Logowanie Rejestracja
Pożyczki Wrocław

Strona główna Wiadomości Pożyczki Wrocław Pożyczki Wrocław

Pożyczki Wrocław

Z nastaniem nowego roku swe podwoje otworzyła nowa placówka partnerska Ferratum Bank we Wrocławiu. Wszyscy poszukujący źródła dodatkowego finansowania w postaci ekspresowej pożyczki powinni rozważyć wizytę w punkcie obsługi Sfera-finansów.pl usytuowanym przy ulicy Tęczowej 6 w pobliżu Dworca Świebodzkiego.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 8 stycznia 2015
Zobacz więcej:

 

Mieszkańcy Wrocławia, którzy rozglądają się za szybką pożyczką, najczęściej swe poszukiwania rozpoczynają w sieci. „Pożyczki Wrocław” - wpisanie takiej frazy w okno wyszukiwarki internetowej wywoła wyświetlenie licznych wyników. Większość z nich będzie jednak dotyczyła firm, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek wyłącznie online. Ta forma działalności podmiotów zajmujących się udzielaniem pożyczek z dnia na dzień zdobywa kolejnych zwolenników wśród ich klientów. Osoby, które poważnie myślą o tym, jak podreperować domowy budżet lub uzyskać zastrzyk gotówki, by spełnić swe zakupowe marzenia, ale wolą – czy to z przyzwyczajenia, czy też dla większej pewności – załatwiać sprawy finansowe osobiście, mogą już korzystać z usług nowej placówki przy ulicy Tęczowej 6 (okolice Dworca Świebodzkiego). Na miejscu zostaną im udzielone wszelkie wyjaśnienia oraz przedstawione zasady udzielania finansowania, jak również przybliżone zostaną konkretne oferty.

 

 

 

W przypadku, gdy potencjalny pożyczkobiorca zamieszkały w stolicy Dolnego Śląska, preferuje rozmowę ze specjalistą w cztery oczy, nie zaś za pośrednictwem telefonu lub poczty internetowej, wówczas wśród wyników, które pojawią się po wpisaniu słów „Pożyczki Wrocław”, winien wyszukać adres „Tęczowa 6” i udać się po fachową poradę do siedziby Sfera-finansów.pl, oficjalnego partnera Ferratum Bank. Placówka czynna jest w dni powszednie w godzinach 8.00 – 18.00. Firma udziela wszelkich informacji pod numerem telefonu 664 792 120.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.