Logowanie Rejestracja
Pożyczka dla żaka? Wystarczy legitymacja studencka

Strona główna Wiadomości Pożyczka dla żaka? Wystarczy legitymacja studencka Pożyczka dla żaka? Wystarczy legitymacja studencka

Pożyczka dla żaka? Wystarczy legitymacja studencka

Opłata za dodatkowy egzamin, przydatny, ale niestety płatny kurs, nowy laptop czy zestaw podręczników albo podwyżka czynszu w wynajmowanym mieszkaniu. W życiu każdego żaka zdarzają się sytuacje, gdy potrzebuje dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Niestety stypendium dziwnie szybko się rozeszło, a rodzina nie jest w stanie pomóc. Ponadto bank nie udzieli kredytu, bo nie ma stałego źródła dochodów. Rozwiązaniem może okazać się oferta doradców Sfera-Finansow.pl, czyli pożyczka dostępna na legitymację studencką, która dodatkowo pozwala zarobić – 30 zł za każdego poleconego znajomego.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 4 października 2013
Zobacz więcej:

Aby ubiegać się o szybkie podreperowanie studenckiego budżetu trzeba spełniać trzy podstawowe warunki – posiadać polskie obywatelstwo i ważną legitymację studencką oraz mieć nie więcej niż 26 lat. W ramach pożyczki SMS365 student ma trzy opcje wyboru kwoty – 200, 300 i 600 zł. We wszystkich przypadkach musi zwrócić zobowiązanie w przeciągu 30 dni. Jednak doradcy Sfera-Finansow.pl zdają sobie sprawę z tego, że miesiąc może okazać się dla studenta niewystarczającym okresem na zwrócenie należności, dlatego w ich ofercie znalazła się opcja przedłużenia czasu na spłatę należności. Jeśli żak przed upływem terminu będzie już wiedział, że dotrzymanie warunków umowy jest nierealne, może ubiegać się o dodatkowe 30 dni na oddanie zobowiązania. Jednak musi liczyć się z koniecznością opłacenia prowizji, która w przypadku kwoty 200 zł wynosi 60 zł, przy pożyczeniu 300 zł – 90 zł, natomiast przy 600 zł jest to 180 zł. Opłatę należy wnieść przed zakończeniem okresu spłaty pożyczki.

 

 


Od pojawienia się potrzebnej kwoty na koncie bankowym dzielą studenta 3 proste kroki. Po pierwsze, musi zarejestrować się w serwisie na stronie www SMS365, czyli wypełnić prosty formularz. Po drugie, przelać 1 grosz na jedno z kont pożyczkodawcy. Trzeci krok wiąże się już bezpośrednio z wnioskowaniem o pożyczkę. Można to zrobić poprzez utworzony profil, dzwoniąc do biura SMS365 lub wysyłając sms o treści 30SMS kwota pożyczki hasło. Po pozytywnym rozpatrzeniu prośby, pieniądze zostaną przelane na rachunek bankowy studenta.


Pożyczka od doradców Sfera-Finansow.pl pozwala też zarobić 30 zł. Ta kwota pojawi się na koncie studenta, jeśli polecił ofertę znajomemu, a ten postanowił z niej skorzystać i otrzymał pozytywną odpowiedź na złożony wniosek.

 

Sylwia Stwora

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Pożyczka dla żaka? Wystarczy legitymacja studencka

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.