Logowanie Rejestracja
Wypoczynek w Alpach? Wygraj konkurs w Banku!

Strona główna Wiadomości Wypoczynek w Alpach? Wygraj konkurs w Banku! Wypoczynek w Alpach? Wygraj konkurs w Banku!

Wypoczynek w Alpach? Wygraj konkurs w Banku!

Banki prześcigają się w ofertach, które mają na celu przyciągnąć jak największą ilość Klientów. Proponują darmowe konta, wysokooprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe. To jednak nie wszystko.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 15 października 2012
Zobacz więcej:

Ostatnio „modną” metodą na Klienta stały się konkursy. Dzięki spełnieniu pewnych warunków Klienci biorą udział w losowaniu wycieczek zagranicznych. Taki program wprowadził Kredyt Bank oraz Citi Bank.W Kredyt Banku trwa konkurs „Narty w Alpach”. Warunkiem wzięcia udziału jest założenie lokaty na min. 9 miesięcy i zainwestowaniu co najmniej 10 tyś. zł. Klienci mają czas do 30 listopada 2012r.  na zdeponowanie środków, dodatkowo muszą udzielić odpowiedzi na pytanie „Na co warto oszczędzać pieniądze?”.Kredyt Bank ufundował nagrodę w postaci jednej z trzech tygodniowych wycieczek w Alpy dla dwóch osób.Warto wykazać się kreatywnością, oryginalnością oraz jakością nadesłanych odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

 

 Klienci Citi Banku aby wziąć udział w konkursie muszą płacić Kartą Kredytową Citibank za codzienne zakupy oraz wysłać smsa o treści „AUSTRIA” na numer 661 002 484. Program trwa do 30 listopada 2012r.Citi Bank przyznaje nagrody w trzech kategoriach:


*największa ilość transakcji bezgotówkowych – 2 zwycięzców


*największa ilość transakcji zbliżeniowych – 2 zwycięzców


*najwyższa łączna kwota transakcji – 1 zwycięzca


Nagrodą jest 5x voucher na tygodniowy pobyt w ekskluzywnych domkach dla 8 osób w pięknym ośrodku narciarskim w Tyrolu w Austrii. W cenę pobytu wliczone są 6-dniowe skipassy oraz śniadania.

   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.