Logowanie Rejestracja
Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia? Kalkuluj z ipolisa.pl

Strona główna Wiadomości Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia? Kalkuluj z ipolisa.pl Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia? Kalkuluj z ipolisa.pl

Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia? Kalkuluj z ipolisa.pl

Przebrnięcie przez gąszcz ofert towarzystw ubezpieczeniowych to nie lada wyzwanie. Wybranie tej jednej, najkorzystniejszej kosztuje nas mnóstwo czasu i nerwów. Dodatkowo efekt końcowy nie zawsze okazuje się najtańszy. Możesz w łatwy sposób zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze, korzystając z porównywarki ubezpieczeń ipolisa.pl.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 9 listopada 2012
Zobacz więcej:

Za pomocą kalkulatora pierwszej w Polsce porównywarki ubezpieczeń możesz zestawić ze sobą oferty 17 towarzystw m.in. Allianz, Axa, Liberty Direct, Concordia, Link4, mBank czy PZU i obliczyć ceny polis w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC oraz NNW. Porównywarka jest bardzo prosta w użyciu.

 

 

 

 

Nie wymaga żadnych rejestracji w serwisie czy zakładania konta. Na stronie głównej wchodzisz w zakładkę „samochodowe” i wypełniasz znajdujący się tam formularz, w którym pytają Cię m.in. o dane Twoje i pojazdu czy przebieg dotychczasowego ubezpieczenia. Po uzupełnieniu informacji, przesyłasz formularz i po kilku minutach na stronie, lub jeśli wolisz - mailowo, otrzymasz w formie tabeli porównanie składek OC, AC czy NWW dla Twojego samochodu. Będą one ustawione w kolejności od najtańszej do najdroższej, co znacznie ułatwi wybór.

 


Następnym krokiem jest możliwość zakupu interesującej Cię polisy online u ubezpieczyciela lub z ipolisa.pl. Jeśli masz jakieś wątpliwości, nad formularzem znajdziesz poradę eksperta dotyczącą np. tego na co warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze danej oferty.

 


Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych ipolisa.pl wykalkuluje dla Ciebie najlepsze oferty polis turystycznych i narciarskich, nieruchomości oraz na życie. Znajdziesz tu również informacje o aktualnych promocjach, raporty finansowe, wiadomości z rynku finansowo-ubezpieczeniowego czy o kampaniach wizerunkowych i reklamowych ubezpieczycieli.

 


Za wiarygodnością ipolisa.pl przemawia to, że widnieje ona w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych Komisji Nadzoru Finansowego. Co ciekawe, 4 października tego roku serwis udzielił 10-milionowej odpowiedzi na pytanie: „gdzie kupić najkorzystniejsze ubezpieczenie?”. Dodatkowo w sierpniu 2012 roku kierowcy korzystający z tego kalkulatora zaoszczędzili 7,7 mln złotych na zakupie ubezpieczeń AC i OC.

 

Sylwia Stwora

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia? Kalkuluj z ipolisa.pl

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.