Logowanie Rejestracja
Konkursy branżowe dla przedsiębiorców nową szansą na zaistnienie w sieci

Strona główna Wiadomości Konkursy branżowe dla przedsiębiorców nową szansą na zaistnienie w sieci Konkursy branżowe dla przedsiębiorców nową szansą na zaistnienie w sieci

Konkursy branżowe dla przedsiębiorców nową szansą na zaistnienie w sieci

Z najnowszych sondaży wynika, że strona internetowa konkursów branżowych, organizowanych przez firmę ImaGO! Polska Sp. z o.o. z Żor, z każdym dniem zyskuje na popularności. Nie tylko rośnie liczba unikalnych użytkowników odwiedzających strony, ale i przedsiębiorców chcących wziąć udział w projekcie czy zareklamować swoje produkty. 

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 4 lipca 2014
Zobacz więcej:

 

Jak dotąd do konkursów zgłosiło się już ponad tysiąc firm z różnych branż - od kosmetycznych ("Najlepszy Salon Kosmetyczny 2014"), przez fryzjerskie czy edukacyjne. W odróżnieniu do Polskiej Nagrody Jakości czy innych  tego typu konkursów adresowanych głównie do dużych przedsiębiorstw i korporacji, projekt żorskiej firmy dostępny jest dla mniejszych firm. Jak wiadomo, w Polsce nie wdrożono jak dotąd w skuteczny sposób takiej inicjatywy, która w sposób znaczący przyczyniłaby się do wsparcia sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To powoduje, że podmioty gospodarcze w naszym kraju ciągle borykają się z trudnościami w prowadzeniu swoich działalności i w budowaniu swojego wizerunku. Tutaj z pomocą przychodzą pierwsze w Polsce konkursy branżowe dla mikro, małych i średnich firm, które to w końcu wytwarzają 67% PKB i tworzą miejsca pracy dla około 70% zatrudnionych. Taką sposobność daje nie tylko niski koszt wzięcia udziału w projekcie, ale i narzędzia, które udostępnia. Każda z partycypujących organizacji buduje swoją markę w sieci – z jednej strony dzieje się tak, ponieważ zaprasza obecnych klientów i partnerów do głosowania na własnej stronie internetowej czy profilu na Facebooku, a z drugiej dzięki posiadaniu swojej unikalnej wizytówki na portalu konkursu, który każdego dnia odwiedzany jest przez tysiące internautów.

 

Dla przedsiębiorstw oznacza to niepodważalny wzrost marketingowej wartości firmy jak i poprawienie jej wizerunku w oczach konsumentów. Rosnąca liczba odwiedzających witrynę internetową determinuje wzrost liczy elektronicznych wizytówek firm, a w konsekwencji coraz większą grupę potencjalnych klientów. Jednocześnie rośnie prestiż i rozpoznawalność marki ImaGO! Polska Sp. z o.o., a także wsparcie dla Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ponieważ 10% każdego wpisowego przeznaczane jest na jej działalność.
 

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Konkursy branżowe dla przedsiębiorców nową szansą na zaistnienie w sieci

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.