Logowanie Rejestracja
Pożyczka TAKTO – weź do 10 tys. zł i spłacaj w 24 ratach

Strona główna Wiadomości Pożyczka TAKTO – weź do 10 tys. zł i spłacaj w 24 ratach Pożyczka TAKTO – weź do 10 tys. zł i spłacaj w 24 ratach

Pożyczka TAKTO – weź do 10 tys. zł i spłacaj w 24 ratach

Zdarzyło Ci się kiedyś mieć problemy z terminowym regulowaniem należności, jednak masz je już za sobą, ale przez złą historię w Biurze Informacji Kredytowej nie masz szans na uzyskanie kredytu w banku? A może pracujesz na tzw. umowie śmieciowej, a potrzebujesz szybko podreperować swój budżet? Odpowiedzią może okazać się pożyczka TAKTO.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 3 października 2013
Zobacz więcej:

Pożyczka TAKTO to zobowiązanie gotówkowe od kwoty 500 zł do maksymalnie 10 tys. zł, którą można przeznaczyć na dowolny cel i spłacać w miesięcznych ratach –przynajmniej przez 3 miesiące, ale nie więcej niż 24 miesiące. Raty mają charakter stały, a klient może zdecydować, do którego dnia miesiąca chce je uiszczać. Ostateczna wysokość pożyczki uzależniona jest od bieżącej oceny ryzyka kredytowego, natomiast na okres spłaty wpływa dostępność oferty i ocena zdolności kredytowej klienta.

 

O pożyczkę mogą ubiegać się osoby między 18 a 75 rokiem życia, które posiadają co najmniej jedno źródło stałego dochodu w wysokości przynajmniej 500 zł (może to być praca na umowę o dzieło lub zlecenie) oraz nie widnieją w rejestrach biur informacji gospodarczej lub Biurze Informacji Kredytowej. Jednak jeśli w przeszłości zdarzyły Ci się zawirowania w historii kredytowej nie oznacza to, że nie otrzymasz pożyczki. Decyzja o przyznaniu zobowiązania podejmowana jest na podstawie indywidualnej sytuacji i potrzeb każdego klienta.

 

 

Aby otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki, trzeba wypełnić prosty wniosek na stronie internetowej TAKTO lub zadzwonić pod jeden z numerów telefonu 801 006 2016 albo 22 456 3000. Niezbędny jest też przelew w postaci 1 grosza na rachunek TAKTO, który posłuży weryfikacji Twoich danych. Po zbadaniu zdolności kredytowej (trwa to maksymalnie dobę) przedstawiciel firmy oddzwoni do Ciebie w celu zawarcia umowy lub aby umówić się na dostarczenie jej przez kuriera. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym w ciągu 48 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Gotówkę możesz też odebrać w dowolnym Urzędzie Pocztowym w ramach usługi GIRO Płatność, ale to wiąże się z potrąceniem od pożyczki kwoty 13 zł.

 

Oprócz kosztów samej pożyczki dodatkowo jednorazowo zostanie naliczona opłata przygotowawcza w wysokości 5 proc. pożyczki oraz opłata operacyjna, która dla każdego klienta ustalana jest indywidualnie.

 

Sylwia Stwora

Artivia.pl

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Pożyczka TAKTO – weź do 10 tys. zł i spłacaj w 24 ratach

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.