Logowanie Rejestracja
Pro-Zysk nagradza pomysłowych

Strona główna Wiadomości Pro-Zysk nagradza pomysłowych Pro-Zysk nagradza pomysłowych

Pro-Zysk nagradza pomysłowych

Kreatywność powinna być doceniana. Z takiego założenia wyszli twórcy Pro-Zysku – ogólnopolskiej platformy finansowej. Dlatego zorganizowali konkurs na jej niebanalne przedstawienie. Film, prezentacja multimedialna, twórczość poetycka, ale także wykres lub tabela. Dla uczestników Hyipforum wszystkie twórcze chwyty są dozwolone.


 

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 20 stycznia 2015
Zobacz więcej:

 

Warto podjąć wysiłek, bo na laureata I. miejsca czeka tablet Samsung Galaxy.Ten artykuł będzie dla Ciebie pomocny, jeżeli


• masz ciekawe pomysły, a ich realizacja nie jest dla Ciebie kłopotliwa;
• chcesz wygrać atrakcyjną nagrodę;
• chciałbyś dowiedzieć się, jak dodatkowo zarobić.Dla humanisty i ścisłowca


Marka Pro-Zysk postanowiła zorganizować drugi już konkurs, tym razem dotyczący idei zarabiania na ogólnopolskiej platformie finansowej. Pierwszy odbył się w roku ubiegłym i dotyczył nowej nazwy marki. Konkurs cieszył się dużą popularnością, a komisja stanęła przed niełatwym wyborem – nadesłano aż 858 propozycji. Właściciele liczą, że w tym roku konkursowicze również dopiszą i pozytywnie ich zaskoczą. Konkurs zasługuje na uwagę z kilku powodów. Choć kierowany jest do określonej grupy osób – uczestników Hyipforum, jest otwarty na wszelkie możliwe propozycje przedstawienia sposobu zarabiania na platformie. Jedyne ograniczenie może stanowić wyobraźnia twórcy. To może być film, prezentacja multimedialna, wiersz, ale też wykres lub tabela porównawcza. Ideą, która przyświeca organizatorom konkursu jest poszanowanie opinii użytkowników platformy w kwestii jej rozwoju. Dla twórców nie mniej ważne są pomysły osób zainteresowanych taką formą inwestycji, jaką oferuje Pro-Zysk.

 


Bitwa o cenne nagrody


Jest o co walczyć. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody – m.in. tablet marki Samsung Galaxy, subskrypcje na Hyipforum oraz pendrivy o pojemności 35 GB. Oczywiście, jak w każdym konkursie, również i tu trzeba spełnić określone kryteria. Nadesłane prace powinny unikatowe i muszą zawierać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje o platformie. Dla twórców Pro-Zysku ważne jest również, aby prezentacja była zrozumiała dla innych. Pro-Zysk to marka unikalna i innowacyjna. Właścicielom zależy, aby te cechy zostały podkreślone, przy zachowaniu pełnej przejrzystości prezentacji. Innymi słowy największe szanse na wygraną mają te prace, które w najbardziej przystępny sposób wyjaśnią idee zarabiania na platformie. Konkurs rusza 19 stycznia br. i potrwa do 28 lutego. Zgłoszenia wraz z pracami można nadsyłać przez formularz konkursowy dostępny na Pro-Zysk konkurs lub Hyipforum. Komisja konkursowa oceni nadesłane prace, a informacja o wynikach zostanie ogłoszona do 10 marca 2015 r. i umieszczona m.in. na oficjalnej stronie organizatora  http://www.pro-zysk.pl/.

 


Innowacyjna platforma


Model biznesowy Pro-Zysku jest skonstruowany w taki sposób, aby zarabianie na platformie było proste. Opiera się na inwestowaniu w pożyczki. Inwestor za pomocą platformy dokonuje zakupu wybranych przez siebie pożyczek. Pożyczkobiorca spłaca je w systemie ratalnym. Inwestujący zarabia na odsetkach kapitałowych oraz rabacie udzielanym przez właściciela Pro-Zysku – P.U.H. „Nobiles 2” S.C.. To, co wyróżnia tę platformę finansową, to szereg udogodnień oraz intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja. Co jeszcze? Do zarabiania na platformie nie jest konieczna specjalistyczna wiedza z dziedziny finansów. Inwestujących na platformie wspierają mailowo i telefonicznie konsultanci. Dodatkowym i cenionym źródłem informacji o platformie jest blog. Tam klienci Pro-Zysku, ale również Ci, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem, mogą znaleźć cenne wiadomości. Ten nowatorski System Sprzedaży Pożyczek funkcjonuje od 2013 roku systematycznie zwiększając liczbę uczestników. Obecnie z Pro-Zyskiem zarabia ponad 2 tys. klientów. 

 

 

Wysil wyobraźnię, nadaj swemu pomysłowi kształt i wyślij formularz konkursowy.

Znajdziesz go na stronie Pro-Zysk i Hyipforum.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.