Logowanie Rejestracja
Pożyczka w Pożyczkomacie

Strona główna Wiadomości Pożyczka w Pożyczkomacie Pożyczka w Pożyczkomacie

Pożyczka w Pożyczkomacie

Masz nieprzewidziane wydatki i potrzebujesz gotówki? Zależy Ci na szybkości? Liczysz na profesjonalną obsługę? Pożyczkomat jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 24 października 2014
Zobacz więcej:

 

 

Pożyczkomat to szybki i wygodny sposób pozyskania potrzebnej gotówki. Swoim nowym klientom oferuje promocję w postaci pierwszej darmowej pożyczki do 500 zł na okres 7 dni – oznacza to, że oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Jeśli zatem pożyczasz np. 400 zł to po tygodniu oddajesz 400 zł, nie ponosząc żadnych kosztów pożyczki! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują niewielkiego zastrzyku gotówki na krótki czasu.

   

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi w Pożyczkomacie 800 zł, natomiast dla stałych klientów firma w dowód zaufania podwyższa limit aż do 3 500 zł! Warto więc podjąć z nimi długą i owocną współpracę, aby umożliwić sobie pożyczanie większych kwot pieniędzy w razie nieprzewidzianych wysokich wydatków.

 

Aby otrzymać pożyczkę najpierw na stronie internetowej zaznaczamy suwakiem wysokość kwoty, o jaką chcemy się ubiegać i ilość dni, na które chcemy zaciągnąć zobowiązanie. Potem wystarczy już tylko wypełnić wniosek - potrzebne są do tego jedynie dane z dowodu osobistego. Ta prostota i funkcjonalność sprawia, że pożyczkę podejmuje się z łatwością.

 

Porównywarka usług finansowych

 

 

Firmę charakteryzuje szybkość działania – o zatwierdzeniu pożyczki informują w ciągu 10 min poprzez wiadomości e-mail. Również w każdej chwili można zalogować się na swój profil, gdzie widnieje status pożyczki, a także kwota i termin spłaty.

 

 

 

 

Pożyczkomat jest uhonorowany Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine, więc biorąc pożyczkę w tej firmie mamy gwarancję bezpieczeństwa oraz uczciwości. Firma stawia na profesjonalną obsługę i może poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.