Logowanie Rejestracja
Pożyczka ratalna na kilka chwilówek

Strona główna Wiadomości Pożyczka ratalna na kilka chwilówek Pożyczka ratalna na kilka chwilówek

Pożyczka ratalna na kilka chwilówek

Zamknięta droga do kredytu bankowego w sytuacji, gdy domowy budżet nie jest w stanie pokryć nadprogramowego wydatku – niezależnie czy jest to promocja na atrakcyjny wyjazd, czy konieczność przeprowadzenia poważnego remontu, zwykle kieruje nas w stronę pożyczek krótkoterminowych. Co w sytuacji, gdy jako nowi klienci jesteśmy ograniczeni limitem pierwszej pożyczki lub potrzebujemy dłuższego niż miesiąc okresu na ureglowanie świadczenia? Rozwiązaniem jest pożyczka ratalna. Masz pytania? Zajrzyj lub zadzwoń do Centrum Usług Finansowych Sfera Finansów.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 22 stycznia 2015
Zobacz więcej:

 

CUF Sfera Finansów to odpowiedź na zapotrzebowanie osób poszukujących instrumentu finansowego i kompleksowej obsługi w zakresie pozyskania dodatkowych pieniędzy. Bezpośredni kontakt pozwala spokojnie przeanalizować poszczególne oferty, a w trakcie ich analizy na bieżąco rozwiewać wszelkie trapiące Cię wątpliwości czy szybko uzyskać odpowiedź na pojawiające się w międzyczasie pytania. Na miejscu z pomocą eksperta załatwisz wszelkie formalności związane z zaciągnięciem zobowiązania. Uzyskasz też pomoc w ustaleniu takiej kwoty i okresu spłaty należności, aby w jak najmniejszym stoopniu obciążał stan Twoich finansów. Wizyta w siedzibie CUF Sfera Finansów to dobre rozwiązanie dla osób nieposiadających dostępu do internetu – wystarczy jedna wizyta, aby bez długiej kolejki uzyskać potrzebne świadczenie.

 

Przykładowo, pożyczka regulowana w częściach pomoże lepiej rozplanować wydatki na dany miesiąc, w mniejszym stopniu obciążając stan konta. Centrum Usług Finansowych Sfera Finansów jest autoryzowanym partnerem Ferratum Bank. To rodzi możliwość skorzystania z pożyczki ratalnej +Plus Pożyczka, czyli oferty dodatkowego zastrzyku pieniędzy rzędu od 400 do 3000 zł z okresem spłaty wynoszącym od 3 do 12 miesięcy. W siedzibie przy ulicy Tęczowej 6 we Wrocławiu (bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Świebodzkiego) możesz uzyskać także kredyt konsumencki czy mikropożyczkę.

 

Centrum Usług Finansowych Sfera Finansów jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Potencjalni pożyczko- i kredytobiorcy, którzy nie mają możliwości osobiście przyjść do placówki, mogą skorzystać z porady dzwoniąc pod numer telefonu 664 792 120.

 

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.