Logowanie Rejestracja
Porównuj i wybieraj optymalną pożyczkę online z Loando.pl

Strona główna Wiadomości Porównuj i wybieraj optymalną pożyczkę online z Loando.pl Porównuj i wybieraj optymalną pożyczkę online z Loando.pl

Porównuj i wybieraj optymalną pożyczkę online z Loando.pl

Gdy historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej lub nadmiar formalności i długi czas oczekiwania na pieniądze, uniemożliwiają szybki dostęp do dodatkowej gotówki, rozwiązaniem może być pożyczka online. Nie masz czasu na przeszukiwanie poszczególnych stron pożyczkodawców i forów internetowych w celu ustalenia, która firma pożyczkowa najlepiej odpowiada twoim potrzebom? Zajrzyj na Loando.pl i oszczędź czas oraz pieniądze.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 15 maja 2015
Zobacz więcej:

 

Loando - Innowacyjna porównywarka pożyczek online

 

Loando.pl to nowoczesna porównywarka pożyczek online, skupiającą się na analizie dwóch produktów z tego sektora finansowego – chwilówek oraz pożyczek ratalnych. W pierwszym przypadku, po wybraniu kwoty i okresu, na który chcemy pożyczyć pieniądze, uzyskamy zestawienie firm pożyczających maksymalnie 3 000 zł na 60 dni. Przy pożyczkach ratalnych Loando poda wyniki dla kwot nieprzekraczających 10 000 zł, które trzeba oddać w ciągu nie więcej niż 36 miesięcy.

 

- Gwarancją wiarygodnej i niezależnej informacji, a dzięki temu dokonania najlepszego wyboru spośród bieżących ofert dostępnych na rynku pozabankowym jest codzienna aktualizacja i analiza wszystkich promocji pożyczek online – podkreśla Tymon Zastrzeżyński, ekspert Loando.pl.

 

Najlepszy poradnik pożyczania w sieci

 

 

Oprócz funkcji porównywarki pożyczek online, Loando jest również źródłem informacji o warunkach, obowiązkach i prawach dotyczących korzystania z usług sektora pozabankowego. W dziale "Poradnik" użytkownik znajdzie wyjaśnienie najważniejszych pojęć dotyczących pożyczek i finansów. W zrozumiały sposób, ze skomplikowanego języka finansowego na potoczny, tłumaczą je eksperci od lat związani z rynkiem - Tymon Zastrzeżyński, dyrektor zarządzający Pozyczkaportal.pl, Rafał Tomkowicz, analityk serwisu sfera-finansow.pl oraz Sylwia Stwora, zastępca redaktora naczelnego Loan-Magazine.

 

- Loando.pl to projekt sygnowany marką Sfera Finansów SA, będącą liderem rynku consumer finance w segmencie internetowego pośrednictwa finansowego, w którym  połączyliśmy najważniejsze narzędzia umożliwiające każdemu znalezienie pożyczki odpowiadającej jego potrzebom. Ponadto pożyczkobiorca, czy to potencjalny, czy też aktualnie spłacający zobowiązanie, będzie bogatszy o rzetelną i niezależną wiedzę odnośnie mikropożyczek online, a także znajdzie rozwiązanie swoich problemów z obsługą tego typu zobowiązań – wyjaśnia Rafał Tomkowicz, prezes Sfera Finansów SA.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Porównuj i wybieraj optymalną pożyczkę online z Loando.pl

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.