Logowanie Rejestracja
Ranking kredytów hipotecznych

Strona główna Wiadomości Ranking kredytów hipotecznych Ranking kredytów hipotecznych

Ranking kredytów hipotecznych

Małe mieszkanie zakupione na kredyt może okazać się bardzo dobrą inwestycją dla młodych ludzi, będących u progu swojej kariery zawodowej. Bardzo często zdarza się, iż osoby takie, zamiast płacić za wynajem nieruchomości, korzystając z faktu iż posiadają stałą pracę decydują się na zakup małego lokalu mieszkalnego w kredycie udzielonym przez bank.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 2 października 2012
Zobacz więcej:

Nabycie mieszkania we wczesnym etapie rozwoju dorosłego życia sprawia w późniejszej jego fazie wiele więcej możliwości finalizacji zakupu wymarzonego domu czy większego lokalu.Ponieważ dopiero startujemy z budowaniem swojego osobistego majątku, dla potrzeb rankingu przyjęliśmy zakup mieszkania w cenie 180 tysięcy złotych, bez żadnego wkładu własnego. Zobowiązanie zaciągnięte na okres 30 lat.

 Do oceny zdolności kredytowej założyliśmy, iż kredyt zaciąga osoba samotna, w wieku 25 lat, zatrudniona na umowę o pracę, na czas nieokreślony.Kryterium oceny najbardziej dogodnej oferty w zestawieniu, to wysokość raty, która ma najlepsze przełożenie na pokazanie całkowitego kosztu kredytu, który to jest sumą ilości wszystkich rat do spłaty.

 

 

Bank

Prowizja

Oprocentowanie rzeczywiste

Wysokość raty

PKO BP

3,5 %

7,27 %

1151,96 PLN

BOŚ

1,5 %

7,32 %

1167,48 PLN

Getin Noble Bank SA

4,0 %

7,50 %

Kredyt Bank

1,0 %

7,37 %

1191,51 PLN

Bank Millennium

1,0 %

7,58 %

1208,44 PLN

GBS Bank

1,5 %

7,68 %

1221,82 PLN

Deutsche Bank PBC

3,0 %

8,09 %

1252,43 PLN

 Najlepszą ofertę kredytową w przyjętym założeniu zaoferował nam PKO Bank Polski, gdzie rata zaciągniętego kredytu wyniesie blisko 1152 złote. Mimo wyższej prowizji za udzielenie kredytu, bank oferuje niższe oprocentowanie, co w efekcie końcowym sprawia właśnie, iż tego typu wybór staje się bardziej korzystniejszymMusimy pamiętać, iż wybranie konkretnej oferty z powyższego rankingu nie zawsze gwarantuje nam pozytywną ocenę naszej zdolności kredytowej, którą to bank podejmuje na podstawie indywidualnej oceny, bardzo często oprócz obecnej sytuacji materialnej, bazując na posiadanej przez nas historii kredytowej w innych instytucjach bankowych.

 

 

 
   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.