Logowanie Rejestracja
Nie masz na remont? Skorzystaj z Limitu Remontowego

Strona główna Wiadomości Nie masz na remont? Skorzystaj z Limitu Remontowego Nie masz na remont? Skorzystaj z Limitu Remontowego

Nie masz na remont? Skorzystaj z Limitu Remontowego

W ofercie Credit Agricole Banku Polskiego pojawiła się alternatywa dla osób, które myślą o remoncie mieszkania lub domu, ale z różnych powodów nie w smak im kredyt gotówkowy lub pożyczka hipoteczna. Korzystając z Limitu Remontowego będą mogli pożyczyć aż 80 tysięcy złotych i spłacać daną kwotę nawet przez 8 lat.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 25 października 2012
Zobacz więcej:

Innowacyjna propozycja Credit Agricole Banku Polskiego pozwala sfinansować nie tylko zakup artykułów wyposażenia wnętrz i wykończeniowych, materiałów budowlanych lub ogrodzeń. Limit Kredytowy umożliwia również pokrycie kosztów związanych z pracami remontowymi, architektonicznymi, instalacyjnymi czy montażowymi.

 


Otrzymanie tej formy finansowania remontu domu lub mieszkania nie wymaga wizyty w oddziale banku. Umowa o Limit Remontowy podpisywana jest w trakcie pierwszych zakupów realizowanych w jednym z ponad tysiąca partnerów handlowych Credit Agricole. Jednak nie zobowiązuje ona do transakcji tylko w danym sklepie. Kolejne zakupy możesz zrealizować w dowolnym punkcie z listy, którą znajdziesz na limit-remontowy.pl. Aby skorzystać z kredytu wystarczy okazać dwa dokumenty. Pierwszy to dowód tożsamości, drugi – poświadczenie o wysokości i źródłach dochodu.

 


W Limicie Remontowym wyróżnia się również dwa okresy – transakcyjny, trwający do 6 miesięcy, w czasie których przy zakupach spłaca się jedynie odsetki od wykorzystanej kwoty (oprocentowanie 14,99 procent) oraz ratalny, w którym zadłużenie zostaje podzielone na rat, a oprocentowanie realizowanych transakcji wynosi 9,99 procent.

 


Od klienta zależy wysokość zobowiązania (minimum 10 tysięcy złotych, maksimum 80 tysięcy złotych), liczba rat (od 24 do 96 miesięcy) oraz dzień miesiąca, w którym jego budżet zostanie obciążony spłatą raty.

 


Limit Remontowy to na pewno produkt do tej pory na polskim rynku niespotykany. Czy zyska przychylność klientów? Czas pokaże. Przy łatwo dostępnym, ale kosztownym kredycie gotówkowym (w bankach Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  wynosi 20-25 procent, w instytucjach pozabankowych nawet dwa razy tyle), pożyczce hipotecznej (RRSO około 11-12 procent) czy kredycie hipotecznym (RRSO = 8-9 procent) produkt Credit Agricole Banku Polskiego może naprawdę okazać się hitem.

   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: irres1 Dodano: 8 listopada 2012

Bardzo ciekawa forma kredytowania remontów .Ciekawe, czy dotyczy tylko włascicieli nieruchomości czy również najemców,dzierżawców. Jak wygląda dokładnie uzyskanie takiego kredytu,nie doczytałem się na razie niczego na ten temat satysfakcjonującego.Ale będę to śledził, ponieważ mam dom własnościowy i chcę dokończyć rozpoczęty juz remont wcześniej niż mogę bez kredytu.

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Nie masz na remont? Skorzystaj z Limitu Remontowego

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.