Logowanie Rejestracja
Newsweek wskazał najlepsze polskie banki

Strona główna Wiadomości Newsweek wskazał najlepsze polskie banki Newsweek wskazał najlepsze polskie banki

Newsweek wskazał najlepsze polskie banki

Banki z grupy BRE zajęły najwyższe lokaty w tegorocznym rankingu banków sporządzonym przez tygodnik „Newsweek”. MultiBank został uznany za lidera w dziedzinie bankowości tradycyjnej, natomiast mBank przoduje wśród aplikacji mobilnych.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 21 września 2012
Zobacz więcej:

Ranking „Przyjazny Bank Newsweeka” wyłonił liderów w trzech kategoriach - tradycyjnej, internetowej oraz mobilnej. W tym roku większość miejsc podzieliły między sobą banki z grupy BRE - mBank i Multibank, oraz Bank Millenium.Przy okienku najlepiej sprawdza się Multibank, a zaraz za nim znalazły się Bank Millenium oraz Citi Handlowy. Najwyższy poziom usług internetowych oferuje Bank Millenium. Drugie miejsce w tej kategorii zajął mBank, natomiast trzecie Inteligo z grupy PKO BP. W dziedzinie bankowości mobilnej liderem jest mBank, za którym znalazły się komórkowe aplikacje Pekao SA oraz Banku Zachodniego WBK.Badanie zostało przeprowadzone metodą „Tajemniczego klienta” przez audytorów z Millward Brown SMG/KRC. Ocenie poddano przede wszystkim cechy danego produktu bankowego, w przypadku bankowości tradycyjnej uzupełnione o dane na temat jakości obsługi, sposobów pozyskania i utrzymania klienta oraz zalet otoczenia, np. ilość miejsc parkingowych wokół oddziału.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: kasia Dodano: 24 września 2012

a to są ciekawe spostrzeżenia. ale nie do końca się sprawdzają ;) przejrzałam oferty i w niejednej kategorii wg mnie wygrywa getin. no ale każdy wybiera co chce.
Hakerzy zaatakowali mBank
Zobacz następny artykuł:
Hakerzy zaatakowali mBank
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.