Logowanie Rejestracja
W Ofin.pl pożyczysz już 1500 zł!

Strona główna Wiadomości W Ofin.pl pożyczysz już 1500 zł! W Ofin.pl pożyczysz już 1500 zł!

W Ofin.pl pożyczysz już 1500 zł!

Od 11 lutego nowi klienci Ofin.pl mogą pożyczyć aż 1500 zł całkowicie za darmo. Tym samym Ofin.pl stał się jedną z niewielu firm, które oferują pierwszą pożyczkę o tak dużej kwocie.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 11 luty 2015
Zobacz więcej:

 

Ofin.pl stale rozwija się i udoskonala swoją  pożyczek z myślą o swoich klientach. Dzień 11 lutego 2015 roku to kolejny kamień milowy w rozwoju firmy. Od dziś bowiem wszyscy nowi klienci występujący po dodatkowy zastrzyk gotówki mogą ubiegać się aż o 1500 zł!

 

Do tej pory górna granica pożyczki online w Ofin.pl dla nowych klientów wynosiła 1000 zł, teraz zaś rośnie i to aż o 500 zł. Warto podkreślić, że taka pożyczka jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że pożyczkobiorca oddaje po 15 lub 30 dniach dokładnie taką sumę, która została mu przyznana - bez żadnych dodaktowych opłat i prowizji.

 

Co więcej, gdy pożyczka zostanie spłacona w terminie, wówczas klient uzyskuje prawo do uzyskania kolejnego finansowania nawet w kwocie do 2000 zł na 60 dni. 

1500 zł za darmo w Ofin.pl!

Aby skorzystać z nowej oferty pierwszej pożyczki online w Ofin.pl trzeba spełnić następujące warunki: mieć skończone 21 lat, ale nie więcej niż 75 lat oraz nie figurować w Krajowym Rejestrze Długów. Wystarczy wejść na stronę www.ofin.pl i wypełnić formularz. Wniosek można również złożyć w formie sms-owej, wysyłając wiadomość o treści KASA (uzupełnioną o informacje o oczekiwanej kwocie, danych teleadresowych, numerze PESEL, numerze dowodu osobistego oraz numerze rachunku bankowego) na numer telefonu 664 792 120. Odpowiedź nastąpi już w 15 minut.

 

Ofin.pl funkcjonuje z powodzeniem na polskim rynku pożyczek online od 2012 roku. Firma działa w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania i została uhonorowanym certyfikatem "Odpowiedzialny Pożyczkodawca" przyznawanym przez branżowy serwis Loan-Magazine.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.