Logowanie Rejestracja
Nauczyciele i pielęgniarki dostaną preferencyjną pożyczkę w Credit Agricole

Strona główna Wiadomości Nauczyciele i pielęgniarki dostaną preferencyjną pożyczkę w Credit Agricole Nauczyciele i pielęgniarki dostaną preferencyjną pożyczkę w Credit Agricole

Nauczyciele i pielęgniarki dostaną preferencyjną pożyczkę w Credit Agricole

Francuski bank  wprowadza specjalną ofertę kredytową z niższym oprocentowaniem, przeznaczoną dla przedstawicieli wybranych zawodów. Chętni mogą pożyczyć na specjalnych warunkach nawet 120 tysięcy złotych.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 9 października 2012
Zobacz więcej:

W uprzywilejowanej grupie znaleźli się nauczyciele, pielęgniarki i położne, lekarze, fizjoterapeuci, weterynarze, prawnicy, rzeczoznawcy majątkowi, biegli rewidenci, geodeci, architekci oraz tłumacze przysięgli. Według danych,  na które bank powołuje się w informacji prasowej, osoby wykonujące te zawody mogą być solidnymi płatnikami przez wzgląd na stabilne zatrudnienie oraz zarobki często przekraczające średnią krajową. Ponadto, przedstawiciele wszystkich wymienionych grup stanowią w sumie około 7% pracujących, czyli sporą grupę potencjalnych pożyczkobiorców.

 


Oferta dotyczy wyłącznie kredytów gotówkowych. Uprzywilejowani klienci mogą pożyczyć do 120 tysięcy złotych na okres maksymalnie 6 lat, a oprocentowanie kredytu będzie niższe nawet o 2 punkty procentowe w stosunku do stawki standardowej. Ubiegający się o preferencyjną pożyczkę musi przedstawić w banku dowód osobisty oraz dokument potwierdzający wykonywany zawód.

 


Atrakcyjne warunki z pewnością skłonią część osób do skorzystania z oferty banku, choć trudno przewidzieć, czy wszyscy uzyskają dostęp do preferencyjnej pożyczki. Eksperci z Credit Agricole utrzymują wprawdzie, że przedstawiciele wskazanych zawodów to grupa raczej jednolita pod względem zarobków, ale doświadczenie uczy, że wysokość płac ma związek z wieloma czynnikami. Trudno porównywać zarobki pracownika dużej, stołecznej kancelarii z dochodami pielęgniarki z niewielkiej miejscowości.

 


Szczegóły oferty są dostępne na stronie internetowej banku, a także pod numerem infolinii 801 33 00 00.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Nauczyciele i pielęgniarki dostaną preferencyjną pożyczkę w Credit Agricole

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.