Logowanie Rejestracja
Problemy finansowe - co dalej?

Strona główna Wiadomości Problemy finansowe - co dalej? Problemy finansowe - co dalej?

Problemy finansowe - co dalej?

Ogólnoświatowy kryzys finansowy nie ominął nikogo. Jeśli mamy na utrzymaniu rodzinę, opłaty za dom lub mieszkanie, prąd, gaz, do tego samochód i media, wówczas – nawet mimo regularnych, comiesięcznych wypłat – można w pewnym momencie stracić płynność finansową. Życie codziennie zaskakuje nas niespodziewanymi sytuacjami, dlatego też może nam się przydarzyć zupełnie niespodziewana awaria pralki lub lodówki czy też auto, którym podróżujemy każdego dnia z domu do pracy i przy okazji odbieramy nasze dzieci ze szkoły, po prostu zepsuje się. Wówczas z naszego konta "znika" natychmiast spora ilość gotówki. Jeśli – czego absolutnie nikomu nie życzymy - podobne sytuacje nawarstwiają się w myśl przysłowia, że "nieszczęścia chodzą parami" – wtedy możemy niespodziewanie znaleźć się w dość trudnej sytuacji finansowej, zwłaszcza jeśli zastanie nas ona w środku miesiąca. Co wówczas zrobić, jakie kroki przedsięwziąć czy uporać się z taką nieprzyjemną sytuacją, która może spotkać każdego z nas? Przeczytajcie nasz artykuł.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 24 października 2013
Zobacz więcej:

Przede wszystkim – spokój, nie panika


Tak naprawdę, jak już wspomnieliśmy na wstępie naszego artykułu, w dobie kryzysu sytuacja finansowa bardzo wielu mieszkańców naszego kraju jest ogólnie rzecz ujmując trudna. Jednak Polacy są narodem niezwykle zaradnym, zatem wszystkim mającym chwilowe problemy finansowe radzimy: kochani, zachowajcie spokój, nie wpadajcie w panikę, bo to bardzo często kończy się wpadnięciem w spiralę zadłużenia! Po pierwsze, jeśli tylko jest taka możliwość - poczekajcie do kolejnej wypłaty. Zróbcie listę najbardziej potrzebnych w domu artykułów spożywczych, kontrolujcie wydatki, pilnujcie, aby wasze dzieci nie nadużywały zużycia prądu poprzez zostawianie włączonego światła w pustym pokoju. Krok po kroku, miesiąc po miesiącu spokojnie spłacicie wszelkie zobowiązania.


Na ratunek - szybka pożyczka


Szybka pożyczka jest dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy gotówki natychmiast. Starajmy się wówczas pożyczyć tylko tyle, ile naprawdę potrzebujemy - uwzględniając nasze wszelkie zobowiązania oraz kwotę z następnej wypłaty, jaką możemy poświęcić na spłatę pożyczki. Określmy również na jak długi okres potrzebujemy pożyczyć daną kwotę. Bardzo pomocna może okazać się w tym zadaniu strona netcredit.pl. Minimum formalności, zero stresu, błyskawiczna, szybka pożyczka. Mamy nadzieję, że nasze rady okażą się pomocne. Głowa do góry i powodzenia!

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: guzik Dodano: 30 października 2013

to prawda. nie ma co panikować, bo emocje nie pomagają w opanowaniu kryzysu. dla mnie najlepszym wyjściem było wzięcie kredytu w skoku chmielewskiego. mają świetną ofertę i dzięki temu moje problemy się rozwiązały.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.