Logowanie Rejestracja
Pandamoney pożyczki

Strona główna Wiadomości Pandamoney pożyczki Pandamoney pożyczki

Pandamoney pożyczki

Potrzebujesz kilku stówek na nieprzewidziane wydatki? Chciałbyś uniknąć zbędnych formalności? Zależy Ci na uczciwości i bezpieczeństwie? Pandamoney oferuje szybkie i wygodne pożyczki gotówkowe.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 25 października 2014
Zobacz więcej:

 

Pandamoney opinie

 

Pandamoney.pl to nowa marka znanego na rynku szybkich pożyczek online Kredito24. Firma oferuje pożyczki od 100 do 1800 zł na okres od 7 do 30 dni. Pożyczki Pandamoney charakteryzują się stosunkowo niskim kosztem. Docenią je również wszyscy dbający o bezpieczeństwo, bowiem firma została uhonorowana Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine. Dzięki temu Certyfikatowi mamy pewność, że firma stosuje praktyki odpowiedzialnego pożyczkodawcy i na pewno nie "naciągnie" nas na żadne ukryte koszty.

 

 

Pandamoney logowanie

 

Na stronie Pandamoney wita nas sympatyczna mordka misia pandy i tak samo sympatyczny jest cały proces zaciągania pożyczki – wystarczy jedynie suwakiem wybrać kwotę, o jaką chcemy się ubiegać i obserwować jak w zależności od naszej decyzji stosik gotówki maleje bądź rośnie. Analogicznie działa suwak długości pożyczki, choć tu obserwujemy ilość kartek kalendarza. Przejrzysta i przyjazna forma wyboru warunków pożyczki sprawia, że ubieganie się o pożyczkę staje się wręcz przyjemne.

 

 

 

Pandamoney z przedłużeniem

 

Status pożyczki, jej wysokość i termin spłaty można w każdej chwili sprawdzić poprzez logowanie się na stronie Pandamoney. W razie kłopotów ze spłatą firma wprowadziła szereg udogodnień dla swoich Klientów – za opłatą można przedłużyć termin spłaty o 7,15 i 30 dni. Do dyspozycji jest również opcja częściowej spłaty wraz z częściowym przedłużeniem, w przypadku której samemu można wybrać jaką kwotę chcemy przedłużyć, a jaką spłacić. Najbardziej dogodną dla nas opcję wybieramy również po zalogowaniu się na swoje konto. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którym chwilowe kłopoty finansowe nie pozwolą spłacić zobowiązania na czas.

 

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.