Logowanie Rejestracja
Świąteczna pożyczka online - u kogo opłaca się najbardziej?

Strona główna Wiadomości Świąteczna pożyczka online - u kogo opłaca się najbardziej? Świąteczna pożyczka online - u kogo opłaca się najbardziej?

Świąteczna pożyczka online - u kogo opłaca się najbardziej?

Organizacja świąt wielkanocnych może pochłonąć sporą część pensji już na początku miesiąca. Aby nie zaglądać nerwowo do portfela w ciągu najbliższych tygodni, tym bardziej, że kolejny miesiąc przywita nas majówką oraz okresem komunii, można wspomóc się pożyczką online. Gdzie warto złożyć wniosek, aby nie martwić się wysokimi kosztami zaciągniętego zobowiązania?

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 3 kwietnia 2015
Zobacz więcej:

 

Z podpowiedzią przychodzi nam kwietniowy ranking chwilówek przygotowany przez serwis Pożyczkaportal.pl. Zgodnie z nim, najkorzystniejszą ofertę ma NetCredit. Dotyczy to zwłaszcza nowych klientów, bowiem pierwsza pożyczka jest za darmo - maksymalnie  można pożyczyć 1500 zł. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Warunkiem aplikowania o pieniądze jest ukończenie co najmniej 20 r.ż. Dodatkowo, jeśli uda nam się przekonać bliskich lub znajomych, aby również skorzystali z usług pożyczkodawcy, wówczas możemy zyskać 50 zł za każdą osobę, która otrzyma pozytywną decyzję. W przypadku problemów z terminową spłatą, NetCredit udostępnia opcję przedłużenia okresu pożyczki o 7, 14 lub 30 dni – w zależności od potrzeb. Należy pamiętać, że wprawdzie zyskamy dodatkowy czas na oddanie należności, ale skorzystanie z tego rozwiązania wiąże się z dodatkowymi opłatami.

 

Od 100 do 1000 zł bez dodatkowych opłat wypłaci nam Filarum, o ile to nasza pierwsza pożyczka w tej firmie. Stali klienci mogą wnioskować nawet o 3000 zł. Na spłatę mamy maksymalnie 30 dni. Wniosek można złożyć z poziomu domowego komputera lub z dowolnego miejsca za pomocą smartfona czy tabletu – wystarczy wejść na stronę WWW marki, wypełnić prosty formularz i przelać ze swojego konta bankowego 1 gr. Na decyzję trzeba czekać około kwadransa.

 

Nawet 1500 zł za 0 zł w kwietniowym nadmiarze wydatków może nas wspomóc Łatwy Kredyt. Tu minimalny okres na oddanie należności wynosi tydzień, a maksymalny - miesiąc. Podobnie jak w Filarum, dostępne kwoty zmieniają się co 50 zł.Oznacza to, że możemy aplikować o np. 150, 450 czy 950 zł. Po uregulowaniu pierwszego zobowiązania, kolejne może opiewać już na 3000 zł.

 

Filarum i Łatwy Kredyt należą też do grona firm legitymujących się certyfikatem odpowiedzialnego pożyczkodawcy, co daje m.in. gwarancję tego, że przyznana pożyczka będzie adekwatna do faktycznych możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

 

Sprawdź opinie na temat Filarum i Net Credit na pozyczkaportal.pl
 

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: aśka Dodano: 13 maja 2015

ja przed świętami wzięłam pożyczkę w Ekspres Kasie, zachęciła mnie do tego znajoma, brałam na 30 dni. nie było żadnych problemów, jeśli terminowo się spłaca, to jest ok, zresztą we wszystkich firmach tak jest. dla mnie ważna była szybkość, a tu przelewają pieniądze naprawdę błyskawicznie.

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Świąteczna pożyczka online - u kogo opłaca się najbardziej?

Niskie stopy procentowe? Inwestuj w akcje
Zobacz następny artykuł:
Niskie stopy procentowe? Inwestuj w akcje
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.