Logowanie Rejestracja
Parabanki oferują...

Strona główna Wiadomości Parabanki oferują... Parabanki oferują...

Parabanki oferują...

Popularność pożyczek gotówkowych ciągle rośnie i trudno się temu dziwić – ciężko się oprzeć perspektywie szybkiego i wygodnego zastrzyku gotówki, otrzymanego niewielkim kosztem. Często skorzystanie z usług parabanków oszczędza nam kilkumiesięcznego odkładania pieniędzy na upatrzony cel, np. lodówkę czy nowy komputer albo pomaga uporać się z bieżącymi rachunkami. Firmy pożyczkowe rosną jak grzyby po deszczu, a każda z nich proponuje nam odmienne oferty na różnych warunkach. Z usług której najlepiej skorzystać? Przyjrzymy się teraz kilku z nich.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 21 października 2013
Zobacz więcej:

 

Któż z nas nie słyszał nazwy Provident? To jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych w kraju. Instytucja znana wszystkim Polakom jednak nie spoczywa na laurach i nadal zabiega o klientów – oferuje pożyczki od 300 do (aż!) 7 000zł na czas 30, 60 lub 90 tygodni. Żeby ubiegać się o kredyt w Providencie wystarczy wypełnić wniosek online, wysłać sms-a lub zadzwonić. Provident gwarantuje obsługę przez 7 dni w tygodniu od 7:00 – 21:00, co jest dużym udogodnieniem, kiedy nagle w weekend zabraknie nam pieniędzy. Można również umówić się na wizytę domową, na której ustalana jest m.in. tygodniowa rata spłaty. Pieniądze dostarczane są bezpośrednio do domu Klienta lub przelewem na konto w banku.

 

 

 

Eurocent specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu pożyczek gotówkowych z wizytą u Klienta. Jest to bardzo wygodne dla zabieganych osób, którym ciężko wyrwać się z domowego kieratu. Wśród ich ofert znajdują się Pakiet Komfort z obsługą w domu oraz zwyczajny Pakiet Standard z wizytą w oddziale Spółki i wpłatą pieniędzy na konto. Eurocent oferuje także pożyczkę na 4 tygodnie z jednorazową spłatą. Najmniejszą dostępną kwotą pożyczki jest 100zł, a najwyższą 5 000zł. Okres spłaty wynosi od 16 do 55 tygodni. Firma gwarantuje rozpatrzenie wniosków o pożyczkę w ciągu 48 godzin.

 

 

 

Takto Finanse to firma pożyczkowa, która nie wymaga od swoich Klientów wychodzenia z domu – umowa zawierana jest przez telefon lub kuriera. Udzielają pożyczek na kwoty od 500zł do 10 000zł, a okres spłaty to od 3 do 24 miesięcy. Aby dostać pożyczkę w TAKTO należy posiadać co najmniej jedno źródło udokumentowanego dochodu w wysokości minimum 500zł oraz nie posiadać zadłużenia w BIG lub BIG. Wiek osoby wnioskującej nie może przekroczyć 75 lat. Gwarantują decyzję o przyznaniu (bądź nie) pożyczki w ciągu 24 godzin, a przelew pieniędzy na konto nawet w 48h.

 


 

Incredit gwarantuje swoim Klientom pożyczki w kwotach od 500 do 5 000zł, na okres od jednego do 24 miesięcy. O pożyczkę można ubiegać się telefonicznie lub wypełniając formularz online. Na ich stronie dostępny jest również czat z konsultantem, któremu w razie wątpliwości można zadać pytania. Pozytywnego rozpatrzenia wniosku mogą być pewni mieszkańcy Polski w wieku od 20 do 65 lat, nie posiadający zadłużenia w innych firmach.

 


 

Aasa Polska to firma, która na naszym rynku pojawiła się stosunkowo niedawno i oferuje szybkie pożyczki przez Internet. Dla klientów indywidualnych dostępne są pożyczki w wysokości od 1000 do 3000 zł, na okres od 1 do 36 miesięcy. Ciekawą opcją jest możliwość potwierdzenia swoich danych poprzez Facebooka, które obniża opłatę przygotowawczą naszej pożyczki (wynoszącą 390zł) o 10zł.

 

 

 

Profi Credit ma bardzo zróżnicowaną i wszechstronną propozycję. Dla klientów indywidualnych przygotowane są trzy oferty: pożyczka na oświadczenie – w wysokości od 500 do 4 000zł, na okres od 6 do 48 miesięcy, pożyczka na zaświadczenie – od 2 000 do 9 000zł, na okres od 12 do 48 miesięcy oraz pożyczka Premium (dostępna dla Klientów o dochodach minimum 2 500zł netto) – w kwocie od 9 000 do 25 000zł, na okres od 12 do 36 miesięcy. Pożyczki dostępne są dla osób powyżej 18stego roku życia, bez górnej granicy wiekowej, a ubiegać się o nie można wypełniając formularz online oraz telefonicznie (infolinia czynna jest od pn-pt w godzinach 7:00 – 19:00).

 


 

Optima również proponuje swoim klientom dwie opcje do wyboru: pożyczkę z obsługą w domu, w której dostaje się gotówkę „do ręki” i spłaca w dogodnym dla siebie czasie w systemie tygodniowym lub pożyczkę ze spłatą na konto, w której raty wpłaca się przelewem lub przekazem pocztowym. Optima oferuje kwoty w wysokości od 200 do 2 800zł, na okres od 20 do 70 tygodni. Optima stawia na stałych klientów, którym proponuje wyższe pożyczki, w wysokości nawet 6 000zł.

 


Chwilówki są coraz bardziej popularne i trudno się temu dziwić – o wiele łatwiej uzyskać pożyczkę w taki sposób niż w bankach. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy błyskawicznie, a nie mają czasu na ich załatwianie.

 

Jak widać różnorodność w dziedzinie firm pożyczkowych i ich ofert jest bardzo duża, co stanowi dla nas ogromną korzyść. Nie od dziś wiadomo przecież, że duża konkurencja oznacza walkę o Klienta – a to oznacza dużo promocji. Można więc dowolnie wybrać firmę, której proponowane usługi w stu procentach trafiają w nasze oczekiwania. Warto przy podejmowaniu tej decyzji skorzystać także z usług porównywarki pożyczek, by być pewnym, że ta upatrzona oferta jest tą najbardziej opłacalną dla nas.

 

Martyna Sarniak

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.