Logowanie Rejestracja
Trwa 5 edycja Letniej Akademii Doradcy Fines

Strona główna Wiadomości Trwa 5 edycja Letniej Akademii Doradcy Fines Trwa 5 edycja Letniej Akademii Doradcy Fines

Trwa 5 edycja Letniej Akademii Doradcy Fines

Jesteśmy liderem na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Udostępniamy ofertę produktową na zintegrowanej platformie internetowej.

Autor: rafi | Dodano: 18 lipca 2017
Zobacz więcej:

Letnie Akademie Fines

Szanowni Państwo, Nasi Partnerzy, To już 5 lat naszej wyjątkowej letniej przygody szkoleniowej z Fines i firmami pożyczkowymi. Organizujemy wiele różnorodnych szkoleń dla Państwa, obejmujących całość wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia profesjonalnych usług pośrednictwa finansowego. Jednak nasza Letnia Akademia jest dla mnie wyjątkowa, bo mi żeglarzowi kojarzy się z wodą, wiatrem i wakacjami, a w takich okolicznościach wiedza sama przychodzi. Już Państwu zazdroszczę spotkania z przedstawicielami czołowych firm pożyczkowych w Polsce, bo to nie tylko wytrawni szkoleniowcy, ale także praktycy sprzedaży pożyczek. Dzięki temu spotkaniu możemy poznać tajniki oferty, posłuchać o nowościach czy aktualnych konkursach, oraz osobiście zadać nurtujące nas pytania. Piotr Przedlacki - Prezes Zarządu Fines SA

Piotr Przedlacki - Prezes Zarządu Fines SA[/caption]

Fines w liczbach

Jesteśmy liderem na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Udostępniamy ofertę produktową na zintegrowanej platformie internetowej. Zapewnia ona naszym Agentom bezpieczny i niezawodny dostęp do produktów kredytowych banków, firm pozabankowych oraz ubezpieczeń. Zapewniamy instytucjom finansowym sprawny i efektywny kosztowo dostęp do setek tysięcy klientów rocznie.

Fines S.A.

   
Tagi:

Dodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.