Logowanie Rejestracja
Szybka pożyczka krok po kroku

Strona główna Wiadomości Szybka pożyczka krok po kroku Szybka pożyczka krok po kroku

Szybka pożyczka krok po kroku

Konieczność zaciągania szybkiej pożyczki przez Internet jest nierzadko trudną dla nas sytuacją, jednakże nie zwalnia nas to z obowiązku dopełnienia wszelkich formalności niezbędnych do prawidłowego przebiegu umowy między pożyczkobiorcą, a firmą udzielającą pożyczki. Przez to musimy pamiętać nie tylko o środkach finansowych które otrzymamy, ale również o innych ważnych aspektach, które wiążą się z formalnościami.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 10 kwietnia 2014
Zobacz więcej:

 

Starając się o pożyczkę chwilówkę, warto w pierwszej kolejności upewnić się, czy nie jesteśmy wpisani na listę dłużników np. w Krajowym Rejestrze Długów czy Biurze Informacji Gospodarczej. Oprócz tego warto dokonać kalkulacji i upewnić się czy na pewno będziemy w stanie spłacić terminowo pożyczkę.


W następnym etapie należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres na jaki będziemy pożyczać pieniądze. Warto pożyczyć tylko tyle pieniędzy, ile jest nam naprawdę potrzebne. Zaciąganie większych pożyczek jest nie tylko kosztowniejsze, ale wiąże się również z ryzykiem, że nie będziemy w stanie uregulować wszystkich zobowiązań.


Wybierając firmę pożyczkową należy sprawdzić nie tylko wysokość odsetek, ale również zapoznać się z regulaminem i wszystkimi pozostałymi kosztami pożyczki. W niektórych przypadkach obciążenia mogą być bardzo wysokie i takie dodatkowe (ukryte) koszty mogą okazać się niemiłą niespodzianką po zawarciu umowy.


Każda firma pożyczkowa, również VIA SMS PL, podaje całkowity koszt do spłaty oraz dokładną datę spłaty pożyczki. Bardzo ważne jest dotrzymanie tego terminu, ponieważ opóźnienia w spłacie będą pociągać za sobą dodatkowe koszty windykacyjne oraz komornicze.


Wiele ofert na rynku stanowią produkty promocyjne. Ich początkowa atrakcyjność może być bardzo duża i wiele osób z pewnością skusi się na takie promocje. Jednakże produkty finansowe mają to do siebie, że są bardzo złożone i łatwo ukryć w nich dodatkowe opłaty, które nie zawsze są pokazywane potencjalnemu pożyczkobiorcy. Zawsze należy sprawdzać i dokładnie czytać umowy pożyczkowe przed podpisaniem.


Kiedy już mamy pewność, że oferta szybkie pożyczki jest dla nas odpowiednia, należy złożyć wniosek online, a następnie zweryfikować swoje dane. Obecnie najczęściej spotykaną praktyką jest dokonanie przelewu w wysokości 0,01zł na konto firmy pożyczkowej. W tej sposób na otrzymanym przelewie są dostępne dane osobowe pożyczkobiorcy i firma pożyczkowa w ten sposób weryfikuje prawdziwość danych na wniosku o pożyczkę.


Po pozytywnej weryfikacji należy oczekiwać na przelew i możemy cieszyć się z otrzymanej pożyczki.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.