynku coraz więcej banków stawia na okolicznościowy produkt, obecnie żaden nie umożliwia zadłużenia się wyłącznie na potrzebę uregulowania niedopłaty wobec fiskusa.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 17 kwietnia 2013
Zobacz więcej:

PIT-11, PIT-40, PIT-40A to najczęściej wymagane przez banki dokumenty, które mogą stanowić potwierdzenie wysokości uzyskiwanych dochodów zamiast standardowego zaświadczenia o zarobkach, np. umowy o pracę, o dzieło czy kontraktu np. lekarskiego.

 

 

 


Najwięcej na zeznanie podatkowe dostaniemy w Getin Banku, który oferuje kredyt do nawet 150 tys. zł z możliwością spłaty w ciągu 84 miesięcy. Bank wymaga PIT-11 od osób, które samodzielnie rozliczają się z fiskusem, PIT-40, gdy za klienta rozlicza się jego  pracodawca lub PIT-40A w przypadku emerytów i rencistów. Ponadto trzeba mieć przy sobie dowód osobisty. Oprócz prowizji w wysokości 1,99 proc., Getin daje również możliwość zarobienia nawet 700 zł. Wystarczy skutecznie polecić znajomemu kredyt na minimum 5 tys. zł. Jedna rekomendacja, zakończona podpisaniem umowy z bankiem, to 100 zł zysku dla nas. Tyle samo dostanie znajomy. Jednak pieniądze nie trafią do nas w formie gotówki, a w postaci bonu Sodexo.


 Od 500 zł do 120 tys. zł na PIT-11 lub PIT-40 oferuje Eurobank. Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę mogą, zgodnie z zapewnieniami Piotra Adamczyka, zaciągać kredyt gotówkowy na co tylko chcą i spłacać należność w okresie od 3 do 84 miesięcy.


Z deklaracją podatkową i dowodem osobistym możemy pójść po pożyczkę do Kasy Stefczyka, gdzie dostaniemy do 60 tys. zł na dowolny cel, jednak minimalna kwota zadłużenia nie może być niższa niż 1 tys. zł. Przy regularnych wpływach na konto, mamy szansę na obniżenie oprocentowania nominalnego zobowiązania, całe zadłużenie możemy spłacać nawet przez 120 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki jest status członka Kasy Stefczyka.


Z kolei na Mini Ratkę w wysokości od 1 do 30 tys. zł możemy liczyć przynosząc PIT do PKO BP. Największy detalista na polskim rynku finansowym daje 30-dniową furtkę na odstąpienie od umowy i obniży oprocentowanie do 11,99 proc. przy wykupieniu ubezpieczenia pożyczki na przynajmniej 60 miesięcy.


Deklaracja podatkowa wystarczy również w ING Banku Śląskim, gdzie czeka na nas Pożyczka Superszybka w wysokości od 5 do 15 tys. zł z siedmioletnim okresem kredytowania i stałym oprocentowaniem. Bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia zobowiązania, nie pobierze prowizji za jego udzielenie i daje swobodę wyboru dnia miesiąca, do którego będziemy wpłacać kolejną ratę.


Również GBS Bank zachęca do wzięcia kredytu na PIT u Znajomego, a nie pożyczania pieniędzy od obcych. Kwotę do 50 tys. zł można dowolnie rozdysponować, także na regulację innych zobowiązań finansowych.


PIT-owe łowy w bankach potrwają do końca maja, a w przypadku Kasy Stefczyka i GPS Banku do 30 czerwca tego roku.

 

Sylwia Stwora


   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: przemko Dodano: 9 marca 2014

W tym roku też PIT może być dokumentem dzięki któremu będzie można starać się o kredyt lub pożyczkę. Warto udać się do Idea expert bo z tego co widziałem to już w ofercie mają takie rozwiązanie. Według mnie jest to bardzo duże udogodnienie bo przecież każda osoba zatrudniona musi dostać od pracodawcy PIT więc nie trzeba brać już żadnych zaświadczeń.

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Z PIT-em po kredyt lub pożyczkę – gdzie i po ile?

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.