Logowanie Rejestracja
Pożyczki we Wrocławiu

Strona główna Wiadomości Pożyczki we Wrocławiu Pożyczki we Wrocławiu

Pożyczki we Wrocławiu

Wrocławianie chcący w szybki i prosty sposób podreperować domowy budżet po świątecznych wydatkach i sylwestrowym szaleństwie będą mogli już wkrótce zrobić to za pośrednictwem nowej placówki w stolicy Dolnego Śląska. Od 7 stycznia rusza bowiem zupełnie nowy punkt udzielania ekspresowej pożyczki we Wrocławiu.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 5 stycznia 2015
Zobacz więcej:

 

Po obfitującym w zwiększone wydatki przełomie roku może się okazać, że środki na koncie bankowym stopniały w nadmiernym stopniu. Jeśli początek Nowego Roku przyniesie trudności w domknięciu domowego budżetu, który pochłonęły zakupy świąteczne i kreacje na huczny bal sylwestrowy, wówczas rozwiązaniem może okazać się szybka pożyczka, którą uzyskać można nawet w 15 minut.

 

Dziś największą popularnością cieszą się serwisy oferujące możliwość uzyskania dodatkowego zastrzyku bez wychodzenia z domu – przez Internet. W tym przypadku wystarczy – poza spełnianiem wymaganiem wskazanych przez pożyczkodawców dotyczących dochodów itp. - posiadać konto w banku i zarejestrować się w wybranym serwisie pożyczkowym. Wiele z nich, np. Ofin.pl, swoim nowym klientom proponuje pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo.

 

Oczywiście są też i tacy, dla których tak ważna kwestia, jaką jest zaciągnięcie ekspresowej pożyczki przez Internet może nie mieścić się w głowie. I to nie dlatego, że sieci WWW na co dzień nie używają. Wręcz przeciwnie, to stali użytkownicy Internetu, którzy wiedzą, że pożyczki online są w pełni bezpieczne. Oni po prostu muszą o kwestiach finansowych porozmawiać w cztery oczy z żywym doradcą - czują się wtedy pewniej.

 

 

 

Właśnie dla takich osób (ale oczywiście nie tylko), które poszukują szybkiej pożyczki we Wrocławiu, powstał nowy punkt obsługi klienta, gdzie będą one udzielane. Placówka firmy Sfera-finansów.pl, będącej autoryzowanym partnerem Ferratum Bank, znajduje się przy ulicy Tęczowej 6, w pobliżu Dworca Świebodzkiego (czyli w samym sercu stolicy Dolnego Śląska). Telefon do placówki to 664 792 120, a formularz kontaktowy znajduje się tutaj.

 

Począwszy od 7 stycznia br. każdy chcący poznać najkorzystniejsze warunki uzyskania pożyczki we Wrocławiu, będzie mógł osobiście zapytać o to jednego z doświadczonych konsultantów i na miejscu porównać dostępne oferty pod względem wysokości zobowiązania, ilości rat i terminu spłaty. Placówka Sfery-Finansów.pl będzie czynna w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 18.00.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.