Logowanie Rejestracja
Szybka pożyczka w MiniCredit

Strona główna Wiadomości Szybka pożyczka w MiniCredit Szybka pożyczka w MiniCredit

Szybka pożyczka w MiniCredit

MiniCredit udzieli pożyczki do 2 tys. zł, ale jeśli korzystasz z jej usług po raz pierwszy nie dostaniesz więcej niż 500 zł. Ponadto twoje nazwisko nie może figurować na liście prowadzonej przez rejestry dłużników oraz musisz mieć skończone 20 lat, ale nie przekraczać siedemdziesiątki. Dostaniesz jednak furtkę bezpieczeństwa w postaci 5, 15 lub 30 dni na wypadek, gdybyś miał problemy z terminowym zwróceniem należności. Co jeszcze warto wiedzieć o szybkiej pożyczce z MiniCredit?

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 3 czerwca 2013
Zobacz więcej:

Podstawą ubiegania się o pożyczkę w MiniCredit jest posiadanie stałego źródła dochodu i niefigurowanie na liście Krajowego Rejestru Długów oraz Rejestru Dłużników ERIF. Ponadto nie należy mieć negatywnych wpisów w InfoMonitorze BIG oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli spełniasz te warunki, możesz rozpocząć zabieganie o wsparcie finansowe, które może wynieść od 100 do 2 000 zł. Wybraną kwotę będziesz musiał zwrócić w przeciągu 5, 15 lub 30 dni. Pierwszy kontakt z szybką pożyczką MiniCredit upoważnia do zadłużenia się na maksymalnie 500 zł.

 

Porównanie pożyczek

 


Na początku niezbędna jest rejestracja, która zaowocuje utworzeniem profilu w systemie firmy. Polega ona na wypełnieniu wniosku on-line, w którym należy podać podstawowe dane osobowe oraz informacje odnośnie wykonywanego zawodu, wysokości miesięcznego wynagrodzenia i wydatków, a także rat spłacanego kredytu hipotecznego czy konsumenckiego. Jeśli posiadasz kartę kredytową lub spłacasz raty np. za zakupiony sprzęt elektroniczny, również musisz zawrzeć to we wniosku.


Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz maila z linkiem do zakończenia procesu rejestracji. W praktyce oznacza to, że będziesz musiał przelać 1 grosz na jedno z sześciu kont MiniCredit. Przelew jest niezbędny do potwierdzenia wiarygodności podanych przez Ciebie danych i wykonuje się go jedynie przy pierwszym korzystaniu z usług firmy. O kolejne pożyczki można wnioskować wypełniając wniosek na stronie www MiniCredit lub poprzez wysłanie smsa o określonej treści.

 

 

Po zatwierdzeniu aplikacji niezbędne będzie przesłanie pocztą skanu lub wyraźnego zdjęcia dowodu osobistego na adres siedziby firmy. W niektórych przypadkach klient może zostać poproszony o przesłanie dokumentu potwierdzającego jego dochody, np. wyciągu z konta z operacjami uznaniowymi, ostatniego potwierdzenia przelewów wynagrodzenia lub skanu RMUA.


Co do samej pożyczki, gotówka może trafić na Twoje konto nawet w 15 minut, ale nie później niż w ciągu 3 dni od dnia zawarcia umowy. Oprócz pożyczonej kwoty i naliczonych odsetek, wiąże się ona również z dodatkowymi kosztami, m.in. opłatą przedwstępną w wysokości do 5 proc. wartości zobowiązania oraz obowiązkowym ubezpieczeniem.


Jeśli zdarzy się, że nie będziesz wstanie w wyznaczonym terminie zwrócić należności, możesz poprosić firmę o przedłużenie okresu spłaty. W zależności od kwoty oraz liczby dni przedłużenia (5, 15 lub 30 dni) należy przelać na konto MiniCredit odpowiednią kwotę. Przykładowo, jeśli masz do zwrócenia 500 zł, za 5-dniowe przedłużenie zapłacisz 40 zł, 15-dniowe już 82 zł, a 30-dniowe uszczupli domowy budżet o 135 zł.


Jednorazowo w MiniCredit możesz zaciągnąć jedno zobowiązanie. Dopiero po jego spłacie przysługuje Ci prawo do kolejnej szybkiej pożyczki. Dokładną kwotę, którą będziesz musiał zwrócić przy wybraniu określonej sumy pieniędzy oraz okresu ich spłaty, poznasz korzystając z kalkulatora znajdującego się na stronie www MiniCredit.

 

Sylwia Stwora


   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 2)

Autor: Anna Wolska Dodano: 29 listopada 2014

Korzystałam z usług Minicredit kilka razy gdy potrzebowałam szybko pieniędzy. Ogólne wrażenia bardzo dobre: ceny bardzo atrakcyjne w porównaniu do konkurencji, środki przelewają szybko, a konsultanci są rzeczowi i nie zadają zbędnych pytań. Jeśli masz nagły wydatek a brakuje Ci pieniędzy to dla mnie oferta godna polecenia

Autor: Pawel Wrona Dodano: 22 listopada 2014

Bardzo ciekawa oferta, w porownaniu do innych firm pozyczkowych zdecydowanie atrakcyjna cenowo oferta. Wszystko odbywa sie bardzo sprawnie, kontakt z minicredit bez problemow, pieniadze na koncie mialem po 8 minutach. Polecam
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.