Logowanie Rejestracja
Provident pożyczki

Strona główna Wiadomości Provident pożyczki Provident pożyczki

Provident pożyczki

Provident Polska Grupa International Personal Finance swoją działalność na rynku pożyczkowym rozpoczęła  ponad 15 lat temu. Oferuje pożyczki z obsługą w domu zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Zasięg działalności obejmuje całą Polskę.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 14 marca 2014
Zobacz więcej:

 

Bank odmówił Ci przyznania kredytu gotówkowego? Masz złą historię w BIK-u? Potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! U nas uzyskasz pożyczkę gotówkową z ratą odpowiednią do Twoich możliwości. Oferujemy Ci dwa komfortowe rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb - pożyczkę możesz otrzymać i spłacać bez wychodzenia z domu, poprzez wizytę naszego przedstawiciela, bądź skorzystać z opcji jej spłaty przelewem bankowym. Stawiamy przede wszystkim na Twoją wygodę, więc to Ty decydujesz, które rozwiązanie preferujesz. Dbamy także o Twoje bezpieczeństwo - poznasz wszystkie warunki pożyczki, podane w jasny i przystępny sposób, przed podpisaniem umowy! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub wypełnić prosty wniosek w Internecie, aby ubiegać się o szybką pożyczkę w Providencie.

 

 

 

 

 

 

Provident oferuje pożyczki dopasowane do potrzeb klienta:

 


-Kwota: 300 zł - 1000 zł

 

-Okres spłaty w tygodniowych rat: 30, 45, 60 i 90


-Możliwe złożenie wniosku przez internet


-Telefoniczna obsługa klienta


-Pieniądze wypłacane osobiście klientowi w domu

 

 

Przykładowa pożyczka:


1000zł na 30 dni


Do spłaty: 1279,77 zł


Rata: 42,66 zł


RRSO: 123,80%

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.