Logowanie Rejestracja
Miej kredyt pod kontrolą – wystartowała akcja promocyjna BIK-u

Strona główna Wiadomości Miej kredyt pod kontrolą – wystartowała akcja promocyjna BIK-u Miej kredyt pod kontrolą – wystartowała akcja promocyjna BIK-u

Miej kredyt pod kontrolą – wystartowała akcja promocyjna BIK-u

„Twój kredyt pod kontrolą” to najnowsza akcja edukacyjna Biura Informacji Kredytowej, która ma poprawić świadomość finansową klientów. Do zwiększenia zainteresowania informacjami o naszych zobowiązaniach, zarówno tych zaciągniętych na własne nazwisko, jak i poręczonych, widniejących w bazach BIK i stałego kontrolowania sytuacji historii kredytowej ma zachęcać promocyjna cena Pakietu Monitoring. Instytucja postanowiła obniżyć ją z 99 do 79 zł za rok.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 5 września 2013
Zobacz więcej:

Wrzesień to kolejny miesiąc, który wystawia nasze zasoby finansowe na poważną próbę. Jedni muszą liczyć się z wydatkami związanymi z wyprawką szkolną, inni przeglądają już oferty mieszkań na wynajem pod kątem rozpoczynającego się za miesiąc roku akademickiego czy zastanawiają się nad tym, skąd wziąć pieniądze na czesne. W wielu przypadkach może okazać się, że pożyczka lub kredyt gotówkowy będzie niezbędnym rozwiązaniem kryzysowej sytuacji. Studenci mogą także potrzebować poręczenia zobowiązania finansowego przez rodziców, gdyż sami nie są miarodajnymi klientami dla banków. Właśnie, dlatego BIK postanowił zadbać o to, abyśmy byli na bieżąco ze swoją historią kredytową i mieli wszystkie świadczenia pod kontrolą. Celem działań edukacyjnych jest także poprawa stanu wiedzy na temat posiadanej oceny punktowej oraz informacji, które mają o nas instytucje finansowe.


Biuro chce zachęcić nas do korzystania z nowych, wprowadzonych przez nią możliwości dostępu do wszelkich potrzebnych nam danych drogą online poprzez zakup specjalnych pakietów, a konkretnie Pakietu Monitoring. BIK obniżył cenę usługi o 20 zł, z 99 do 79 zł. Jest to opłata całoroczna za pakiet. Znajdziemy w nim m.in. alerty sms. Dzięki alertowi Twoje Kredyty będziemy mogli śledzić, czy nie zapomnieliśmy o uregulowaniu należności w terminie czy przypadkowo do Biura nie wpłynęły błędne informacje lub kto poinformował instytucję o naszej nieterminowości. Stały monitoring ma pozwolić również uchronić się przed ewentualną próbą wyłudzenia świadczenia na nasze dane, np. po zagubieniu czy kradzieży dokumentów tożsamości. Pomocny będzie w tym Alert Strażnik Kredytu, który dodatkowo powiadomi nas o rozpoczęciu przez bank procedury kredytowej, czyli weryfikacji wniosku.


Warto zainteresować się ofertą Biura Informacji Kredytowej, gdyż w ten sposób nie tylko możemy kontrolować swoje zobowiązania, a tym samym uniknąć przykrych niespodzianek, np. w momencie ubiegania się o kredyt czy pożyczkę, ale także czuwać nad własnym bezpieczeństwem finansowym.

 

Sylwia Stwora

\"\"


   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: inka Dodano: 9 września 2013

najlepiej by było kredytów nie brać ale tak się chyba nie da.my musieliśmy ale nie żałujemy bo wzięliśmy najlepszy na rynku wśród gotówkowych czyli w getinie. i sprawy rozwiązane!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Miej kredyt pod kontrolą – wystartowała akcja promocyjna BIK-u

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.