Logowanie Rejestracja
Mikropożyczki Ofin.pl w liczbach

Strona główna Wiadomości Mikropożyczki Ofin.pl w liczbach Mikropożyczki Ofin.pl w liczbach

Mikropożyczki Ofin.pl w liczbach

Serwis Ofin.pl udzielający szybkich mikropożyczek przez Internet podzielił się ze swoimi klientami interesującą infografiką, którą podsumowuje swoją działalność w mijającym roku.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 18 grudnia 2014
Zobacz więcej:

 

Ofin.pl szczególnie mocno podkreśla szybkie tempo podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki online. Firma nagrodzona Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, w ciągu jednej godziny analizuje aż 12 przesłanych wniosków o udzielenie finansowania. Oznacza to, że jej specjaliści przeznaczają średnio 5 minut na wstępną ocenę jednego wniosku. Dzięki temu klient ekspresowo otrzymuje decyzję o przyznaniu pożyczki, a co za tym idzie – szybciej dostaje środki na konto.

 

Regionem, w którym Ofin.pl cieszy się największą popularnością wśród pożyczkobiorców, jest woj. śląskie – aż 13 proc. spośród ogólnej liczby wszystkich pożyczek udzielono jego mieszkańcom. W najmniejszym stopniu z usług Ofin.pl skorzystali mieszkańcy woj. świętokrzyskiego, skąd pochodzi jedynie 2 proc. wszystkich mikropożyczek udzielonych przez tego pożyczkodawcę.

 

Najwyższą średnią wysokością kwoty finansowania cieszą się mieszkańcy woj. dolnośląskiego – to aż 360 zł. Na drugim końcu skali uplasowała się pożyczka dla mieszkańców woj. kujawsko-pomorskiego w wysokości 268 zł. Powyższe dane wskazują, że średnia wartość pożyczki z Ofin.pl to 325 zł.

 

Oferta Ofin.pl trafia przede wszystkim do trzydziestolatków, bowiem średnia wieku klientów firmy to 35 lat. Najstarsi klienci Ofin.pl pochodzą z Warmii i Mazur, gdzie średnia wieku pożyczkobiorców wynosi aż 39 lat. Natomiast najmłodsze osoby, które wypełniają wniosek online o mikropożyczkę to mieszkańcy Kujaw, gdzie średnia wieku pożyczkobiorców to 32 lata.

 

Wśród klienteli Ofin.pl nieznacznie dominuje płeć piękna, bowiem pań korzystających z oferty pożyczkowej przedsiębiorstwa jest łącznie 51 proc. Kobiety największą przewagę nad mężczyznami uzyskały w grupie wiekowej 51-60 lat, gdzie klientki to aż 58 proc. Pożyczkobiorcy płci męskiej stanowią większość (55 proc.) jedynie wśród najmłodszych klientów Ofin.pl (21 – 30 lat).

 

Dane podane przez Ofin.pl pokazują, że firma cieszy się największą popularnością wśród młodych Ślązaków, chcących uzyskać ekspresowe i łatwe finansowanie online w wysokości do 350 zł.

 

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.