Logowanie Rejestracja
Pewny zysk w niepewnych czasach - stabilność finansowa doradcy kredytowego

Strona główna Wiadomości Pewny zysk w niepewnych czasach - stabilność finansowa doradcy kredytowego Pewny zysk w niepewnych czasach - stabilność finansowa doradcy kredytowego

Pewny zysk w niepewnych czasach - stabilność finansowa doradcy kredytowego

W obecnej sytuacji gospodarczej, silnego rozwoju konkurencji i przesytu na rynku usługodawców, osobom pracującym na własny rachunek ciężko jest przewidzieć comiesięczne zyski. Doradztwo finansowe to jeden z zawodów skazanych na pewnego rodzaju „rosyjską ruletkę”.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 28 sierpnia 2015
Zobacz więcej:

 

Pracujesz jako doradca kredytowy i już dawno zrezygnowałeś z planowania wakacji z wyprzedzeniem? Nie wiesz, czy będziesz mógł wyjechać w przyszły weekend, a co dopiero za pół roku? W tym zawodzie każdy miesiąc to wyzwanie i zagadka – nieraz ledwo realizujesz minimalny plan sprzedażowy, by w następnym miesiącu w tydzień potroić zyski. Niestabilność finansowa nie pozwala Ci na planowanie wydatków i sprawia, że wolisz przełożyć urlop, by tylko spotkać z kolejnym klientem. Taki układ ma swoje plusy i minusy, jeśli jednak cenisz sobie stabilizację finansową, powinieneś zadbać o stałe źródło dochodu.


Niejednokrotnie przekonałeś się już, że to, ile zarobisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Im więcej i dłużej pracujesz, tym większa szansa na zarobek. Przekłada się na to ilość złożonych ofert, ale też godzin poświęconych na dystrybucję materiałów reklamowych, telemarketing czy spotkania z klientami. Czy nie lepiej byłoby poświęcić czas tylko na podpisywanie umów z już zainteresowanymi klientami poszukującymi usługi finansowej? Jeżeli w książce telefonicznej dobrnąłeś już do litery Z i powoli kończą Ci się pomysły na pozyskanie nowych klientów powinieneś zapoznać się z innowacjami na rynku.


Szukając klientów po omacku nie odniesiesz spektakularnego efektu, możesz za to narazić się na straty. Doradcy.offerunt.pl to platforma, dzięki której zyskasz nowych klientów bez wertowania książki telefonicznej i panoramy firm. Zapomnij też o męczącym i nieskutecznym rozdawaniu ulotek. W dedykowanym dla doradców i kredytobiorców portalu otrzymasz dostęp do bazy aktualnych zapytań kredytowych z całego kraju i sam wybierzesz na ile z nich odpowiesz. Możesz elastycznie zarządzać swoim czasem pracy w zależności od aktualnych potrzeb.


Rejestrując się na Doradcy.offerunt.pl zyskujesz bezpieczeństwo i stabilność finansową polegającą na stałym źródle nowych klientów. Nie musisz martwić się o reklamę – portal zrobi to za Ciebie. Ty możesz skupić się na przygotowaniu interesującej oferty. Jeśli jest atrakcyjna, podpisanie umowy z klientem staje się niemal pewne.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Pewny zysk w niepewnych czasach - stabilność finansowa doradcy kredytowego

Jak przystąpić do OFE?
Zobacz następny artykuł:
Jak przystąpić do OFE?
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.