Logowanie Rejestracja
Ranking kredytów samochodowych na auto nowe

Strona główna Wiadomości Ranking kredytów samochodowych na auto nowe Ranking kredytów samochodowych na auto nowe

Ranking kredytów samochodowych na auto nowe

Jedni kupują auto używane inni decydują się na zakup nowego. Nowe samochody są stosunkowo droższe od tych starszych. Wielu Klientów korzysta z kredytów samochodowych. Który bank posiada najlepsza ofertę, który ma najniższe oprocentowanie?

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 5 października 2012
Zobacz więcej:

Eksperci sfery-finansow.pl przygotowali ranking analizując koszty kredytu samochodowego na auto nowe. 

 

 

 

 

 

Założenia:  Auto nowe, rok produkcji 2012, cena 40000 PLN, kwota kredytu 40000 PLN, ilość rat 48.

 

 

Bank

Prowizja

Oprocentowanie rzeczywiste

Kwota raty

BNP Paribas Bank Polska SA

1 %

8,74 %

984,20 PLN

mBank

1 %

8,82 %

985,67 PLN

MultiBank

1 %

8,83 %

985,74 PLN

Getin Noble Bank SA

1 %

10,27 %

1010,93 PLN

Credit Agricole

3 %

11,63 %

 

 

Wysokość raty kredytu samochodowego w Banku BNP Paribas to kwota 984,20PLN miesięcznie. Wynika ona z oprocentowania 8,74%. Bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu, która wynosi 1%.

 

 

mBank ma w swojej ofercie kredytowej nieco wyższe oprocentowanie, które wynosi 8,82%. Rata za samochód będzie kosztowała 985,67 PLN a prowizja za udzielenie kredytu to 1%.

 

 

Prowizja za udzielenie kredytu samochodowego w Multi Banku również wynosi 1%.  Decydując się na ten produkt co miesiąc zapłacimy ratę 985,74 PLN. Wynika to z oprocentowania w wysokości 8,83 %.

 

 

 

Banki udzielające kredytów samochodowych możemy podzielić na uniwersalne i producenckie. W bankach uniwersalnych kredyt samochodowy jest wpisany w ofertę z innymi produktami co wiąże się ze swobodą wyboru marki pojazdu. Banki producenckie jak np.Volkswagen Bank Polska kredytuje zakup marek Volkswagen, Audi, Skoda i Seat.

 

 

Charakterystyczny dla kredytu samochodowego jest sposób jego zabezpieczenia. Banki stosują kilka rodzajów zabezpieczeń: zastaw rejestrowy, przewłaszczenie na zabezpieczenie lub depozyt karty pojazdu. Obowiązkowa jest też cesja praw z polisy AC.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.