Logowanie Rejestracja
Szybka pożyczka – co oferuje rynek?

Strona główna Wiadomości Szybka pożyczka – co oferuje rynek? Szybka pożyczka – co oferuje rynek?

Szybka pożyczka – co oferuje rynek?

Świat idzie do przodu w zastraszająco szybkim tempie. Najlepiej to widać na przykładzie technologii, 20 lat temu cud techniki, dziś nie nadający się do użytku grat. Tak samo jest z usługami bankowymi. Niegdyś przekaz pieniędzy z miejscowości oddalonych od siebie o 100 km trwał 3 dni, dziś przy kilku kliknięciach można wysłać pieniądze do najbardziej oddalonego zakątka świata. A gdyby przyspieszyć proces zaciągania pożyczki?

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 8 października 2013
Zobacz więcej:

Nie ma co ukrywać, że dzisiaj pieniądze grają bardzo ważną rolę. W końcu samochód, wakacje czy ubrania – nie ma nic za darmo, ale jednak żyć jakoś trzeba. I tutaj nadchodzi z pomocą pożyczka, najlepiej żeby to była szybka pożyczka. Dlaczego jeśli można przesyłać pieniądze z elektronicznych portmonetek, kont i rachunków, nie można szybko brać pożyczki? Na szczęście banki poszły po rozum do głowy i zaczęły oferować swoim klientom taką możliwość. Szybka pożyczka z założenia powinna być prosta w zaciągnięciu.

 

Tak też jest, wystarczy tylko wejść na stronę banku, wypełnić formularz i gotowe! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pieniądze są nawet w 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Aktualnie jest kilka banków konkurujących ze sobą na rynku, więc nowi klienci mogą spokojnie liczyć na coraz to korzystniejsze oferty. Na szczęście do gry włączyły się również inne instytucje, które oferują krótkoterminowe pożyczki pozabankowe. Ich zaletą jest to, że przed rozpatrzeniem wniosku nie wczytują się w historię kredytową klienta.

 

Wadą – żadna państwowa instytucja nie kontroluje ani nie zabezpiecza działań tych firm, więc w przypadku oszustwa pretensje można rościć tylko do siebie. A czy gra jest warta świeczki? To już sprawa bardzo indywidualna, ale może kiedyś uda się instytucjom pozabankowym połączyć atrakcyjną ofertę z uczciwością w stosunku do klienta.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: etna Dodano: 8 października 2013

ja aż taką fanką pożyczek nie jestem, ale jak mus to mus. znalazłam bardzo ciekawą ofertę w skoku chmielewskiego-kredyt gotówkowy z zabezpieczeniem hipotecznym.dobra alternatywa dla bankowych kredytów.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.