Logowanie Rejestracja
PożyczkoPosiadacz, czyli jak dodatkowo zarobić?

Strona główna Wiadomości PożyczkoPosiadacz, czyli jak dodatkowo zarobić? PożyczkoPosiadacz, czyli jak dodatkowo zarobić?

PożyczkoPosiadacz, czyli jak dodatkowo zarobić?

21,47% taki średni przychód w ciągu 10 miesięcy osiągnęli Uczestnicy innowacyjnej platformy finansowej o nazwie PożyczkoPosiadacz. Twój portfel nie musi świecić pustkami. Żeby skorzystać z tej metody uzyskiwania dodatkowego dochodu wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią. 

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 6 maja 2014
Zobacz więcej:

Pożyczki na sprzedaż


Idea social lending narodziła się w Wielkiej Brytanii. I właśnie z tego miejsca przywędrowała do Polski. Takie źródło dodatkowego zarobku staje się coraz bardziej popularne. W podobnym finansowym klimacie osadzona jest innowacyjna platforma finansowa PożyczkoPosiadacz. Jej uczestnicy zarabiają na kupowaniu pożyczek, udzielanych przez firmę finansową. Ich zarobek to odsetki kapitałowe, spłacane w comiesięcznych ratach przez Pożyczkobiorcę oraz rabat udzielny przez firmę finansową przy zakupie pożyczki. Ten System Sprzedaży Pożyczek cieszy się coraz większą popularnością. Do grona zarabiających w tej formie dołączyło już ponad 2.000 osób.

 


Nowe możliwości


Twórcy Systemu PożyczkoPosiadacz cały czas starają się, aby korzystanie z niego przynosiło Uczestnikom jak największą satysfakcję i dawało więcej możliwości. Dlatego uruchomiono giełdę prywatną, dzięki której Uczestnicy sami pomiędzy sobą mogą kupować i sprzedawać pożyczki. W dowolnym czasie, jeśli znajdzie się inny zainteresowany będą mogli spieniężyć posiadane środki finansowe. Co jeszcze? Warto wspomnieć o dwóch niedawno uruchomionych Programach Agent i Polecaj. Pierwszy z nich skierowany jest do osób prowadzących, lub chcących rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Model biznesowy opiera się na MLM, czyli marketingu wielopoziomowym. Te osoby, które zostaną Agentami będą mieć szansę na wykorzystywanie posiadanych kontaktów handlowych i budowanie własnej sieci sprzedaży. Z Programu Polecaj może skorzystać każdy, kto ukończył 18 rok życia. Jego zasada jest bardzo prosta. Wystarczy polecać produkt, czyli System PożyczkoPosiadacz. Jeżeli nowy uczestnik kupi pożyczki, osoba polecająca będzie zarabiać 2% od ich ceny zakupu, w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia nowego uczestnika do Systemu.

 


Większe szanse na ekstra zarabianie!


Zobacz, jak działa System wejdź na www.pozyczkoposiadacz.pl 

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.