Logowanie Rejestracja
Pożyczka ratalna Aasa Polska nominowana w konkursie Loan Magazine Awards 2015

Strona główna Wiadomości Pożyczka ratalna Aasa Polska nominowana w konkursie Loan Magazine Awards 2015 Pożyczka ratalna Aasa Polska nominowana w konkursie Loan Magazine Awards 2015

Pożyczka ratalna Aasa Polska nominowana w konkursie Loan Magazine Awards 2015

Istnieją dwa bardzo ważne elementy, dzięki którym firma pożyczkowa ma szansę budować swoją silną pozycję na rynku – zaufanie i lojalność klientów. Aasa Polska ma to szczęście, że posiada takie grono pożyczkodawców, którzy chętnie sięgają po oferowaną przez nią pożyczkę na raty i co ważne – zostają z firmą na dłużej.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 20 stycznia 2016
Zobacz więcej:

 

Wasze zaangażowanie w rozwój naszej marki w 2015 roku zaprocentowało szczególnym wyróżnieniem – nominacją do statuetki Pożyczka Ratalna Roku. Konkurencja jest spora – o tytuł najlepszego pożyczkodawcy w sektorze ratalnym walczymy z 5 innymi ofertami. Decyzję o tym kto, zdaniem innych uczestników branży pozabankowej, najmocniej przyczynił się do wzrostu sektora w ubiegłym roku, powinien z otrzymać statuetkę, poznamy 11 lutego podczas uroczystej gali Loan Magazine Awards 2015, która odbędzie się we Wrocławiu.

 

Gala Loan Magazine Awards 2015

 


Konkurs Loan Magazine Awards 2015 służy wyróżnieniu marek, osób, partnerów biznesowych, instrumentów finansowych oraz usług, które w 2015 roku miały największy wpływ na rozwój i kształt rynku pożyczek pozabankowych. Gala odbędzie się we wrocławskim Hotelu Mercure, a jednym z jej kluczowych punktów, oprócz rozdania nagród w 13 kategoriach, będzie licytacja ciekawych gadżetów z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc dla Leona.

 

Pożyczka Ratalna Aasa Polska

 


Aasa Polska kieruje swoją ofertę pożyczki na raty do osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą wziąć kredytu w banku, a jednocześnie poszukują elastycznej i szybkiej formy podreperowania stanu domowych finansów czy zaspokojenia potrzeby, która przy posiadanych dochodach jest celem odkładanym na „wieczne później”. Pożyczka ratalna pozwala uzyskać kwotę do 3400 zł, której spłatę można rozłożyć na 24 miesięczne raty. Co ważne, z każdą spłatą wysokość raty maleje.

 


Aasa Polska należy również do grona firm pożyczkowych wyróżnionych certyfikatem odpowiedzialnego pożyczkodawcy Loan Magazine.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Pożyczka ratalna Aasa Polska nominowana w konkursie Loan Magazine Awards 2015

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.